2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Cinsiyetini hissediyorum diyen var mı ya da bu hisler doğru çıkar mı acaba bu konuda tecrübesi olan var mı:KK48: Çin ve rus takvimi kız gösteriyor lakin ben erkek hissediyorum. Hatta çocuk düşündüğümüzden beri kız ismi hazırda bazen eşim şakasına kız ismiyle sesleniyor karnıma, diyorum ya erkekse kızıyorum baya gücüne gider çocuğun diye:KK45:

Ben ve eşim oğlum da 99.9% erkek olduğunu biliyorduk. Yani ben baştan beri hiç kız şeylerine bakmaya teşebbüs bile etmedim. Nitekim oğlumuz oldu. Ben başta şuan bebeğimi de erkek hissediyordum, çünkü sanırım biraz kız istiyorum bu sefer ama inanamıyorum kızım olacağına. Şuan kız hissediyorum. Rabbim onlara sağlık, sıhat versin, kucağımıza almayı nasip etsin. Cinsiyetleri zerre kadar önemli değil:KK68:

Ben ve eşim oğlum da 99.9% erkek olduğunu biliyorduk. Yani ben baştan beri hiç kız şeylerine bakmaya teşebbüs bile etmedim. Nitekim oğlumuz oldu. Ben başta şuan bebeğimi de erkek hissediyordum, çünkü sanırım biraz kız istiyorum bu sefer ama inanamıyorum kızım olacağına. Şuan kız hissediyorum. Rabbim onlara sağlık, sıhat versin, kucağımıza almayı nasip etsin. Cinsiyetleri zerre kadar önemli değil:KK68:
Amin canım inşallah, bakalım hislerimiz doğru çıkacak mı 1,5 aya belli olacak inşallah:anneadayı::KK200:

Korkulacak bir durum yok canım ilk muaynede bende çok korkmuştum hatta gözlerimi kapamıştım :) tamamen alt kıyafetler çıkıyor burada örtü falan da vermiyorlar o biraz hastaneye göre değişiyor ilk muayneniz olduğunu söyleyin ona göre rahatlatabilir doktor acı vs hiçbir şey yok.

Vajinal kontrolde örtü olmuyor mu ya? ay çok kötü değil mi bu?

ben daha kalp atışını duymadım ama burda gördüğüm kadarıyla genel 4 hafta sonrasına çağırmışlar. O da çoğunlukla ikili teste denk geliyor. 12. haftaya :eek:
İnşallah hayırlısıyla sağ salim duymak nasip olur canım.
Kontrol ne zaman
Anladım canım çok sağol :)

İnşallah hayırlısıyla sağ salim duymak nasip olur canım.
Kontrol ne zaman
Anladım canım çok sağol :)
Ben keseyi bayram sonrası görebildim canım yani bu pazartesi. En erken randevu bulduğum zamanda kalp atışı için aldım o da haftaya perşembe :KK200: Sonrasında büyük ihtimal 12. haftada geri çağırır bir sorun vs olmazsa. :)

Canim bende ekleme bilmiyorum tabloyu da cahilligme ver dolduramadm. Calisiyorum o yuzden cok sik girmiyorm buraya. Bu arada kan verdm sonuc 382
Bir de 21 aylik kizimi halen emziriyorum ve de memeye acayip duskun gece mememde surekli. Kiyamiyorum bende ama dr birak dedi. Ben hic sutumu sagmadm hamile olmasam ilacla biraktrcaktm. Sanirm hamile oldgm icin ilac dogru yontem olmaz die dusunuyorum. Siz nasil biraktrdnz nasil ve hangi siklikla sagarak sutunuzu kestiniz

Canim bende ekleme bilmiyorum tabloyu da cahilligme ver dolduramadm. Calisiyorum o yuzden cok sik girmiyorm buraya. Bu arada kan verdm sonuc 382
Bir de 21 aylik kizimi halen emziriyorum ve de memeye acayip duskun gece mememde surekli. Kiyamiyorum bende ama dr birak dedi. Ben hic sutumu sagmadm hamile olmasam ilacla biraktrcaktm. Sanirm hamile oldgm icin ilac dogru yontem olmaz die dusunuyorum. Siz nasil biraktrdnz nasil ve hangi siklikla sagarak sutunuzu kestiniz
Hayırlı olsun gebeliğiniz. Tabloya eklenmek için bilgilerinizi yazıp konu sahibi Lusi Lusi arkadaşımızı etiketlerseniz listeye ekler:KK200: Diğer konu hakkımda bilgim yok benim ilk gebeliğim:KK16:

