2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Çok geçmiş olsun.ne guzel kadercı olman.sağlıklı bır dedem vardı yuruyerek hastaneye gıttı orda oldu hiç bır şeyı yokken.yıllardır bır suru sağlık sorunu yaşayan dedem 87 yaşında oldum.obur dedem 64 de oldu.bebek sana uğurlu gelir inş

Allah hep seninle olsun korusun sağlıkla yavruna kavuştursun Allah ın izniyle de uzun yıllar ailenle mutluluk içinde yaşarsın inşallah derdi veren Allah şifayı da o isterse her şey olur sen dualarını umudunu eksik etme yeter ki canım

Günaydın kızlar bende dün doktora gittim.herşey yolunda dedi bu kadar sık gelmene gerek yok bir ay sonra gel dedi :) bu arada bende folbiol kullanıyorum keşke sorsaydım doktora ya eczaneden alırken genelde tavsiye edilen hangisi ise onu istiyorum demiştim folbiol vermişti

Canım benim allah yar ve yardımcın olsun inşallah bebeğinle ve eşinle mutlu huzurlu sağlıklı nice uzun yıllar geçirirsin

Bence doktorun ne dediyse onu yap. Aklına takıldıysa doktoruna sor. Belki benim tam içmem lazım senin yarım :)) doktorun elbet vardır bi bildiği.

10. Hafta bitiminden sesleniyorum. Başım çatlıyor. Migren atakları hoş gelmediniz.
Reflü ve kabızlık cabası
Bulantı dayanılabilir ama hala burada
Ama bu baş ağrısı dayanılır gibi değil

Evet cnm tabi ki garantisi yok haklısın.
Böyle bir şeye alışmak biraz insanı zorluyor.
Doktor önce anne hayatı diyor. Ben karnımdaki için çabalıyorum.
Diyeti gebeliğin boyunca uygulumıcam sanırım. Bebeğe her şeyi yiyip göndericem.
Sadece aşırı ya kaçmadan yicem.
İnşallah hepimiz bebeklerimize sağlıkla savuşalim. Gerekirse hastane hastane dolancam :):):):):):)

Aynen cnm, yoksa ben uzun yaşamak kısa yaşamak derdinde değilim.
Ölümden korkmam, hiç öyle bı korkum olmadı, yeterki Rabbimi utandırmayayım.
Benim o kadar iyi bi eşim var ki, çocuğumuz olsun diye çok uğraştık çabaladık. En sonunda Rabbim kendisi nasip eyledi.
Karnımdaki için mücadele edicem.
Amin canım hepimize bebeklerimiz inşallah uğur getirsin. İyi kalpli, imanlı evlatlarımız olsun inşallah.

Amin cnm insallah, yok duaları asla bırakır mıyım. Allah istesin kuru yer yeşerir.

Canım sen güçlü bir kadınsın
inşallah rabbim gönlüne göre verir. Dualarımız seninle bak bir sürü hamileyiz inşallah dualarımız kabul olur sağlıkla yavruna kavuşur sapasağlam bir ömür sürersin

Sizlerin dualarını inanın hissediyorum.
Allah hepinizden tek tek razı olsun.
Allah insanın içine bı sabır vallahi veriyor. Tek olsam belki bu kadar güçlü olmazdim ama karnımdaki için o kadar sakin ve sabırlıyım ki...
Bende hepinize duacıyım bakıyorum biri biraz üzgün olsa hemen dua ediyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…