2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Çok erken dedi geçen hafta gitmiştim bacak arası boş dedi bugün erkeğe benzettim ama ama sadece tahmin. Şuan erken cinsiyet için ama erkek gibi dedi. İlerleyen haftalarda netleşir dedi
16. haftaya kadar yolu var, bazı doktorlar kemik yapısından duruşundan vs vs bazı şeylerden erkenden anlayabiliyormuş onun için sordum kuzum. Bazıları anlayıpta söylemiyor tabi o da var

benim ilk gebeliğimde kalp atışı duyamamıştık, ikincide de düşük oldu. şimdiki çok şükür kalp atışını duyduk, dünyanın en güzel sesi o gibi geldi, rabbim inşallah hepimize sağlıklı gebelik sağlıklı bebişler nasip etsiiiiiiin.

16. haftaya kadar yolu var, bazı doktorlar kemik yapısından duruşundan vs vs bazı şeylerden erkenden anlayabiliyormuş onun için sordum kuzum. Bazıları anlayıpta söylemiyor tabi o da var
Benim doktor nazlanmıyor tahmin etmeye çalışıyor canım ama şuan erken tabi kesin bişey söylemek için.

Bugün tam enerjiktim evin işlerini yapacaktım ki yarısını yaptım da zaten amaa 4 saattir sular yok hala gelmemiş çıldırmak üzereyim. Makinada çamaşırım vardı durdurmak zorunda kaldım biraz daha gelmezse kokacaklar

Kızlar attığım fotoğrafta bebeğin başını ellerini falan görüyor musunuz ayırt ediyorsunuz değil mi? Ben anası olduğum İçin görmüyorum dimi gayet belli diiiiimi

Kızlar attığım fotoğrafta bebeğin başını ellerini falan görüyor musunuz ayırt ediyorsunuz değil mi? Ben anası olduğum İçin görmüyorum dimi gayet belli diiiiimi
Yok kuzum basbaya belli :) Bende en son gittiğimde kollarla bacaklarını görmüştüm Hatta kayar gibi hareketleride vardı. Senin minnoş tam bir insan formuna gelmiş bile herşeyi belli maşalah

Seninki de bu boyutlardadır şimdi. Eller kollar oynuyordur
Yok cnm benm ultrasonda bir hafta geri çıkmıştı sua n 9 haftalık dha olsun iyi olsun yeterki benm kontrlmde 17 sinde pazrtsi bir an önce gidip görmek istiorm iyi olduğunu bileyim yeter

Yok kuzum basbaya belli :) Bende en son gittiğimde kollarla bacaklarını görmüştüm Hatta kayar gibi hareketleride vardı. Senin minnoş tam bir insan formuna gelmiş bile herşeyi belli maşalah
Çok garip ya belirginleşmeden önce çok şe yapamamıştım şimdi eli kolu herşeyi var bide oynayıp duruyor çok garip geldi bana benziyor dimi evet evet bana benziyor iyi bakın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…