2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Cnm benim karın zarlarımda yapışık ya ondan da biraz tedirgin oluyorum.
Haklısın canım korkmamalıyız :)
Ya bugünde iğneyi yaparken içimden bı ses yapma göbeğine deyip durdu. :):):):
İçindeki ses yönlendirmiş başta seni annesi :))

Evde kedi besleyen var mı kızlar?
Çok tüy dökmeye başladı havaların etkisi diye düşünüyorum . Nerdeyse hiç tüy dökmezdi
Toksoplazma testlerinize bakıldı mı canım.
Kediden geçiyomuş hamileyken evdeki kediyi dışarı çıkartmayın kumunuda eşler değiştirsin yazıyodu nette

Toksoplazma testlerinize bakıldı mı canım.
Kediden geçiyomuş hamileyken evdeki kediyi dışarı çıkartmayın kumunuda eşler değiştirsin yazıyodu nette
Bakılmış kuzum negatif çıkmış bir bakıma tehlikede sayılırım :) Öğrendiğimden beri kumuyla eşim ilgileniyor sadece mama ile besleniyor zaten çiğ şeyler yemiyor, dışarı da çıkmıyor ama tüylerinden korktum. Yaklaşmamaya çalışıyorum ama işte ne kadar becerebilirsem Mevsimsel sanırım havalar soğumaya başladı diye.

Ay evet canım ya :):):):)
Bi daha yapmam, dinlicem iç sesimi.
Galiba damarlarım biraz açıldı doğru yönlendiriyorlar beni :):):):) işi illa pozitife vuracam ya.
Evet canım insanın iç sesi gerçektende doğru yönlendiriyo bi çok kez başıma geldi :)
Sende dinle bak seninde doğru çıkmış

Dikkat et canım Allah korusun hamilelikte çok tehlikeliymiş bendede kuş var :)

Ayy çok severim kedi kuş :) ben kendi muhabbet kuşumu annemde bıraktım vermedi bana 6 senedir bizimle beraber o da
Ben çok severim kuşu :) eşimin sevgililer günü hediyesiydi 5 yaşına girdi
Kediden nefret ediyom
Bi çift muhabbet kuşu hediye gelmişti arkadaşım 2.kattakı evime balkondan kedi girmiş çiftlere saldırmış erkek olan ölmüştü çok ağladım o gün bugündür kediden mefret ettim

Terbiyesiz kedi :) ama uçan herşeye zaafları oluyor içgüdüsel olarak napsınlar Maşallah kuşuna

Terbiyesiz kedi :) ama uçan herşeye zaafları oluyor içgüdüsel olarak napsınlar Maşallah kuşuna
Karnı aç kalmış belliki :) oda fırsat bu fırsat demiş heralde kerata
Ailenin bi ferdi oluyo artık senin kedide öyledir muhtemelen kedin kaç yaşında

Ayy nasıl kinlenmişsin benim de muhabbet kuşum vardı evden kaçtı ne ağlamıştım

Karnı aç kalmış belliki :) oda fırsat bu fırsat demiş heralde kerata
Ailenin bi ferdi oluyo artık senin kedide öyledir muhtemelen kedin kaç yaşında
Demek ki çok acıktıysa yaramaz şey
Kedim küçük canım ya 3 aydır bizimle 5 aylık :) Ama şimdiden alıştım hatta hamiş olduğumu öğrendiğimde bile vermeye razı olamadım bakalım nasıl olacak :)

Ay canım benim ya saolasın.
Bu arada okuyorum yazdıklarını, aman kediden uzak dur cnm. Fazla sana yaklaşmasına izin verme.
Bende o konuyu tam bilmiyorum, ama tedbiri elden bırakma.
Uzak duruyorum canım pek haşır neşir olmamaya çalışıyorum kum işi eşimde zaten :) Yine de tüy meselesi sakat olabilir extra dikkat etcem artık.

Ben iğne kullanyrm cnm ama göbeğim den çok acıyor hem kendim vuramıyorum koldan vurduruyorum bi hemşire vurmuştu bi gün kolumun ağrısı iki gün geçmedi dedgin unide sertlesmisti bide snra geçti ama neden oldu bilmeyen inşallah geçer seninki de

Benm kolumdan yapan bi arkadsm çok morartyodu snra komşumuz dedm sen yap diye iğneyi dik tut yavas ver ilaci dedim oyle yapiyor ve hic acimiuor hic te morarmiyor sadce ufak bi kan oturyo okadr

İnşallah cnm.
Mutlaka yanlış bişey yapmışımdır sağlıkçı değiliz ki. :):)

Hayvan sevgisi çok başka oluyo canım ya insan adeta onlara aşık oluyo
İnsanlar gibi değil onlar yapılan iyiliği unutmuyolar

Kinlenmem mi kız nefret ettim resmen kedilerden ayy ne üzülmüşündür tahmin bile edemiyom, kuşumun kaçmasını düşünemiyorum psikolojim çökerdi muhtemelen
Benimki de 6-7 yıldır bizimleydi, kendi kafesini açıyordu yine açmış kaçmış. Öğle arası okuldan bi geldim kafes bomboş kapısı açık. Baya travma etkisi oldu bende uzun bir süre

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…