2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Bide mide boş olunca boş boş öğürmesi var. Çok zor çok iyi anlıyorum seni iki aydır hergün böyleyim bende
Allah hepimize yardım etsin. Ben de dolu kalmıyor. Boş olunca da su çıkıyor vücudu çok yoruyor tabii. Ben henüz başlamadım ama serum ve zofrana geçicem galiba.

Çok erken dedi geçen hafta gitmiştim bacak arası boş dedi bugün erkeğe benzettim ama ama sadece tahmin. Şuan erken cinsiyet için ama erkek gibi dedi. İlerleyen haftalarda netleşir dedi
Ay ne cabuk buyuyorlar masallah ya.Ben bugun gittim benimki daha nokta gibi.

Kızlar, kalp atışını duyduktan sonra ne yaptınız? Sanırım kan tahlilleri isteniyormuş nedir bunlar? Bir de diğer randevuyu ne zamana veriyorlar?
Sen gittin mi canım? Cuma mı gidiyorsun? Bizim doktor direkt tahlil listesi veriyor eline merak etme. Sonra artık normal kontrolüne 2 hafta aralıklarla falan gidiliyor bazen 3 hafta eğer bi sıkıntı yoksa

Aa çok ilginç cnm doktra sorsaydın belkide senin minik çok yaramaz olck

Ya kişiden kişiye değişiyor bazıları bir kaç hafta bulantı çekiyor. İnşallah sen az çekersin çok yoğun olmaz bulantıların. Cidden çok zor çünkü. Benim bütün hayatımı etkiledi.

Canım cinsiyet tahmini yaptını dr ben yapacaktım sana ama tam + işareti gelmiş yine gördüğüm kadarını soyliim kıza benzettim
Doktorum sadece tahminde bulundu. Erkeğe benzetti ama emin değil oda canım. Net bişey söylemek için erken dedi

Allah hepimize yardım etsin. Ben de dolu kalmıyor. Boş olunca da su çıkıyor vücudu çok yoruyor tabii. Ben henüz başlamadım ama serum ve zofrana geçicem galiba.
Ben ilaç kullanıyorum zaten kullanmasam halim harap. Onzyd kullanıyorum bende

Canım tup bebekle mi oldu.inş bu sefer sağ salim alırsın kucagına.sureklı bır korkuyla yaşıyoruz gerçekten

Kızlar benim şuan kıyafetlerim oluyor ama tartıda 1,5 kg fazla çıktım inşallah yağdan almamışımdır bi de göğsümün büyüdüğünü hissediyorum karnım da biraz çıktı ama şişkinlikten mi bilemiyorum gece de çok rahat yatamıyorum artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…