2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Ben de yorgun muyum grip mi olacağım anlamadım vücudum sinyal vermeye başladı inşallah yorgunluktur

Bu havalar biraz dengesiz dikkat etmek lazım Benim genelde şaşmaz kasım ayı gibi grip olurum genelde ama bakalım inşallah grip falan olmayız.
Benim ufak bi bağışıklık sistemi rahatsızlığım var çok çabuk kapıyorum o yüzden inşallah olmam zor geçiyor çünkü meyve yiyorum şimdi bol bol

Canım benim günlerce sürdü. Üstelik ben günde iki kere kullanıyordum. Ama ben de kanama alanı vardı. Dikkat edersen bir şey olmaz allahın izniyle. Ufak lekelenmelere takılma kuzum. Benim baya baya geldi. Çok şükür şimdilik kesildi. Kanama alanı da iyi durumda dedi. O yüzden kişiden kişiye kanama alanın büyüklüğünden küçüklüğüne de durum değişiyor. Kıyaslama yapma. :)

Çok teşekkür ediyorum canım. Sağlıkla tamamına erdirsin Allahım, cümlemizinkini.

Canım bende kızım da hep Prima kullandım hiç sızdırmadı memnun kaldım ama bu kez Türk malı bir markayla başlamayı düşünüyorum inşallah severim

Kendi adıma cevap vereyimm Genelde bebeklerin en sevdiği bez prima oluyor ya yapmaz heralde, inşalallah yapmaz Çünkü prima stoklamayı düşünüyorum
Böyle düşünmeyin benim kuzuma alerji yapan tek bez prima oldu , kullanamadım onu, huggies in kız paketinden çok memnundum onu kullandım hep , bez stoklamak çok mantıklı değil onun yerine alınacak bir sürü gerekli malzeme var , zamanı gelince bezi alırsınız koliyle satan marketler var , internetten alışveriş daha hesaplı oluyor , bebeğiniz sizi yönlendirir zaten

Kızlar bir saat önce öğrendim hala soktayim çok yakın bir aile dostumun 14 aylık yavrusu yoğun bakımda yatıyor ve uyanıp uyanmayacagi belli değil demiş doktorlar. Kalbi durmuş nefessiz kalmış ve süresi bilinmiyor akciğerler çalışmıyormuş. Dua istiyoruz burada hamileyiz hepimiz rica etsem dua eder misiniz

Allah şifa versin canım inşallah sağlığına kavuşur en kısa zamanda, dua ederiz tabi etmez miyiz hiç

Canım hepsini okumadın galiba bu konuyla ilgili yazmıştım çok sıkı indirimde alacağımı yoksa para birikimi düşünüyorum. Benim kendi düşüncem bu şekilde yani.

Allah şifa versin inşallah durumu düzelir yavrucağın

Rabbim acil şifalar versin inşallah çok gecmis olsun

Belkide 1 sonraki adetinde gebe kaldın canım bilemezsin.
Sonuçun 1-2 haftaya netlik kazanır içini ferah tut
Oğlumda hiç böyle sıkıntılı bi durum olmamıştı bunda ne oluyor nasıl oluyor anlamıyrm gebelik dendi dış gebelik dendi boş gebelik dendi bekle deniyor beklemek belirsizlik çok can sıkıyor

Rabbim anasına babasına bağışlasın yavruyu şafi ismi tez zamanda tecelli etsin şifasına kavuşsun inş

Oy kuzum rabbim anasına babasına bağışlasın.. bu durumu yeğenimde yaşamış biri olarak ailesine, özellikle annesine rabbim güç kuvvet versin. Sabırlar versin. Hiç vazgeçmesin yavrusundan nolur iletin. Dualarımız onunla. Özellikle ya şafi okuyup okuyup yollarım ben kuzuma

Rabbim anasına babasına bağışlasın yavruyu şafi ismi tez zamanda tecelli etsin şifasına kavuşsun inş

Allah razı olsun kızlar.

Yarın gideceğim ailesini ziyarete kardeşim de yoğun bakıma uğrayacak ay annesini düşündükçe kafayı yiyorum resmen.

Sadece üzerine giydiği gömlek darmış öylece baygın bulmuş annesi bu kadar öğrenebildim kuzum kaç dakika oksijensiz kaldı

Oğlumun yaşıtı hep birlikte fotoları var bebek değil adam maşallah diye severdik hep

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…