2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Biz de yüzük falı baktığımızda bana erkek çıkıyordu hep yüzük falı bizim sülalede herkese tuttu

O nasıl yapılıyor kız anlatsana hele merak ettim
Taşsız bir alyansa saçının telini bağlıyorsun. Bi bardağın yarısını suyla dolduruyorsun. Alyansı saç telinden tutarak bardağın boş kısmına sallandırıp kime bakacaksan x kızı y diyorsun alyansı bardağın üzerine kaldırıyorsun elini oynatmadan bekliyorsun. Eğer alyans yuvarlak dönmeye başlarsa erkek dik gidip gelirse kız diyorlar. Sonra tekrar bardağın boşluğuna sarkıtıyorsun geri çıkarıp bekliyorsun o da 2. Çocuk oluyor. Kaçta durduysa o kadar çocuk oluyor işte baya ilkel bi yöntem

Bunuda denerim ben biliyordum bunu unutmuşum. Çocukken kaç yaşında evlencez diye yapardık

ay cok mutlu oldum bana da kız çıkıyor kızlar Allah’ımdan hayırlısını istiyorum ama kıza cok takıntı yaptım olmazsa baya afallayacağım sanırım, engelleyemiyorum istegimi
Böyle şeyler olması normal bence ya, her anne adayı ya kıza ya erkeğe daha yakın oluyor bazen. Bu demek değil ki oğlun olursa onu istemeyecek-sevmeyeceksin.

Tabiki cnm Rabbim hayırlısını versin benm için de hiç farketmez

teşekkür ederim canım oğlumdan sonra bir de kız olsun cok istiyorum bazen abartıyorum diye üzülüyorum ama tabi ki de erkek de olsa başımın tacı ama Allahım noluuuuuurrrrrr kız olsun nolurrrrrrrr

teşekkür ederim canım oğlumdan sonra bir de kız olsun cok istiyorum bazen abartıyorum diye üzülüyorum ama tabi ki de erkek de olsa başımın tacı ama Allahım noluuuuuurrrrrr kız olsun nolurrrrrrrr
Ayy az önce valla yazdım sildim. Bir kız bir erkek bende çok isterim ya İlki farketmezde ikincide farkedebilir o yüzden

Günaydın herkese ben de yine kabızlık başladı kaç gündür çatlama noktasına geldim artık hiçbir şey fayda etmedi
Bende o haldeyidim. Kayısı , kuru erik zeytinyağı bile fayda etmedi. Günde en az 2.5 litre su içiyorum . artik doktoruma soyledim magnezyum verdi. Akşamları içiyorum onla bile zor. Eger kabizligin çok fazlaysa günde 2 kere ic dedi. Kabızlık çok kötü yaaa. Eger hiç bi şey fayda etmiyorsa doktorunla gorusmeni tavsiye ederim. Magnezyum biraz rahatlatır

Ben de zeytinyağı içiyorum iyi gelebilecek her şeyi yedim diyebilirim ama hala aynı durumdayım hafta içi kontrole gideceğim bu konu da aklımda. En azından çok zor durumda kaldığım zaman kullanabileceğim bir şey olsun gerçekten rahatsızlık veriyor. Teşekkür ederim belki bana da öyle bir şey verir :)

Çok geçmiş olsun. Insallah hayırlı zamanda sağlıklı gebeligim sağlıklı bebişin olur.

Kayisiyi akşamdan ıslayıp sabah aç karnına suyunu içmek fayda etmişti ama benim sabah bulantım çok oluyor. Sabahları da aç karnına artik içmek zulüm . ondan alternatif bulunması iyi. Tabi en guzeli doğal beslenmek. Insallah bundan sonra daha güzel geçer günlerimiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…