2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Ya bugün aynısı banada oldu evhamlı diye adım çıkacak muhabbetine soramadım da. Benim sağ tarafa giriyor ama neden bilmiyorum
Kiyamam ya korkusuna soru soramaz oldu bizim
Ki:) alemsin.

Insallah ciddi bir sey degildir. Annem de ayaklarini sicak tut dedi. Yaz diye dedi cibil geziyorsun nolur nolmaz dikkat et dedi.. bir de ablan patik giyiyordu hatirlarsan falan diye onu ornek verdi :) dedim anne ablam kisin hamile kaldi gayet dogal yaniii
Ama yine de ayaklari sicak tutalim.haklilik payi vardir eminim.

Havaya aldanma canım annem ilk duyduğunda çorapsız gezme üşütürsün dedi bana Sıcak tutmaya çalış kendini bunalıyoruz cam kapı açıyoruz ondan da oluyor bence
Haklısın olabilir canımm ay nettende bakıyorm yok dıs gebelik bilmem ne moralim bozuldu yaaaa

Bencede vardır. Gerçi ben 4-5. haftada çorapsız gezemiyordum çıkardım an nasıl üşüyordum.. Şu son 1 haftadır ateş basıyor durduk yere. Don atlet allah ne verdiyse geziyorum evde

Ara ara gelip duruyor canım ya
Doktora gitmeyede çok var sorsak desek. Belki geçici bir belirti gibi birşeydir kötüye yorma, üşütmektende olabilir.

Bakalım inşallahh canm kötü bişey yoktur

Haklısın olabilir canımm ay nettende bakıyorm yok dıs gebelik bilmem ne moralim bozuldu yaaaa
internete sivilce yazsan kanser çıkıyor kuzum ya öyle çok bakma. Olmadı içinde kalmasın randevunu erkene çekebiliyorsan çek istersen. Stres yapmandan iyidir.

Kisin rahat edicez insallah.
Icten isitmali olucaz oh mis

Hiç bakma netten canım normal şeyler bunlar. Gaz olabilir üşütmüş olabilirsin vücudun kendini gebeliğe adapte etmeye çalışıyor ondan olur kötü düşünme :)

Benim gibi göğüsleri füze konumuna geçen var mı merak ettim ehehhe ilk baştaki hassasiyeti giderek azalıyor ama şükür ki. Arabayla gezerken meme tutmaktan birşeye odaklanamıyordum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…