2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Doğru diyorsun olumlu düşüneym canım. Hayırlısı Allah'a bıraktım işimi.

Devlette cnm, kendi doktoruma randevuları doluydu alamadim. Başka birine gittim bu kadındı. Kadın kadının dusmanidir işte.
Ama öyle bı ah ediyorum ki tatlı canından ömrü billah yüzü gülmesin.
Allah'ından bulsun.

bilmem bakmadı teklif etmedi ben de istemedim. rahimde sorunun yok temiz görünüyor dedi sadece.
Canım benim hep alttan bakıldı geçen cuma dahil onda da zor görüldü. Öncelikle karından bakılan usg ye güvenme bu haftalarda

Ayrıca o kişi diploma almış ama doktor olamamış hemen başka bir doktor bul kuzum ve şikâyet et o kişiyi seviyesiz nasıl olur da hasta azarlar o kim oluyor

azarlamadı canım da sadece geçiştirdi beni rahatlatacak bişey söylemedi. geçen çarşamba beta hcgm 1983tü düşüşe geçebilir mi dedim geçebilir dedi. Keşke vajinal bakmasını isteseydim.

Kız sorma doktor aleti bastırınca kaçırcam sanmıstımm sonra gördü hemen kapıyı açın hemen vcye gtsin dedi:)))) ahahaha ay filmdi ya
Bende ilk genel kontrole gittiğimde 1.5 ltre su iç öyle gel yarım saate demişti. Aynı dediğin gibi öyle bir bastırdı kii nerdeyse kaçıyordu. Bugünde öyle olmaz inşallah Herkese oluyor demek ki o kadar sıkışık olunca

Bende bugün kendi doktorum dışında birine gitcem inşallah iyi biridir. Erkek ama Kadın kadının düşmanıdır lafına katılıyorum. Çevremde hamile olan herkes erkeklerin daha nazik ve ilgili muayene ettiğini söylüyor.

Selam kızlar doktordan geliyorum şimdi kalp atışını dopler isitiyor vs dedi dinletmedi sadece gösterdi.
Ama kanama alanı var dikkat et dinlen kanaman olursa gel dedi ilaç başlayabiliriz dedi.
Korkmalı mıyım tedirgin olmalı mıyım bilemedim şimdi

azarlamadı canım da sadece geçiştirdi beni rahatlatacak bişey söylemedi. geçen çarşamba beta hcgm 1983tü düşüşe geçebilir mi dedim geçebilir dedi. Keşke vajinal bakmasını isteseydim.
Canım tüm ihtimaller tabiki mümkün ama olasılığı ne sende olacak diye bir sart yok tabiki iki ihtimal var ya doğacak ya doğmayacak ama o doktorun bunu söyleme şekli yanlış komple sen sıkıntı etme bak benim beta hiç ikiye katlamadığı halde gelişti bebeğim sen rabbime havale et

Sıkıntı yapma canım kendine şuan olan birşey yokmuş zaten, tedbir amaçlı söylemiştir. Dinlenebildiğin kadar dinlen..

Canım bak benm kızımda 7bindi usgye baktı doktor görememişti ama ben idrarımı yapıp girdim ondan oldu bence sonra ertesi gün baska doktora gittim onda idrara sıkışık girdim ve görünmüştü
Kesinlikle çok etkili. Bende kızımda gittiğimde sıkışıktım ve doktor idrara sıkışık gelmişsin çok net görüyorum çok iyi demişti B bibliyofil_k

Geçmiş olsun gözün aydın canım

Yatıp dinlenmeye çalış kuzum bence endişe etme herşey güzel olacak

Allah razı olsun canım geçen hafta beta hcg değerim çok iyidi bugun de 8000lerde çıkması gerekiyor. İnşallah öyle olur. Kanamam falan da yok.

Kesinlikle çok etkili. Bende kızımda gittiğimde sıkışıktım ve doktor idrara sıkışık gelmişsin çok net görüyorum çok iyi demişti B bibliyofil_k

ben hiç sıkışık değildim keşke bilseydim öyle giderdim canım sağol bir nebze rahatladım sayenizde

kızlar merhaba 8. haftadayım inanılmaz iştahım arttı bide hafif mide bulantım oluyor.8. haftadan sonra başlamaz değilmi şimdiye kadar bulanmamıştı çok az

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…