2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Genel belirtilerimi yazayım bende..
Kasık ağrılarım geçen hafta bitti.
İlk öğrendiğim hafta aşırı uyku düzensizliğim vardı düzene girdi o da bu hafta.
Göğüs hassasiyeti minimuma indi..
Mide bulantısı yok akşamları 2 saat rahatsızlık veriyor sadece..
Yarım saatten fazla sandalyede oturamıyorum ve ayakta duramıyorum bel ağrım aşırı çok var.
Ateş basıyor ara sıra.
Bunlar dışında belirtim yok sanırım yada unutmuşta olabilirim. Bunları da hem merak edenler için hemde ilerde dönüp bakarsam dursun bir köşede diye yazdım. Manyak mıyım neyim günlük niiyetine kullandım resmen
Ekleme: Akşamları aşırı şişkinlik oluyor 4 aylık hamiş gibi oluyorum.

Son düzenleme:
Nomral bence canım kese olusuyor ya

normal canım rahim büyüyor. Şiddetli olmadığı sürece, kanaman olmadığı sürece iyiye yor.

Hoşbulduuumm

Benim de geçen hafta sürekli ağrıyordu. Bu hafta biraz daha az. Hamileliği öğrendiğim gün regl olucam zannetmiştim aynı regl ağrısı gibiydi.

Inşallah kızlar umarım sizin dediginiz gibidir. Teşekkür ederim

Dur bende yazıcam.
1-Göğüslerim acıyor.
2-Göğüslerim büyüyor.
3-Göğüslerim çok acıyor ve büyüyor Allaaam nebiçim oldum.

Dur bende yazıcam.
1-Göğüslerim acıyor.
2-Göğüslerim büyüyor.
3-Göğüslerim çok acıyor ve büyüyor Allaaam nebiçim oldum.
ay bende kaç kere yazdım hala dolgun hatta füze gibi oldu diye O ağrısı beni benden aldı 5. haftada özellikle. Şimdi hassasiyet azaldı ama hala maşşalahı var dümdükler

Benmde 1 hafta geri cıktı cnm sorun olmaz herlde ama benm pıhtılaşma olduğu için korkyrm

Amin canım insallah

Merhaba cnm, ben de İzmir'deyim.Egepol muayene ücreti ve doğum ne kadar? Ben özel muayenehane ye gidiyorum ama ücret ödemiyorum.
Bende uzun zamandır ilk defa gidecem pazartesi gittiğimde yazarım.Ben daha önce duş gebelik geçirdim.Bu gideceğim doktor hemen anlamıştı.Devlet hastanesi haftalarca anlayamamıştı.ondan dolatı bu doktoru tercih ettim

, member: 664267"]Kızlar biraz kafa dağıtalım Geçen günlerde Çin Takviminden bahsetmiştiniz burada. Benim oğlum doğru çıkmıyordu ama Çin takvimine göre yaşıma bakmıyormuşum. Bugün kendi kendine hesaplayan bir siteden baktım, satı yazdım ama aslında döllenme zamanını soruyor (oğlum kesinlikle Temmuz da döllendi- önemli olan AY) yaşım 29 (Ekim de 30 olacağım) ama bu takvimde 31 mişim meğer şuan.
Baktım Oğluma gerçekten erkek diyor, bu hamileliğime kız diyor inanmak istedim sanırım hahaha
Bakmak isterseniz:
https://www.yourchineseastrology.com/calendar/baby-gender-predictor.htm[/QUOTE]
Elosh benim kizim tuttu bunada erkek diyor inanasim geldi benimde

Canım dış gebelikte nasıl belirtilerin olmustu geçmiş olsun

Valla bulantı deme canım ben de fenayım hiç ilk hamilelige benzemiyor ben de kaldıramadım kafamı hiç soğuk soğuk terliyorum hep

Ben de bu ara aşırı bitkin yorgunum tatildeyiz allahtan benim kv yapıyor her şeyi ben de soğuk meze salata vs yiyorum
Ben de dün gittim doktora kanama alanı var kanama olursa gel ilaç vs başlayalım dedi korkuttu beni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…