2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Ay cnm çok sağolasın sisme yapıyorsa iyi öyle çok büyük bir sisme değil hafif bişey ama korktum.
Ben şöyle yapıyorum doktor yandaki yağlı etlerden de yapabilirsin dedi.
Sırayla sağ kol, sol kol, sağ göbek, sol göbek, sağ yan, sol yan, sağ basen sol basen.
Ama artık göbekten yapmam gözüm korktu.

Çok güzel haber canım bebeğin iyi olsunda gerisini hiç dert etme varsın alttan baksın.
Ama o zamana düzelir büyük ihtimal aşşa yukarı tahminimce 3-4 haftan vardır ikili için
Evet canım bebişlerimiz iyi olsun da gerisini hiç düşünmüyorum :) en azından vajinal baksa da hazırlıklı olucam o an moralimi bozmucam 8 ekim e randevu aldım canım o zaman 13+1 olucam.

Evet canım ben gebe kalmayı planlamadan önce muayne olmuştum ilk o zaman öğrendim ama aklıma kötü bir şey getirmedim keza şuana kadar 5 6 kadın doğum doktoruna gittiysem hepsi de ne doğuma ne hamile kalmaya ne de normal doğuma sakıncası olmadığını söylediler.

Gözün korkmasın canım daha yolumuz çok uzun :) eczacıda öyle yapabilirsin dedi kol rahatıma mı geliyo anlamadım bi kol sevdam tuttu 3 aydır koldan yapıyom

Evet canım bebişlerimiz iyi olsun da gerisini hiç düşünmüyorum :) en azından vajinal baksa da hazırlıklı olucam o an moralimi bozmucam 8 ekim e randevu aldım canım o zaman 13+1 olucam.
O zamana bebiş büyümüş olur annesi net görünür inşallah ama sen yinede hazırlıklı ol. Bende 20sinde ilaç yazdırmaya gidicem 10 gün içinde diğer muayene ücretsiz oluyo ya 8 gün sonrası içinde ikili için gidicem 12+0 olucam

İnşallah canım yine görünmezse artık yapacak bir şey yok :) bende özelden aldım bi doktor buldum inşallah iyi biridir ikili test için ekstradan para alacaklar mı canım senden? Her yerin farklı fiyatı vs..

Merhabalar, 6 hafta 5 gunluk iken gitmiştim. Hem kalp atışları görüldü hem de duymuştum.2 hafta snra yani bugün gittim doktor kalp atışları görünüyor gayet iyi dedi. Ben bebeğin boyu ne kadar kaç hafta gün dedim. O da 17 milim 8 hafta 2 gün dedi. Ama 8 hafta 5 gunluk olması gerekiodu. Böyle bi durumla karşılaşan var mı.

Güzel haberler getirmişsin canım :) En önemlisi bebiş ve sağlığı tabi ki doktorda endişelenecek birşey yok demiş Zaten, gönlünü ferah tut

Bende geçen hafta gittğimde 7+6 idim. Fakat ultrasonda 7+2 çıktı. Çok normal 1 haftaya kadar fark olması. Sonradan çoğu bebiş yakalıyormuş ve kapatıyormuş aradaki farkı zaten :) Herşey yolundaysa hiiiiiç kafana takma

Gözün korkmasın canım daha yolumuz çok uzun :) eczacıda öyle yapabilirsin dedi kol rahatıma mı geliyo anlamadım bi kol sevdam tuttu 3 aydır koldan yapıyom
Cnm benim karın zarlarımda yapışık ya ondan da biraz tedirgin oluyorum.
Haklısın canım korkmamalıyız :)
Ya bugünde iğneyi yaparken içimden bı ses yapma göbeğine deyip durdu. :):):):

Evde kedi besleyen var mı kızlar?
Çok tüy dökmeye başladı havaların etkisi diye düşünüyorum . Nerdeyse hiç tüy dökmezdi

ben hep göbekten vuruyorum öyle kolayıma geldi, şu ana kadar bi kere morarma oldu o da geçti onun harici gayet iyi. kola geçmedim daha nasıl olsa yol uzun ona da geçiçem. bacaktan korkuyorum nedense ora daha çok acıyacakmış gibi geliyor, halbuki bacaktan hiç denemedim

Bacak hiç acımıyor. Bende bacak çok acır zannettim ama tam tersi oldu.

İnşallah canım yine görünmezse artık yapacak bir şey yok :) bende özelden aldım bi doktor buldum inşallah iyi biridir ikili test için ekstradan para alacaklar mı canım senden? Her yerin farklı fiyatı vs..
Hiç bilmiyorum canım ama muhtemelen alıyolardır diye tahmin ediyorum ufak bi kan tahlinden bile para alıyolar sonuçta

Canım ilk zamanlarda çıkan sonuçlar çok doğru oluyomuş +- 3 gün yanılma payı olabiliyormuş merak edilcek birşey değilmiş.
Bende 8+3diye gitti 8+5 çıktım ultrasonda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…