2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Canım bende kızım da hep Prima kullandım hiç sızdırmadı memnun kaldım ama bu kez Türk malı bir markayla başlamayı düşünüyorum inşallah severim
İnşallah sıkıntı olmaz. Ben henüz karar vermedim me alacağıma. Bi piyasa araştırması yapmak lazım :)
Benim oğlum 15 aylık ve 15 günlükten itibaren kumaş yani yıkanabilir yani anam babam eski usul bez kullanıyorum hiç pişik olmadık çok şükür ve ikinciye de aynı devam edeceğim inşallah
Zor olmuyor mu ? Küçük çiş neyse de kaka çok zor olmalı.

Allah şifa versin. Anasına babasına da sabır

Muayeneye sıkışık gittim canm cihaza da dr güveniyrm ama bu hafta içi bi dr daha gideyim en iyisi geç döllenme tahmin ediyoruz ama bu 4hafta fln geriden geliyor oda bi sonraki adet tarihime denk geliyor

Hic canini sikma ve baska bir doktora git.
Benim gectigimiz carsamba kesem embriyo ve kalp atisi gorundu. Persembe gunu baska doktora gideyim dedim. Orda kesenin ici bos bebek yok dedi. Nasil olmaz ben kalbini bile duydum dedim. Ekrandan gosterdi bebek yok dedi. Sok oldum beynimden kaynar sular dokuldu. Sonra vajinal bakti orda bile zar zor gordu. Diyecegim o ki bazi yerlerin ultrason aleti gercekten algilamiyor . Baska bir yere gitmemis olsaydim zorlamiyacaktim kese bos diye eve donecektim. Bu yuzden muhakkak ikinci ucuncu doktora gitmek lazim insallah sag salim gorursun bebegini

Teşekkür ederim inşş yrn gideceğim dua edin görünsün

Bize de haber ver canım muhakkak. İnşallah güzel haberlerle dönersin

Günaydın kızlar herkesin mutlu haberler alacağı bir gün olsun
Dünden beri vajinamda ara ara sızlama ara arada ağrı oluyo bugünde aynı durum mevcut rahim büyümesinden kaynaklı mı oluyo acaba bileniniz var mı yada aynı durumu yaşayanınız

Oğlumda hiç böyle sıkıntılı bi durum olmamıştı bunda ne oluyor nasıl oluyor anlamıyrm gebelik dendi dış gebelik dendi boş gebelik dendi bekle deniyor beklemek belirsizlik çok can sıkıyor
Her hamilelik farklı oluyo diyo canım doktorlar,beklemek işin en kötü kısmı gerçekten hele belirsizlik sen içini ferah tut canım Allah büyüktür muhtemelen geç döllenme oldu

Günaydın canım ben de de oluyor. Sol kasık ve aşa doğru inen bir ağrı. Normal midir bilemiyorum. Ama artık her şey normalmiş gibi geliyor bana. Panik yapmamaya özen gösteriyorum :) sürekli konuşuyorum onunla. İyi olduğunu biliyorum ben de iyiyim annecim bunlar çok normal üzülme sakın diyorum diğer türlü kafayı kırıcağıma böyle kırayım napayım :)

İnşallah normal ağrılardır canım dinlenince geçmesi lazım ama insanı korkutuyo bu ağrılar birde ilk gebelik olunca tecrübesizlik cabası
Senin yönteminde güzelmiş

Benimde cok var agrim iki gundur
Sanki karnimin icinde yara var o aciyor. Birde sol kasigimdan agri giriyor Korkuyorum bazen de dusunuyorum hamileligi beceremezsem diye :,(

Günaydın canım bendede dün ve an itibari ile kasıklarım ağrıyor ilk zamanlarda da olmuştu ama bayadır olmuyordu dün yine başladı bende nedenini bilmiyorum

Günaydın canım bendede dün ve an itibari ile kasıklarım ağrıyor ilk zamanlarda da olmuştu ama bayadır olmuyordu dün yine başladı bende nedenini bilmiyorum
Tam olarak kasıklarımda değil canım benim ağrı vajinamda oda insanı şüpheye düşürüyo kontrole gitmemede 10 gün var.
Dün izlediğim videolardı kasık ağrısı hemen hemen her hamilede görülebilir diyodu canım kanama olmadığı sürece korkmayın diyordu.
İnşallah bütün bu ağrılarımız rahim büyümesinden kaynaklıdır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…