2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Bende pst yapınca da 3 yapınca da erkek çıktı değişmiyor herhalde, daha önce başka siteden yaptım onda da erkek çıkıyordu :) sende ne çıktı ?
Bende 2 şekildede denedim kız çıkıyor benim. Beşik kerteriz kız doğruysa:süslü: Ama ben erkek hissediyorum nasıl olacak görücez :)

Bende 2 şekildede denedim kız çıkıyor benim. Beşik kerteriz kız doğruysa:süslü: Ama ben erkek hissediyorum nasıl olacak görücez :)
Ay olur tabi beşik kertmesi yapalım dünür oluruz :KK48: benim içime de kız doğuyor nedense, çevremdeki herkes erkek hissediyor ama :) hayırlısı bakalım :KK51:

Ay olur tabi beşik kertmesi yapalım dünür oluruz :KK48: benim içime de kız doğuyor nedense, çevremdeki herkes erkek hissediyor ama :) hayırlısı bakalım :KK51:
Bende belkii şeyden etkilenmiş olabilirim. Hamiş olduğumu öğrendiğim zamanlarda anneme arkadaşı kahve falı bakıyor normalde bakmaz yeminli, neyse diyor ki erkek bebek görüyorum aileye katılacak. 1 hafta sonra ben anneme hamileyim diye haber verince bunu anlatıyor bana:KK53: Ay bilmiyorum his gerçi bu fala falan inandığımdan değil ama..

yabancı bi sitede bu baya doğru çıkıyor demişler:KK76:
Kuzenimin çocuğunu ve kardeşimi deniyecem şimdi:rolleyes:

Sagolun kızlar benmde kız cıktı cin takvimide kız cıktı sağlıkla gelsin miniklerimiz:anne::dua:
Aminnnnn canım inşallah. Ben kız olmasını istiyorum ama erkek olmasını da istiyorum çünkü soyadımızın devamlılığı eşimin elinde :) Güzel olabilir erkek olursa sağlıklı olsunlarda gerçekten farketmez. Sağlık herşeyin başııı

X