2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
İnşaallah cnm.
Bırakmazlar artık beni.
Sürekli kontrollerim olur.
Gerekli görürlerse hastaneye yatırırlar.
Aman hiç sorun değil yatarım daha iyi her an doktorlar başımda olur :):):):)
İyi yönden bakıyorum her şeye canımı fazla sıkmaya çalışıyorum.
Evet gerekirse yatarsın nolcak yeterki iyi olun. Bide keşke bende senin kadr pozitif olabilsem:110:

Evet gerekirse yatarsın nolcak yeterki iyi olun. Bide keşke bende senin kadr pozitif olabilsem:110:
Cnm sana bişey söyleyeyim mi, ben hayatımda hiç bir şeyi ama hiç bir seyi çok uğraşmadan elde etmedim.
Ve ben daha bu konular dışında o kadar zor şeyler yaşadım ki yazsam en çok satanlar listesinden haftalarca inmem.
Allah bizi hep sınıyor, tevekkülü elden bırakmıyorum asla.
Yoktan var eden Rabbimiz değil mi sakın kendini üzme. Ne zaman çıkmaza düşsek Allah dicez.
Yoksa inan bu dünya çekilecek yer degil :):):)

Cnm sana bişey söyleyeyim mi, ben hayatımda hiç bir şeyi ama hiç bir seyi çok uğraşmadan elde etmedim.
Ve ben daha bu konular dışında o kadar zor şeyler yaşadım ki yazsam en çok satanlar listesinden haftalarca inmem.
Allah bizi hep sınıyor, tevekkülü elden bırakmıyorum asla.
Yoktan var eden Rabbimiz değil mi sakın kendini üzme. Ne zaman çıkmaza düşsek Allah dicez.
Yoksa inan bu dünya çekilecek yer degil :):):)
Ne güzel söyledin cnm bende çok zor günler yaşadım ama dua etmekten başka bisey gelmedi elimden zatn her yaşadığımızın bir sebebi var Rabbim hepimize hayırlısını versin :dua:

İyi akşamlar kızlar :KK200:
Bugün kalp atışını duydum şükür :nazar:
6 buçuk haftalıkmış bizimki :anneadayı:
Düşük riskim olduğu için bugün iğne vuruldum
Bi tane de yarın vurulacağım
Dua edin lütfen :KK51:
İyi akşamlarr canım maşallah:nazar: İnşallah br sıkıntı çıkmaz sıkı sıkı tutunur annesine bebişin:KK200:

İyi akşamlar kızlar :KK200:
Bugün kalp atışını duydum şükür :nazar:
6 buçuk haftalıkmış bizimki :anneadayı:
Düşük riskim olduğu için bugün iğne vuruldum
Bi tane de yarın vurulacağım
Dua edin lütfen :KK51:
İyi akşamlar, gözün aydın inşallah biz de duyarız kalp atışını bebeklerimizin :) hiçbir şey olmaz Allah’ın izniyle sağlıkla al bebeğini kucağına :))

Aynı şeyi bende söyleyecektim cnm, ne zaman hareketli olsam belirtilerim azaliyo, bugün çektim vris çoraplarını sıcak demeden gittim ise, ne bulantı ne tansiyon düşmesi, sanirim evde uzandıkça yatdıkça tansiyon düşüyo, oda.iyoce mide buladiryo, bide disarda hersey elinin altında yemek kokusu yok, gittim gong yedim elma suyu icti M hic korktuğum gibi olmadi,diyeceğim o ki evde olan arkadaşlar azıcık yürüyüş yapabilirseniz azalır belki bulantilT:kk77::kk77::hamarat::KK36:
Merhaba arkadaşlar. Bugün doktor kontrolüm vardı çok şükür her şey yolundaymış kalp atışlarını dinledik karnımdan ultrasonla baktı:) bebeğimiz 7+1 di ama ultrasonda 6+6 çıktı. Kalbi de yeni atmaya başlamış ya bugün ya dün başlamıştır dedi doktor :) çok şükür duyduk:) çok güzel bir duygu Allah isteyen herkese hayırlısıyla nasip etsin.

