2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Hanımlar merhaba hangi folik asidi kullanıyorsunuz acaba ben folbiol kullaniyordum doktor onun disinda her şeyi kullanabilirsin bir tek o olmaz dedi

Hanımlar merhaba hangi folik asidi kullanıyorsunuz acaba ben folbiol kullaniyordum doktor onun disinda her şeyi kullanabilirsin bir tek o olmaz dedi
Neden öyle dedi ki çok kişi kullanıyor onu burda aslında bem folidoce kullanıyorum sanki mide yanması bulantısı yapıyor gibi geldi

Ben doğunca napacam çok korkuyorum artık, kendime bakamıyorum iki çocuğa nasıl bakıcam nasıl gelecem üstesinden bi korku geldi ki sorma

Neden öyle dedi ki çok kişi kullanıyor onu burda aslında bem folidoce kullanıyorum sanki mide yanması bulantısı yapıyor gibi geldi
Bilmiyorum ki canım neden dedim geçerli bir şey söylemedi gecistirdi sanki bir dahaki sefere yine soracağım femamed adında bir folik asit varmış bu al dedi

Neden öyle dediğini ben de merak ettim. Gebeliğimi öğrenene kadar folbiol kullandım gebelikten sonra aynı doktor içinde folik asit olan bir vitamin verdi bana bu daha etkili olur artık diye.

Folicus plus kullanıyorum ben sağlık ocağında ki hekimim önerdi. Folbiol konusundan emin değilim ama gebe kalınmadan önce kullanılmasını önerdiklerini sonradan başka folik asite geçirdiklerini okumuştum ama sebebini bilmiyorum. Birçok arkadaş kullanıyor ama burda sorun olacağını zannetmiyorum canım.
Ben doğunca napacam çok korkuyorum artık, kendime bakamıyorum iki çocuğa nasıl bakıcam nasıl gelecem üstesinden bi korku geldi ki sorma
Sen öyle düşünüyorsun canım ben bu halimle evi çekip çeviremiyorum halsizlik bitkinlik hat safhada. Sağılsun eşim dert etmiyor. Doğumdan sonra durum ne olur bilemiyorum ama. Allah bir bebişi daha olanlara sabır ve güç versin inşallah.

Birşey değil bu halsizliğim devam ederse çoook kilo alırım Hep açlık hali ve hareketsizlik birleşince sonuç dombililik

doktorum bana da folatra yada folik 1 i tavsiye etti ama eczanelerde bulamadım. ona denk olacak folicus plus buldum onu kullanıyorum.

Mide bulantısını o mu yapıyor ki? Bende onu kullanıyorum eğer o yapıyorsa hemen bırakayım :))
Allah kolaylık versin ne diyim :))) Doğum yaptığımda kızım 5 yaşında olacak ama sendeki korku bende de var.
Evet bende hepsiyle görüşüyorum o dönem 2 face grubu ve 2 wapsap grubu olmustu sanki sen oburundeydin sanırım.
Ben Doğumdan sonra katılmıştım galiba sen Doğum öncesi ilk gelenler arasınaaydın :)) eskilerden bir pufpufu biliyorum ben galiba :)

Neden öyle dedi ki canım ben de onu kullandım 2 ay ama çok bulantı yaptı doktor başka bi ilaçla degistrdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…