2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Bebeğim düşmüş kızlar. Tekrar nisan annesi olucam diye çok çok sevinmiştim ama nasip değilmiş. Hayırlısını istemiştim hayırlısı buymuş demek ki. Ama içimde parça kalmış ilaç verdi. Pazartesiye kadar düşmezse kürtaj olmam gerekecek sizden ricam buna gerek kalmadan düşsün inş amin derseniz sevinirim.
Hepinize sağlıklı doğumlar dilerim. Grupta başka kayıp olmaz inş herkes sağlıklı doğumlar yapar
Canım geçmiş olsun.

Bebeğim düşmüş kızlar. Tekrar nisan annesi olucam diye çok çok sevinmiştim ama nasip değilmiş. Hayırlısını istemiştim hayırlısı buymuş demek ki. Ama içimde parça kalmış ilaç verdi. Pazartesiye kadar düşmezse kürtaj olmam gerekecek sizden ricam buna gerek kalmadan düşsün inş amin derseniz sevinirim.
Hepinize sağlıklı doğumlar dilerim. Grupta başka kayıp olmaz inş herkes sağlıklı doğumlar yapar

Geçmiş olsun şebnem. Hayırlısı böyleymiş. İnşallah birdahaki hamileliğin istediğin şekilde sonuclanır. İçini rahat tut. Bizim göremediğimiz hayırlar vardır.

Canım geçmiş olsun.

Geçmiş olsun şebnem. Hayırlısı böyleymiş. İnşallah birdahaki hamileliğin istediğin şekilde sonuclanır. İçini rahat tut. Bizim göremediğimiz hayırlar vardır.
Sağolun kızlar. @Calemero bende öyle inanıyorum. Hamile olduğumu öğrendiğimde daha kanamam falan yokken 4444 tefriciye okumaya niyetlenmiştim sağlıklı bir evladım olsun niyetiyle. 400 de yarım kaldı demek ki hayırlısı böyleymiş belki de duam kabul olmuş diyorum.

Lusi Lusi beni de listeden çıkarabilirsin canım. Dün son kez gittim kontrole bebeğin kalp atışları yok 9+0 olmam gerekirken sata göre, ultrasona göre 6+1 dim. Bundan 11 gün önce de aynıydı ultrasonda çıkan hafta bilgisi. Kürtaja çağırdı bu sabah için ancak ben coraspin kullandığım için yapmadı. Üniversiteye tıp fakültesine git dedi. Pazartesi gitmeyi düşünüyorum
Cook gecmis olsun ,insallah bir bebek nasip olur,

İkizlerim var emziriyorum bugünlerde bıraktım aşırı emiyorlardi dün ve bugün anlatıyorum aciyor az emin diyorum hadi bırakın diyorum erken bırakıyorlar. Azaltarak bırakacağım daha önce salça şurup denemiştir çok üzüldüler bırakmadılarda bu kez böyle deniyim dedim dinliyorlar beni şimdilik
Canim allah bagslasn kac ayliklar ikizlerin. Bnde yawastan biraim die dsnuyorum ama bnim kiz cok inatci simdi bile hadi yetr diorm iiiggg birakmio

Lusi Lusi beni de listeden çıkarabilirsin canım. Dün son kez gittim kontrole bebeğin kalp atışları yok 9+0 olmam gerekirken sata göre, ultrasona göre 6+1 dim. Bundan 11 gün önce de aynıydı ultrasonda çıkan hafta bilgisi. Kürtaja çağırdı bu sabah için ancak ben coraspin kullandığım için yapmadı. Üniversiteye tıp fakültesine git dedi. Pazartesi gitmeyi düşünüyorum

Canım ya geçmiş olsun Allah yardımcınız olsun akşam akşam üzüldüm

Canim allah bagslasn kac ayliklar ikizlerin. Bnde yawastan biraim die dsnuyorum ama bnim kiz cok inatci simdi bile hadi yetr diorm iiiggg birakmio
18 aylıklar aynen yapışık olmak istiyorlar her saniye. Aciyor kapatalım diyorum kapatıyor göbeğimi emmeye başlıyor benimkiler ayrı bir dünya çok çok zor bırakmak insan sende bende zorlanmayiz. Eğer zorlanıyorsanız tandem emzirme yapabilirsin emzirmeye devam edebilirsin ben çok zorlaniyorum

X