2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271

Canım bugun ultrasona almadılar doktoru bekliyorlar benim kanamadan ziyade kesem çok aşağıda olduğu için tehlikeli buldular Dün çok kanamam oldu bebeğin kalbi durdu mu atıyor mu hala yada kesem daha mı aşağıya indi hiç bişi bilmiyorum çok korkuyorum Esimde perişan oldu gözleri dolu dolu sustu kaldı ona da çok üzülüyorum napacagimi şaşırdım inşallah kalbi hala atiyordur almazlar bebeğimi benden

Canım teşekkürederim Rabbim bebişlerimizi sağlıklı şekilde hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip etsin hepimize
Sanırım dediğin gibi ilk gebeliğin verdiği bir anksiyete olabilir yaşadığımız sinirlilik hali. Doktor olumsuz bişey demedi ama olumlu bişey de demiyor Doktorlardan yana bir talihsizliğim var bir türlü içime sinen güven veren beni rahatlatacak doktora henüz denk gelemedim.
Avcılar Beylikdüzü bölgesinde önerebileceğiniz doktor var mı kızlar ???

Allah yardımcın olsun inşallah her şey yolundadır

Canım Allah yardımcınız olsun inşallah önemli bir sorun yoktur ve hayırlısıyla bebeğini kucağına alırsın

Allah yardımcın olsun canım, inşallah bebeğini sana bağışlar.

İnşallah canım güzel güzel haberler alalım :) Bu arada bahsetmiştim benim belirtilerde değişkenlik gösteriyor sürekli rahatsız eden bir tek bel ağrısı var bende sabit olan.. İşe de başlıyormuşsun zor olmaz umarım allah yardımcın olsun canım

Bende de aynisi oluyor ozellikle belim cok kotu agriyor canim

Ayy hemen geçer inşallah kolumu kaldırasım yok oğlan ilgi bekler ev işleri beni bekler

Hayırlı olsun.benimde keseyı gordu bır hafta sonra gel dedı kalp atışlarınıda duyarız dedı.kımı doktor hemen bakmıyormuş.arkadaşımda beklemiştı

Aynen canim ben onu o malum olaydan önce göndermiştim zaten artık önemi yok

Benim de hemoroid sorunum vardı ve hamilelik hiç yaramadı ama bol bol su içmek biraz da olsa ortamı yumuşatıyor sanki
Canım hindistancevizi yağını o bölgeye sur çok ıyı geliyor

Babada 2 hafta sonra gel dedi, iki hafta sonra burda degilim dedim erken gelsem olur mu dedim Dr a, tamam dedi
10 gün içinde gitmeyi düşünüyorum, özel hastane olduğu için ücretsiz kontrolden faydalanacağız, kalp atışı için zaten bu Çarşamba duyulur inşaallah

Ayy hemen geçer inşallah kolumu kaldırasım yok oğlan ilgi bekler ev işleri beni bekler
Benimde kolumu kaldırasım yok. Kızım bugün kreşe başladı. Sabah onu bıraktık eşimle. Sonra eve geri geldim. İşten izinliyim evde yapılacak bi sürü iş var ama ben ne yaptım. Vurdum kafayı yattım birde zor kalktım. Birazdan da kalkıp kızçemi okuldan alıcam :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…