2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Geç döllenme mi olmuş Gerçi yine bebişler biraz erken gelebiliyor, nisan sonunda alabilirsin bebişi kucağına belli olmaz tabi sağlıkla gelsinde
İvit öyle olmuş Pko lu olduğum için Neyse bugun pıttırı pıttırı kalp atışlarını duyduk 6+5 olmuş 8mm
Hepimizin bebişleri sağlıkla gelsin inşallah.

Kız çıkmadı ama kilo almama rağmen pantolonlarım olmuyor benim. 1 tane pantolonum var onu giyebiliyorum sadece diğerleri kapanmıyor yada çok zor kapanıyorBol bol rahat şeyler giymek iyi oluyor
Ay hiç sorma bende pantolndan cok rahatsız oluyorum.Gecen babamgilde pantolonun düğmelerini acıp oturdum.Napiyim ama fenalık geliyor.

Aynen canım gerçekten zor bende bi hafta önce düşük yaptım kalp atışı vardı ama yavaş ti doktor öyle söyledi gece hastaneye yattim sabahında kendim düşük yaptım düşük yapmasaydım kürtaj olacaktım allah herkese sabır versin

İvit öyle olmuş Pko lu olduğum için Neyse bugun pıttırı pıttırı kalp atışlarını duyduk 6+5 olmuş 8mm
Hepimizin bebişleri sağlıkla gelsin inşallah.
Amin canım

Ahahahhaa evde olduğum sürece ben de öyleyim nasılsa düşmüyor artık pantolonlar evde bari rahat edeyim diyorum

Ay hiç sorma bende pantolndan cok rahatsız oluyorum.Gecen babamgilde pantolonun düğmelerini acıp oturdum.Napiyim ama fenalık geliyor.
Demek ki hepimiz aynıyız. Normal yani Hayır ben kiloda almamışım gibi gözüküyor anlamadım nasıl bu kadar şişkinlik olduğunu

Amin canım

Demek ki hepimiz aynıyız. Normal yani Hayır ben kiloda almamışım gibi gözüküyor anlamadım nasıl bu kadar şişkinlik olduğunu
Ben gebelik sonrası 3 kilo vermiştim şimdi tam hamile kaldığım kilomdayım tekrar yükselmiş, doğru düzgün bir şey yiyemiyorum ama şişkinlik tartıya yansıdı herhalde

Bide mide boş olunca boş boş öğürmesi var. Çok zor çok iyi anlıyorum seni iki aydır hergün böyleyim bende
ayyy bende öyleyim sabahları resmen böğürüyorum, kusacak bi şey de yok, sadece böğürüyorum. kahvaltı yapınca kendime geliyorum. Gün boyu kusanların allah yardımcısı olsun. ben sabahları kendimden geçiyorumonlar tüm gün öyle

İşte ben tüm gün öyle olanlardanım sadece sabahları olmuyor bende bulantı. Bazen gece bulantıya uyanıp kusuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…