2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
İkizlerim var emziriyorum bugünlerde bıraktım aşırı emiyorlardi dün ve bugün anlatıyorum aciyor az emin diyorum hadi bırakın diyorum erken bırakıyorlar. Azaltarak bırakacağım daha önce salça şurup denemiştir çok üzüldüler bırakmadılarda bu kez böyle deniyim dedim dinliyorlar beni şimdilik

İyi yapmışsın canım şikayet etmekle. Ablama da kadın doğum yazmıştı hamileyken tiroid ilacını.

CNm yine benimki bişey değil benden önce bi kadincqgiza ilaci yanlış vermiş yan etki olmuş aynı Dr eşim görmüş orda ve bakamam ben demis üni Hastanesi'ne gitsin demiş belki kadının çocuğuna bişey oldu yazık günah bu kadar ucuz mu herşey. Eczacıyı sucluomus Dr da. Uzun lafın kısası en kötüsü denk gelmiştim 3.gebelgm ilk kez devlette muayene olayım dedim daha da uğramam

Doktor kontrolünde bir sıkıntı olmaz diye umuyorum canım. Doktorunla görüştün mü.. Bu dönemii sıkıntısız atlatacaksın inşallah kuzum ben inanıyorum. İyi bir doktor şart ama.

Doktor her konuda önemli. Güvendiğin bilgili ve ilgili birisi olması lazım. Böyle sarsuk doktorlardan gına geldi zaten

Doktor kontrolünde bir sıkıntı olmaz diye umuyorum canım. Doktorunla görüştün mü.. Bu dönemii sıkıntısız atlatacaksın inşallah kuzum ben inanıyorum. İyi bir doktor şart ama.
Çıksın bütün testler iyi bı hematoloğa gideceğim cnm.
Ve bu çok önemli bi hastalık, bazı grup hastalarda hiç belirti vermeyebilirmiş.
Ve bende hiç bir ama hiç bir sağlık sıkıntısı yok.
Amin inşallah cnm.

Burada en zor savaşı sen veriyorsun bebeği istemiyordum sizleri okuyunca ne haddime dedim. Gerçekten çok üzülüyorum okudukça hormonların da etkisi.. inşallah emeklerinin karşılığını alırsın cnm Allah sana bağışlasın kuzunu

Ah canım ya.. geçmiş olsun. Dilerim bebişin besleniyordur kuzum. Hayırlısıyla meleğin senle kalır inşallah.. bence de iyi bir doktora git tatlım ihmal etme.

Bebeğim düşmüş kızlar. Tekrar nisan annesi olucam diye çok çok sevinmiştim ama nasip değilmiş. Hayırlısını istemiştim hayırlısı buymuş demek ki. Ama içimde parça kalmış ilaç verdi. Pazartesiye kadar düşmezse kürtaj olmam gerekecek sizden ricam buna gerek kalmadan düşsün inş amin derseniz sevinirim.
Hepinize sağlıklı doğumlar dilerim. Grupta başka kayıp olmaz inş herkes sağlıklı doğumlar yapar

Artık inan ki ben ağlamak istemiyorum.
Ben neler yaşadım inanın burda yazdıklarım hiç bişey.
Ve şu an yaşadıklarımı yazıyorum. Sizler bile şaşırıyorsunuz.
Ailenin gen çöplüğü ben olmuşum.
Ve inanın hiç bir ama hiç bir sağlık sıkıntım yok.
Sürekli de doktora gider baktiririm kendime.
Hep sağlıklı çıkar hersey.
Bı belirti verseydi baştan biseyler yapmaya çalışırdım.
Benim bağışıklığım düştüğünde inanın bir ay ben neler çektim ameliyatliyim bir yandan da, daha sonralari da hep zorluydu.
İnşallah Rabbim beni sınamıştır da kurban olduğum Rabbim mucizemi bana ve eşime nasip eder.
Asla isyan etmiyorum, ve bu savaşı asla bırakmıcam.
İstememezlik etme doğur cnm, doğur.
Bak ben ne savaşlara hazırım.
İsterlerse her gün etimi kessinler razıyım.
Hiç bir şeye ses çıkarmicam.
İgne yapamazdim artık iğnelerimi de kendim yapıyorum.

Çok geçmiş olsun cnm inşallah kürtaja gerek kalmaz çok zor biliyorm

Ya çok üzüldüm tüylerim diken diken oldu okuyunca. İnşallah sıkıntısız atlatırsın bu dönemi. Kürtajsız hallolur inşallah çoook geçmiş olsun

Canımm sen hazırlamıştın kendini.. Allahtan bir bebeğin var.. rabbim ona sağlıklı ömürler versin. Dilerim hazır olduğunda ikincisini yine alırsın kucağına..
inşallah kürtaja gerek kalmaz canım.. dualarım seninle..

Kuzucum dilerken nolur güzel dile.. rabbim sana bağışlasın küçük meleği ama her şeye razıyım deme.. o çok büyük bir laf.. rabbim onla da sınamasın seni nolur.. evet biz okurken bile şaşkınlıkla okuyoruz. Ama o senin mükafatın olsun sınavın değil..

Çok üzgünüm canım çok geçmiş olsun senin de dediğin gibi her şeyin hayırlısı olsun çok şükür ki bir bebeğin var Allah ona ve size sağlıklı uzun ömürler versin hazır olduğunda hayırlısıyla yine Allah gönlüne göre verir inşallah

Bencede çok kötü. Ben ne olur ne olmaz diye yanımda örtü gibi birşey götürürüm o zaman her seferinde.

Ya ben hiç o cihazla kontrol edilmedim ama İngiltere'de eve ebe geliyordu, o bile ben geldiğimde havlun olsun, kontrol ederken giysilerini çıkar, havluyla örtün demişti. Öyle yapıyordum. Bence özel hastanelerde böyle değildir çünkü yok yani, ay çok çok tuhafıma gitti!

Canım çok üzgünüm. Dediğin gibi demek ki hayırlısı buymuş, elden ne gelir..
Amiin, İnşallah istediğin gibi olur.

Çok geçmiş olsun cnm inşallah kürtaja gerek kalmaz çok zor biliyorm

Ya çok üzüldüm tüylerim diken diken oldu okuyunca. İnşallah sıkıntısız atlatırsın bu dönemi. Kürtajsız hallolur inşallah çoook geçmiş olsun

Canım çok üzgünüm. Dediğin gibi demek ki hayırlısı buymuş, elden ne gelir..
Amiin, İnşallah istediğin gibi olur.

Sağolun kızlar

Cnm herşeyin hayırlısı isterim her zaman.

Senin hassasiyetini anlıyorum haklısın da.

Ben dualarında bile Rabbimi gücendirmeden isterim inan buna.
Hani benim kastettiğim elimden geleni yapıcam anlamında.

Ya benim süt içmemem lazım, bazı Vitamiminleri tek başına alırsam başka vitaminin değerini düşüyor.
Testlerde de aynı böyle çıktı.
Bakalım bana ne yapacaklar neler dicekler.
Birde şu Vitamin ve beslenme derdi çıktı başıma.
Şu an sinirlerim bozuldu. Bı gülme geldi.
Bakalım en uygun gördükleri dertten başlasınlar düzeltmeye.
Artık yeni bişey duyunca sakin sakin bakıcam etrafa.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…