2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Tshnıza baktırdınız mı acaba çarpıntı direk aklıma onu getirdi

Canım hiiç üzüntüye sokma kendini önce kese içinde yolk görünmesi gerek bu süreçten 1 hafta sonra bebek kalp atışları görünür

Hayırlı olsun .allah sağlıklı doğumlar nasip etsin.keseyi gördüğnüzde haftanız neydi.

Sağol canım senın içinde hayırlı olsun.doktor önce kese var gıbı dedı kana bakalım sonra bıde alttan bakalım dedı.adetın yeni geçmiş çok normal dedı sonra.kanda yüksek çıkınca bı daha alttan bakmadı keseyı gorduk zaten dedı

Kızlar sürekli acıkma hali var bende. Canımın istediği şeyi yemediğim zaman hiç doymuyorum. Ne kadar yersem yiyim o aklımda olan şeyi yemem lazım. Bu aş ermek mi oluyor? İlk bebeğimde hiç yaşamadım bunları.

Canım hiiç üzüntüye sokma kendini önce kese içinde yolk görünmesi gerek bu süreçten 1 hafta sonra bebek kalp atışları görünür

Çok teşekkür ediyorum moral oldunuz bana
Bizde önce keseyi yolk kesesini sonra bebişi gördük ama kalbi atmıyordu inşallah 1hafta sonra dediğiniz gibi olur

İnsallah bişey olmaz sağlıkla alırsın kucağına. Her durumda da bunun senin için hayırlısı olduğunu düşünmende fayda var.

Çok teşekkür ediyorum moral oldunuz bana
Bizde önce keseyi yolk kesesini sonra bebişi gördük ama kalbi atmıyordu inşallah 1hafta sonra dediğiniz gibi olur
İçini ferah tut canım anca görürsün bebiş küçük olduğu içinde görülmemiştir canım.
1 hafta sonra mutlu haberi verirsin inşallah bizlere
Bende keseyi ve yolku gördüğümde kalp atışı görülmesi gerek dedi doktor ama görememişti(betam 38bin üstü çıkmıştı)
7+2de duyduk çok şükür

Çok şükür Sizin adınıza sevindim sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin Allah
İnşallah benimde öyle olur güzel haberi vermem nasip olur inşallah
İçime su serptiniz gerçekten böyle duyunca seviniyorum Çok teşekkür ediyorum

İnsallah bişey olmaz sağlıkla alırsın kucağına. Her durumda da bunun senin için hayırlısı olduğunu düşünmende fayda var.

Çok teşekkür ediyorum inşallah...
Ewet aslında haklısınızda yinede insan üzülüyo işte görmesem belki bu kadar üzülmezdim de gördüğüm için minicik halini içim çok tuhaf oluyo Allah can verir inşallah minişime hayırlısıyla

Bende de sürekli acikma halı var hamileliligimi öğrenmeden başladı, benimde ilk bebegimde olmamisti, aserme olabilir mesela benim canım sürekli degisik birseyler yemek istiyor klasik ev yemeği çok cazip gelmiyor

Benm degerimde çok yüksek değildi 3gün vermiştim geç döllenme olabilir dediler beklyrm şuan seninde çok yüksek değil o yüzden sordum kaçıncı gün kan verdin diye geç olsun güç olmasın

Yaa düşük mu sence.. bilemedim inan.hayirlisi olsun.insallah artar.cok heyecanliyim

Kızlar iyi akşamlar,
İlk gebeliğim ondan tedirginliğim fazla oluyor. 6+6 haftalığız ara ara lekelenmelerim oluyor.bayramda hafif pembemsi olmustu, acile gittim sorun yoktu. Sonra kendi doktoruma gittiğimde de her şey yolunda görünüyordu şükür. Ama bu hafta 2 kere lekelenmem oldu, rengi garip yani kırmızı değil, pembe değil. Kahverengi gibi ama değil :)) sarı ile kahverengi arası bişey gibi. Ay tuvalete gidip gidip kontrol ediyorum. Kafaya taktıkça takıyorum. Sizler ne durumdasınız.bi arkadasıma sordum bende hiç olmadı öyle şeyler dedi. Her hamilelik kendine has biliyorum ama dediğim gibi aklıma takılıyor.

Damar tıkanıklığını nasıl farkettiniz

Bende de var o akıntılar canım, baya bi yoğun. hemde 5 haftadır, rengi koyu sarı kahve gibi. Normalmiş, iki doktorda aynısını söyledi. :)

Bende de var o akıntılar canım, baya bi yoğun. hemde 5 haftadır, rengi koyu sarı kahve gibi. Normalmiş, iki doktorda aynısını söyledi. :)
Ay sağol canım, benzer şeyleri yaşayanlar ve normal olduğunu söyleyenler olunca insanın içi bi nebze rahatlıyor. Senin nasıl gidiyor hamileliğin? Her şey yolunda inşallah :) ilaç vs kullanmıyorsun di mi bu akıntı için? Ben acaba progestan kullansam mı dedim ama bilemedim. Sence ne zaman tehlike arz eder, doktoruma sormayı unuttum bunu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…