2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Günaydın herkese ben de yine kabızlık başladı kaç gündür çatlama noktasına geldim artık hiçbir şey fayda etmedi
Canim,meyve yiyor musun?Bende de kabizlik her zaman bir sorundu fakat şu siralar meyve yiyorum iyi geliyor.Baska cok birsey yiyemiyorum bulantidan miden almiyor

Kızlar pastörize süt mü içiyorsunuz? Benim sütle yogurtla arama pek iyi değil.Birde bunlar ambalajli ürünler olunca evham yapiyorum sanki hiç faydaları yokmuş gibi geliyor .Siz nasıl kullaniyorsunuz organik buluyor musunuz yoksa market ürünleri mi tercih ediyorsunuz. Bana yardimci olursaniz sevinirim.Daha bir bardak süt içmedim hamilelik döneminde

Ben kızıma kutu süt alıyorum çünkü diğeri kabız yapıyor ama yoğurt yapmak için mandıradan alıyorum ve kendimde onu içiyorum. Ama iki haftadır süt almıyorum. Midem bulanıyor süt yumurta yoğurt yiyemiyorum şuaralar.

aynen banada cok kotu geliyor tatları.Sadece eksi meyveler hosuma gidiyor.Normalde tatli seyleri de severdim ama su an nefret ediyorum

Canım pastorize ürünler kullanmak zorundayız o konuyu araştırsım da ben biraz örneğin annem açık sütten yoğurt yapar onu yemiyorum şuan ne olur ne olmaz ve günlük sütü tercih et uzun ömürlüleri değil

Aşırıya kaçmadan içeyim o zaman canım teşekkür ederim :)
Yağlı süt kabız yapar. Kızımda kabız oluyor o yüzden yarım yağlı süt alırım ben kızıma.
Onu bilmiyordum yarım yağlı alayım ben de o zaman teşekkür ederim :))
Canim,meyve yiyor musun?Bende de kabizlik her zaman bir sorundu fakat şu siralar meyve yiyorum iyi geliyor.Baska cok birsey yiyemiyorum bulantidan miden almiyor
Normalde yiyemem ama şu sıralar özellikle kavun ve armut yemeye çalışıyorum canım, ama 2-3 gündür armut yemedim bugün tekrar alacağım :)

Canım sabah aç karnına kuru kayısı ye bi de üstüne su iç söktürüyor.
Canım kuru kayısı ve incir her sabah kahvaltıdan önce ve akşam yiyorum, ama artık vücudum onlara karşı bağışıklık kazandı sanırım etki etmemeye başladı :)

aynen banada cok kotu geliyor tatları.Sadece eksi meyveler hosuma gidiyor.Normalde tatli seyleri de severdim ama su an nefret ediyorum
Aynen tatlıya bayılan ben. Tatlı görmek istemyorum ama geçen gün un helvası istedi birde yaş pasta. Onları yedim ama eskiden çok ama çok yerdim şimdi çok ama çok çok az yiyorum.

Canim bizim buraya koylerden sut getirenlee var catalca tarafindan falan ondan alip yogurt yapiyorum normalde birazda icmek icin ayiriyordum. Ama su siralar gormeye cok tahammulum yok. Sabahlari kasarli tost ve meyve ile gunu geciriyorum.
Marketlerden alicaksan sise gunluk sut al. Gercekten bozuluyorlar onlar cunku. O pakettekiler hic bozulmuyor niyeyse. O yuzden marketten alacagim zaman sise gunluk sut tercih ediyorum yorukoglu ya da sutas. Onlarin siseleri var buralarda.

canim tesekkür ederim.Bende şise sütlerden alip icmeye baslayim o zaman.Hic sevmesemde

Muayeneye sıkışık gittim canm cihaza da dr güveniyrm ama bu hafta içi bi dr daha gideyim en iyisi geç döllenme tahmin ediyoruz ama bu 4hafta fln geriden geliyor oda bi sonraki adet tarihime denk geliyor

Selam kızlar kontrolüm vardı bugün doktorumu ve hastanemi ilk kez görecektim ilk görüşme gerçekleşti ama ben biraz hayal kırıklığına uğradım.
Doktor hanım soğuk bi hanım ki cep telefonunu bile vermedi (istedim vermiyorum dedi!!) dahilisini yazdı burdan ulaşabilirsiniz dedi!
Hastane doğum ücretleri her yıl yenilendiği için ben şuanki fiyattan değil doğum yaptığım yılın fiyatindan değerlendirileceğim ki bu da ekstra en az 1000-1500 fazlasını ödemek oluyor bu durum da biraz canımı sıktı.
Bilmiyorum yeniden hastane ve doktor arayışına gireceğim sanırım

Allah kolaylık versin ben de aynı durumdayım. Son gittiğim doktor aşırı soğuktu numarasını isteyemedim bile dahili numaradan her istediğimizde ulaşamıyoruz maalesef. Hafta içi yeni bir doktor deneyeceğim. İnşallah bu sefer memnun kalırım zaman ilerliyor çünkü.

Niye vermiyorsun ki numaranı demi arada aklımıza takılan bir şeyi sorucaz belki bi sıkıntımız olacak koştur koştur hastaneye mi gelmek gerekli illaa
Aman şuan yine koca bir boşluğa düştüm Ankara büyük şehir bi dolu hastane doktor var seç seçebilirsen hem enerji tutacak hem bütçene uyacak

Sanki her dakika arayıp doktorla sohbet edeceğiz ben de anlamıyorum ki :) zaten genelde mesaj yoluyla ulaşıyor herkes onu da ne zaman müsait olursa o zaman görecek. Bayramda Ankara’daydım orada bir doktora gittim ve keşke yaşadığım şehirde olsa devam ederdim dedim. Doktora kendisiyle devam edemeyeceğimi ankara’da yaşamadığımı söylediğim halde numarasını verdi çok ilgilendi. İstersen hastane ve isim verebilirim ama muayene ücreti biraz yüksek, bütçe kısmını özellikle belirttiğin için söylemek istedim. Ama gerçekten çok memnun kaldım ben.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…