2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Kızlar geçen çarşamba 1983tü şimdiye 8000 9000 olması gerek görünmesi gerekiyordu hayırlısı olsun
Canım bak benm kızımda 7bindi usgye baktı doktor görememişti ama ben idrarımı yapıp girdim ondan oldu bence sonra ertesi gün baska doktora gittim onda idrara sıkışık girdim ve görünmüştü

Sikinti etme canim pihtilasma bendede var igne kullaniyorum sonucuna gore doktorun uygun olana baslatacaktir.Rabbim baska dert keder vermesin
Doktor moralimi çok bozdu. Bizim elimizden kan sulandirici vermek dışında bişey gelmez. Doğar mı doğmaz mi bilmem dedi.

Cnm benim ne guzel yazmışsın. Doktor çok bozdu moralimi. Allah'ından bulsun. Sen bana böyle konuşamazsın dedim ağlama diyor bana. Azarlamaya kalktı. Ben neler yaşadım sen biliyormusun dedim. Gene devam ediyordu. Bende iyice tersleyince sustu en sonunda.

Canım bak benm kızımda 7bindi usgye baktı doktor görememişti ama ben idrarımı yapıp girdim ondan oldu bence sonra ertesi gün baska doktora gittim onda idrara sıkışık girdim ve görünmüştü
anladım canım inşallah ondan dolayıdır beta hcg iyi çıkarsa endişelenmeyeceğim. Sağol canım beni biraz rahatlattın.

aa terbiyesize bak ya Kuzum sana denk mi geliyorlar ben anlamadım, ama terbiyesizce konuşmuş hatta hadsizce diyim.. Güvenilir bir doktor bulmaya çalış canım o nasıl cümle öyle doğar mı doğmaz mı bilmem.. Tee ben burdan gıcık oldum

beta hcg düşmemiştir inşallah
cık cık cık hayır olumsuz düşünmek yok. Niye düşsün canım belki bugün gittin göremedin yarın gitseydin görecektin belki? Yada sıkışık olmadığın için göremedi? Veya küçük olduğu için göremedi.. En kötüsünü niye düşünüyosun kuzum etme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…