Ben keseyi bayram sonrası görebildim canım yani bu pazartesi. En erken randevu bulduğum zamanda kalp atışı için aldım o da haftaya perşembe :KK200: Sonrasında büyük ihtimal 12. haftada geri çağırır bir sorun vs olmazsa. :)
Haftaya perşembe inşallah güzel haberlerle gelirsin canım :)
Kaç haftalık oluyosun haftaya perşembe
Benimde ogün doktora gitmem lazım kullandığım ilaç bitiyo hemde bebişe bakarız :KK6:

Haftaya perşembe inşallah güzel haberlerle gelirsin canım :)
Kaç haftalık oluyosun haftaya perşembe
Benimde ogün doktora gitmem lazım kullandığım ilaç bitiyo hemde bebişe bakarız :KK6:
amin canım :) 7+6 oluyorum galiba canım hesabımda yanlışlık olmadıysa. Sende durumlar ne kese/kalp atışı görmüş müydün?

Aa saçmalığa bakar mısın.. töbe est bişi çıkacaktı ağzımdan.. neyse o zmn kullanmak zorunda değilsin tabii kicanım
Az önce şikayet ettim Dr u 184 e. Tiroidm yüksek çıktı zaten onu olcturmek için geldm demiştim sabah ilaç veremem dahiliye git dedi. Dahiliye icin normal bir deger kadinkdogum icin anormal deger bunu ben bile biliyorsam ne isi var orda okadr hastayla bi ilac yazamayacaksa. hep kadın doğumcular yazdı bana ilacı ismini mi bilmiyorsunuz soylim dedim dozunu bilemem dedi. Progestani da keyfi yazmış zaten. Eczaneden kendim aldım artık ilacı bende

Acilman varken suni sanciyi hizlandirayim cabuk olsun dedi ebe kendi kafasina gore arka arkaya verince suni sanciyi afedersin kustum kendimde degildim zaten.dogum sonrai kan oturdu gozume uc ayda gecti korkunctu ya yine iyi cesaret ettim tekrar gebe kalmaya benim yerimde baskasi olsa bidaha dogurmaz heralde.dedigin gibi islerine gore sanci verdiler randevusu vardi gece boyu bunla ugrasmayim dedi heralde!!gitmiyorum ayni yere yeni bir doktor arayisindayim
Böyle travma bırakıyorlar insanda ne hakları var ya. Nefret ediyorum işini savsaklayan insanlardan

Az önce şikayet ettim Dr u 184 e. Tiroidm yüksek çıktı zaten onu olcturmek için geldm demiştim sabah ilaç veremem dahiliye git dedi. Dahiliye icin normal bir deger kadinkdogum icin anormal deger bunu ben bile biliyorsam ne isi var orda okadr hastayla bi ilac yazamayacaksa. hep kadın doğumcular yazdı bana ilacı ismini mi bilmiyorsunuz soylim dedim dozunu bilemem dedi. Progestani da keyfi yazmış zaten. Eczaneden kendim aldım artık ilacı bende
Çok iyi etmişsin şikayet etmekle.

Benim baya kanamam var hiç kesilmedi arada ağrım da oluyo. Doktorum hastaneye geç yazdı durumu yazınca. 15.45de randevum var.
İnş önemsiz bişeydir seninki ve artmaz canım
Şebnem sürekli takip ediyorum üzülüyorum senin gibi olanlara bişey de diyemiyorum inşallah sorunsuz kavuşursun bebegine

İlk defa ediyorum ya ne hakkın var gün boyu beni boşa surundurmeye. Eğer sonucunu değerlendiremeyecektin neden o tahlili istedin benden başta anlamam deseydin mal iste
şikayet etmişsin sakinleş kuzum, bebişe zarar. Bazı doktorlar gerçekten öyle ama işte elden birşşey gelmiyor şikayetten başka. Prosedür nasıl işliyor şikayet konusunda bilmiyorum ama inşallah uyarı muyarı birşey verirler o doktora.
Maşallah bu topik çok kalabalık hiç yetişemiyorum okumaya :)
ben evdeyim ya 2 iş yapıyorum oturuyorum buraya:KK48: Sıkılıyorum kalkıyorum hop diğer işimi yapıp tekrar geliyorun:halay:

X