Bu arada evdeyken çok bulantım halsizliğim vardı kafam kalkmıyordu bugün işe başladım ne bulantı ne halsizlik hiçbir şey kalmadı:)) çare çalışmakmış arkadaşlar rahat bana yaramadı anlaşılan:)

Aynı şeyi bende söyleyecektim cnm, ne zaman hareketli olsam belirtilerim azaliyo, bugün çektim vris çoraplarını sıcak demeden gittim ise, ne bulantı ne tansiyon düşmesi, sanirim evde uzandıkça yatdıkça tansiyon düşüyo, oda.iyoce mide buladiryo, bide disarda hersey elinin altında yemek kokusu yok, gittim gong yedim elma suyu icti M hic korktuğum gibi olmadi,diyeceğim o ki evde olan arkadaşlar azıcık yürüyüş yapabilirseniz azalır belki bulantilT:kk77::kk77::hamarat::KK36:
Evet canım kendimizi çok dinliyoruz evde ondan da olabilir. Mesela ben kendimi şartlamıştım sabah 11-12 arası bulantım başlıyor diye bugün işte bi aklıma geldi aaa benim midem hiç bulanmadııı diye:)) kafayı dağıtmak önemli:)

Kızlar çok kötüyüm bugün kanamam başladı hala devam ediyor baktılar bebeğimin kalp atışı var ama kanama alanı varmış ve kese çok asagidaymis düşme ihtimali var dediler . Kalp atışını da gördükten sonra bu durumu duyunca çok kötü oldum hastanede ağlayıp duruyorum düşerse ben naparim kalbini de görmüştüm neden kanamam oldu aklım almıyor :KK43: Kese de düşmeye yakın mesafede asagidaymis Allah'ım yardım et nolur. Kızlar bana yalvarırım dua edin kanamam geçsin bebeğim yaşasın nolur :,(

9 temmuz benimki canım
Tatildeydik mersinde gittim doktora. Kendi doktorum a henüz gitmedim bu hafta ya da haftaya giderim diye düşünüyorum sezeryan olacak benimki de büyük ihtimal, gelişimine göre bi yorumda öneride bulubur muhtemelen
Anladım canım ben yanlış hatırladım sanırım.benim.1 9 arası idi

Amin canım ya inşallah :KK200:
Kulağımda kalp atışları var o yüzden rahatlatıyor beni :KK68:
Çok güzel bi ses o kalp atışları bende duyduğumda gözlerim doldu cnm ama şuan hiç belirtim kalmadi ve hep bi korku var icimde bidahaki randevumda iki hafta sonra :KK43:

Kizlaarrr kettlem kireclenmisti agzna kadar su doldurdm icne limon ve limon tuzu koydm. Kaynamaya yakin su tasmaya basladi bende lavaboya aksn die yaklastirayim dedim sapindan ittiryim derken cok hafif elektrik carpti sartel atti. Bebise bisey olur mu

Kızlar geçen pazartesi gittiğim doktor vardı ya beni deli eden:):):) neyse sonuçlar için ona gitmem gerekiyormuş, başka doktor istedim ama o bakacak dediler.
Damar sonucunu görünce amanın bir melek gibi oldu bir yumuşadı.
Hiç beni sinir edecek kızdıracak bişey yapmadiği gibi aksine çok yumuşak davrandı.
Riskli gebelik grubusun dedi. Yani annenin hayati riski varı kibar söyleme hali:):).
Biliyorum her an emboli yapabilir vücudum ve ölebilirim dedim. Ve bunu hamilelik daha çok tetikliyor pıhtıyı arttırarak deyince sustu evet dedi.
Şu telefonda konuştuğu doktor ameliyattaymis pazartesileri ameliyat günleriymiş.
Çarşamba geliyorsun beni buluyorsun direk beni bul dedi. O doktorla konuşup ilaç ayarlanacak tekrar sanırım.
Şunlar bı konuşsun diyeceklerini desin hemen çapa yada hasekiye gidicem.
Kadın doğum, +hemotolog, + kalp damar doktoru gözetiminde olmam gerek.
Bebek bu arada 7+6 olmuş.
Dualarınızdan beni eksik etmeyin.
Sağlıcakla sorunsuz bir şekilde bebeğini kucağına alırsın inşallah canım her şeyden evvel senin sağlığın önemli inşallah ikiniz de sağlıcakla atlatırsınız bu dönemi

X