2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Bende pst yapınca da 3 yapınca da erkek çıktı değişmiyor herhalde, daha önce başka siteden yaptım onda da erkek çıkıyordu :) sende ne çıktı ?
Bende 2 şekildede denedim kız çıkıyor benim. Beşik kerteriz kız doğruysa Ama ben erkek hissediyorum nasıl olacak görücez :)

Bende 2 şekildede denedim kız çıkıyor benim. Beşik kerteriz kız doğruysa Ama ben erkek hissediyorum nasıl olacak görücez :)
Ay olur tabi beşik kertmesi yapalım dünür oluruz benim içime de kız doğuyor nedense, çevremdeki herkes erkek hissediyor ama :) hayırlısı bakalım

Ay olur tabi beşik kertmesi yapalım dünür oluruz benim içime de kız doğuyor nedense, çevremdeki herkes erkek hissediyor ama :) hayırlısı bakalım
Bende belkii şeyden etkilenmiş olabilirim. Hamiş olduğumu öğrendiğim zamanlarda anneme arkadaşı kahve falı bakıyor normalde bakmaz yeminli, neyse diyor ki erkek bebek görüyorum aileye katılacak. 1 hafta sonra ben anneme hamileyim diye haber verince bunu anlatıyor bana Ay bilmiyorum his gerçi bu fala falan inandığımdan değil ama..

yabancı bi sitede bu baya doğru çıkıyor demişler
Kuzenimin çocuğunu ve kardeşimi deniyecem şimdi

Sagolun kızlar benmde kız cıktı cin takvimide kız cıktı sağlıkla gelsin miniklerimiz
Aminnnnn canım inşallah. Ben kız olmasını istiyorum ama erkek olmasını da istiyorum çünkü soyadımızın devamlılığı eşimin elinde :) Güzel olabilir erkek olursa sağlıklı olsunlarda gerçekten farketmez. Sağlık herşeyin başııı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…