2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Ne kadar çok doktor o kadar kafa karışıklığı oluyor işte benim de her gittiğim başka bir ilaç verdi ne yapsam diye düşündüm günlerce

Yazarken aklıma geldi biliyor Musun Bakalım bende daha doktora karar veremedim Zaten. Versem tekine sadık kalcam ama
Ben de karar veremedim bakalım artık zamanı geldi de geçiyor

Kendi adıma cevap vereyimm Genelde bebeklerin en sevdiği bez prima oluyor ya yapmaz heralde, inşalallah yapmaz Çünkü prima stoklamayı düşünüyorum
Ben de prima stoklamayı düşünüyorum genelde memnun kullananlar

Ben de karar veremedim bakalım artık zamanı geldi de geçiyor

Ben de prima stoklamayı düşünüyorum genelde memnun kullananlar
Ya ben kardeşimden biliyorum mesela primada sorun olmadı ama diğer molfix canbebe komili bunlarla hiç anlaşamadı ya sızdırdı ya pişik yaptı. Ama bim miydi şok muydu annem idarelik bez alıyor bi kerelik. O kadar iyiydi ki hem sızdırmadı hem pişik yapmadı hem uygun fiyatlı Genelde prima ile anlaşamayan bebek az oluyor gerçekten. Bir de diğerleri sızdırırken prima gerçekten iyi tutuyor. Bebekten bebeğe de pişik olayının da değiştiğini düşünüyorum ben mesela.

Kendi adıma cevap vereyimm Genelde bebeklerin en sevdiği bez prima oluyor ya yapmaz heralde, inşalallah yapmaz Çünkü prima stoklamayı düşünüyorum
Bi tandığın çocuğuna hepsi pişik yaptı sadece can bebe yapmadı desem :)))
Bende kızıma prima kullandım Memnundum ama bence gereksiz pahalı şimdi daha uygun bişey alıcam. Pişik yapmadığı sızdırmadığı sürece sıkıntı olmaz. Oda çocuktan çocuğa değişen bişey. Yani prima preminyum kullanıp sabah çocuğu ıslak bulan yada gece altını değiştiren de var. Ben normal prima aldım hiç sızdırma yaşamadım.

Yeğenim sünnet olduğunda 6 aylıktı doktor bim’deki bezden kullanın dedi kremli miymiş neymiş o dönem onu kullandılar onun dışında hep prima kullandılar bakalım ya parasını koyarız kenara ya da bez alırız. Sürekli zam geliyor kenara koyduğumuz para da karşılamaz da bebeğimin popişi pişik olmasın yeter ki

Aynen canım bi benzerini yazmışım yukarı Bebeğe görede çok değişiyor gerçekten bakalım nasıl yapıcaz bilmiyorum dediğin gibi pahalı ama bebek doğmadan bilemicez hangisini sevcek hangisini sevmeyecek. Almış olmak için almak yerine bazen gerçekten sıkı indirimler oluyor öyle birşey denk gelirse kesinlikle prima almayı düşünüyorum. Denk gelmezse kenara para koymak mantıklı bir seçim.

Bebeğimin popişiiiiii yerim beeeennnn sevgi pıtırcığı oldum. Bebekler pişik olmasınnnn

Aynen bebekten bebeğe değişiyor. Ben yeni doğduğunda prima preminyum kullandım sonra normal prima aldım baktım kızım için bir farkı yok bende hep normal prima aldım. Ama şimdi daha uygun bişey almayı düşünüyorum tabi sıkıntı olmazsa :)

Bizde normal prima kullanıyorduk. İnşallah olmaz ateş pahası olmuş zaten herşey. Düşündürüyor insanı gerçekten

Sağol canım yanıtın için. Dr Alper Mumcu nun sitesinde riskli gebelikler-progestan kullanımı ile ilgili bir yazı vardı. Okumanı tavsiye ederim. Bayaa rahatlattı beni :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…