2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Sürekli progestan kullanan varsa 2 kutu var elimde 3 tane falan kullandım. Yollayabilirim

Canım geçmiş olsun.

Geçmiş olsun şebnem. Hayırlısı böyleymiş. İnşallah birdahaki hamileliğin istediğin şekilde sonuclanır. İçini rahat tut. Bizim göremediğimiz hayırlar vardır.

Canım geçmiş olsun.

Geçmiş olsun şebnem. Hayırlısı böyleymiş. İnşallah birdahaki hamileliğin istediğin şekilde sonuclanır. İçini rahat tut. Bizim göremediğimiz hayırlar vardır.
Sağolun kızlar. @Calemero bende öyle inanıyorum. Hamile olduğumu öğrendiğimde daha kanamam falan yokken 4444 tefriciye okumaya niyetlenmiştim sağlıklı bir evladım olsun niyetiyle. 400 de yarım kaldı demek ki hayırlısı böyleymiş belki de duam kabul olmuş diyorum.

Cook gecmis olsun ,insallah bir bebek nasip olur,

Canim allah bagslasn kac ayliklar ikizlerin. Bnde yawastan biraim die dsnuyorum ama bnim kiz cok inatci simdi bile hadi yetr diorm iiiggg birakmio

Canım ya geçmiş olsun Allah yardımcınız olsun akşam akşam üzüldüm

Canim allah bagslasn kac ayliklar ikizlerin. Bnde yawastan biraim die dsnuyorum ama bnim kiz cok inatci simdi bile hadi yetr diorm iiiggg birakmio
18 aylıklar aynen yapışık olmak istiyorlar her saniye. Aciyor kapatalım diyorum kapatıyor göbeğimi emmeye başlıyor benimkiler ayrı bir dünya çok çok zor bırakmak insan sende bende zorlanmayiz. Eğer zorlanıyorsanız tandem emzirme yapabilirsin emzirmeye devam edebilirsin ben çok zorlaniyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…