2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Benim gibi her belirtiyi yaşayan var mı merak ediyorum.
Bir gün iştahım yokken diğer gün sürekli açım..
Bulantım varken başka gün hiç olmuyor.
Bazı günler sürekli uyuyorum bazı günler enerji patlaması oluyor.
Bakıyorum 1 gün çok duygusalım bir gün çok sinirliyim diğer gün pamuk gibiyim adete polyanna.
Birgün sadece tatlı yiyip diğer gün tatlıdan tiksiniyorum? :işsiz:
Koku hassasiyetim azalıp çoğalıyor mesela. Aklınıza gelebilecek herşey hergün farklı yetişemiyorum kendime. Ne isteyip ne istemediğimi bilemiyorum :deli: Daha eminim şuan aklıma gelmeyen çok şey vardır :)
Mutfak harici bütün işimi bitirdim, çorba yapmıştım yanına salata tamamdır eşim 12de geliyor zaten :halay:
Bu arada en başından beri tek değişmeyen belirtim göğüs hassiyeti ve bel ağrısı.
Ben bugun dağıldım resmen aşırı bi mide bulantım var allahtan kusmuyorum örneğin yemek yiyemiyorum ama aşırı acıkıyorum midem kazınıyor :) e yiyorum sonra tekrar midem bulanıyo başım dönüyo dışarı çıkamıyorum yürüyemiyorum tansiyonum 9 larda sağolsun kv ve annem yemek getirmişlerdi kaç gündür yemek yapmadım uzanıyorum sürekli :110:

Bende o haldeyidim. Kayısı , kuru erik zeytinyağı bile fayda etmedi. Günde en az 2.5 litre su içiyorum . artik doktoruma soyledim magnezyum verdi. Akşamları içiyorum onla bile zor. Eger kabizligin çok fazlaysa günde 2 kere ic dedi. Kabızlık çok kötü yaaa. Eger hiç bi şey fayda etmiyorsa doktorunla gorusmeni tavsiye ederim. Magnezyum biraz rahatlatır
Canim bende de ayni sorun var.. bikac gundur sabahlari ac karnina kuru incir veya taze incir yiyip uzerine 2 bardak su icip yarim saat sonra kahvalti yapiyorm. Gece yatmadan da bi tane yiyorm 1haftadir cok duzenli.. bi deneyin derim

Ben bugun dağıldım resmen aşırı bi mide bulantım var allahtan kusmuyorum örneğin yemek yiyemiyorum ama aşırı acıkıyorum midem kazınıyor :) e yiyorum sonra tekrar midem bulanıyo başım dönüyo dışarı çıkamıyorum yürüyemiyorum tansiyonum 9 larda sağolsun kv ve annem yemek getirmişlerdi kaç gündür yemek yapmadım uzanıyorum sürekli :110:
Çok değişik ya ah bu hormonlar:confused: Bende 1 haftadır annemdeydim kardeşime bakıyordum doğal olarak sürekli yatış halindeydim şimdi evimdeyim burdaki işler birikmiş acısı çıkıyor:-) Uzzan uzan geçicek inşallah bu zamanlar böyle böyle

Kayisiyi akşamdan ıslayıp sabah aç karnına suyunu içmek fayda etmişti ama benim sabah bulantım çok oluyor. Sabahları da aç karnına artik içmek zulüm . ondan alternatif bulunması iyi. Tabi en guzeli doğal beslenmek. Insallah bundan sonra daha güzel geçer günlerimiz
Onu da yapacağım bugün biri daha önerdi, inşallah canım bebeklerimiz iyi olsun da :)

Çok değişik ya ah bu hormonlar:confused: Bende 1 haftadır annemdeydim kardeşime bakıyordum doğal olarak sürekli yatış halindeydim şimdi evimdeyim burdaki işler birikmiş acısı çıkıyor:-) Uzzan uzan geçicek inşallah bu zamanlar böyle böyle
Ay hemen geçsin evde durmaya alışkın biri değilim kilometrelerce yürüyen ben markete bile çıkamıyorum :anneadayı:

Canim bende de ayni sorun var.. bikac gundur sabahlari ac karnina kuru incir veya taze incir yiyip uzerine 2 bardak su icip yarim saat sonra kahvalti yapiyorm. Gece yatmadan da bi tane yiyorm 1haftadir cok duzenli.. bi deneyin derim
Canim sabah bulantılarım çok kötü iş yerinde hep böğürüyorum resmen. Sürekli tuvalete gidiyorum. Aç karnına yenecek ne varsa daha da mahvediyor. Insallah bulantılar azalır da kayısı suyu incir gibi şifalı yiyecekleri aç karnına yerim

Herkese iyi akşamlar
İstanbullu arkadaşlardan yardım istiyorum, Anadolu yakasında bulunanlar hastane ve doktor önerisinde bulunabilirler mı?
Listeye baktım 4 kişi var galiba

Yok artık ya, madem öyle yalan söyleme kendi numaram diye. Acil durumlar için istiyoruz biz bu numarayı sonuçta. Hastalarına vermeleri için ayrı numaraları olmalı en azından diye düşünüyorum.

Koru hastanesi çukurambar, zahide küçük doktorun adı. Çok ilgili bir bayan bütün sorularımı sıkılmadan yanıtladı. Muayene ücreti 235 liraydı yanlış hatırlamıyorsam.
Anladım canım Ankara piyasası o şekilde maalesef pahalı sayılmaz. O doktoru duydum ama koruda önceki doğumumu yapmıştım devlet hastanesi gibi çok kalabalık, pek tercih etmiyoruz o hastaneyi. Biraz daha araştıracağım bakalım

Anladım canım Ankara piyasası o şekilde maalesef pahalı sayılmaz. O doktoru duydum ama koruda önceki doğumumu yapmıştım devlet hastanesi gibi çok kalabalık, pek tercih etmiyoruz o hastaneyi. Biraz daha araştıracağım bakalım
Aaa öyle mi ? Benim gittiğimde çok kalabalık değildi şaşırdım. Ankara piyasasını bilmiyorum tabi, umarım bulursun gönlüne göre bir yer.

Aaa öyle mi ? Benim gittiğimde çok kalabalık değildi şaşırdım. Ankara piyasasını bilmiyorum tabi, umarım bulursun gönlüne göre bir yer.

İnşallah canım bulurum da rahatlarım :KK200:
Belki bayram tatili vs diye çok gelen olmamıştır bazı doktorlarda izinliyse onun da etkisi vardır.
Sen hangi ildeydin içine sinen birini buldun mu ?

Kızlar rüyamda düğündeyiz annem geline gümüş kolye takıyordu. Sonra düşünüyorum gümüş takılmaz diye herhalde beyaz altındı diyorum. Yorumu sizlere bırakıyorum :KK45: altına erkek takıya kız derlermiş benimki ikisi birden :)

Kızlar rüyamda düğündeyiz annem geline gümüş kolye takıyordu. Sonra düşünüyorum gümüş takılmaz diye herhalde beyaz altındı diyorum. Yorumu sizlere bırakıyorum :KK45: altına erkek takıya kız derlermiş benimki ikisi birden :)
Nurtopu gibi bi kızın olacak :KK53:

X