2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Ben bugun dağıldım resmen aşırı bi mide bulantım var allahtan kusmuyorum örneğin yemek yiyemiyorum ama aşırı acıkıyorum midem kazınıyor :) e yiyorum sonra tekrar midem bulanıyo başım dönüyo dışarı çıkamıyorum yürüyemiyorum tansiyonum 9 larda sağolsun kv ve annem yemek getirmişlerdi kaç gündür yemek yapmadım uzanıyorum sürekli

Canim bende de ayni sorun var.. bikac gundur sabahlari ac karnina kuru incir veya taze incir yiyip uzerine 2 bardak su icip yarim saat sonra kahvalti yapiyorm. Gece yatmadan da bi tane yiyorm 1haftadir cok duzenli.. bi deneyin derim

Çok değişik ya ah bu hormonlar Bende 1 haftadır annemdeydim kardeşime bakıyordum doğal olarak sürekli yatış halindeydim şimdi evimdeyim burdaki işler birikmiş acısı çıkıyor Uzzan uzan geçicek inşallah bu zamanlar böyle böyle

Onu da yapacağım bugün biri daha önerdi, inşallah canım bebeklerimiz iyi olsun da :)

Ay hemen geçsin evde durmaya alışkın biri değilim kilometrelerce yürüyen ben markete bile çıkamıyorum

Canim bende de ayni sorun var.. bikac gundur sabahlari ac karnina kuru incir veya taze incir yiyip uzerine 2 bardak su icip yarim saat sonra kahvalti yapiyorm. Gece yatmadan da bi tane yiyorm 1haftadir cok duzenli.. bi deneyin derim
Canim sabah bulantılarım çok kötü iş yerinde hep böğürüyorum resmen. Sürekli tuvalete gidiyorum. Aç karnına yenecek ne varsa daha da mahvediyor. Insallah bulantılar azalır da kayısı suyu incir gibi şifalı yiyecekleri aç karnına yerim

Herkese iyi akşamlar
İstanbullu arkadaşlardan yardım istiyorum, Anadolu yakasında bulunanlar hastane ve doktor önerisinde bulunabilirler mı?
Listeye baktım 4 kişi var galiba

Anladım canım Ankara piyasası o şekilde maalesef pahalı sayılmaz. O doktoru duydum ama koruda önceki doğumumu yapmıştım devlet hastanesi gibi çok kalabalık, pek tercih etmiyoruz o hastaneyi. Biraz daha araştıracağım bakalım

Aaa öyle mi ? Benim gittiğimde çok kalabalık değildi şaşırdım. Ankara piyasasını bilmiyorum tabi, umarım bulursun gönlüne göre bir yer.

Aaa öyle mi ? Benim gittiğimde çok kalabalık değildi şaşırdım. Ankara piyasasını bilmiyorum tabi, umarım bulursun gönlüne göre bir yer.

İnşallah canım bulurum da rahatlarım
Belki bayram tatili vs diye çok gelen olmamıştır bazı doktorlarda izinliyse onun da etkisi vardır.
Sen hangi ildeydin içine sinen birini buldun mu ?

Kızlar rüyamda düğündeyiz annem geline gümüş kolye takıyordu. Sonra düşünüyorum gümüş takılmaz diye herhalde beyaz altındı diyorum. Yorumu sizlere bırakıyorum altına erkek takıya kız derlermiş benimki ikisi birden :)

Nurtopu gibi bi kızın olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…