Aşılama 2019 Eylül Aşılamacıları

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Hafif adet ağrısı oluyo arada ama ben uzun yola çıktım o da etkilemiş olabilir canım şimdi bişehim yok şükür kendini kastıysan olurmuş o

Merhaba hayırlısı olsun arkadaşlar benim ilk aşılama tedavim bugün gonal f450 75 ile başladı adetimin4. Günü. 3 yıllık evliyim 1 kimyasal gebelik geçirdim 38 yaşındayım batım 22 eylül muhtemelen. Iğne tedavisinin 5. Günü yumurta takibine gideceğim uygun görülürse 4,5 eylül aşılama planı dedi dr. Hsg çektirdim sağ tüpümde biraz tıkanıklık var sol açık. Allah gönlümüze göre versin hepimize sağlıklı evlatlar nasip etsin.

Hayırlı olsun canım ekledim seni de inş uğurlu olur hepimizin kucağı dolar 9 ay sonra, rabbim çabalarımız boşa çıkarmasın bu ay, güzel haberlerini bekliyorum

Hayırlı olsun canım ekledim seni de inş uğurlu olur hepimizin kucağı dolar 9 ay sonra, rabbim çabalarımız boşa çıkarmasın bu ay, güzel haberlerini bekliyorum

Inşallah güzel arkadaşım her şey Allahın iyi takdiriyle sonuçlansın. Eylülde yeni ay var , enerjiler yüksek şansımıza ❤

Merhaba öncelikle hakkınızda hayırlı neyse o olsun size birkaç sorum olacak rahim filmi zor mu aşılama için neden adet olmayı bekliyorsunuz

Benim de eylül atina kaldı asilama sanırım. Bugün bi hevesle gittim ama 7 gün kullandığım fostimon iğneden 4 tane daha verdi , pazartesi kontrole gidicem. Ben de şandım ki hemen asilama yapacaklar. Süreci yaşayarak öğreniyoruz. Ve hem maddi, hem manevi yorucu bir süreç oluyor. Allah hayırlısını versin inşallah. Igneler cok pahali gercekten.

Özel de mi yaptıracaksn canım

Aynen canım hem iğneler pahalı hem süreç sürüyo biraz çabalarımız sonuç versin de yeterki senelerce uğraşanlara Allah sabır versin zor şeyler

Aynen canım hem iğneler pahalı hem süreç sürüyo biraz çabalarımız sonuç versin de yeterki senelerce uğraşanlara Allah sabır versin zor şeyler

Gerçekten öyle, ben devlette bu kadar pahalı olacağını düşünmemiştim, daha şimdiden şok oluyorum. Devlet azıcık kısmını ödüyor zaten. Daha başındayız inşallah Allah çok aratmaz. Gerçekten zor. Allah sabır versin dediginiz gibi.

Teşekkür ederim canım ilaçlari karşılamıyor değil mi devlet ssk
150 ml iğneyse mesela , sadece 6 tanesini ödüyor, onun da tüm fiyatını ödemiyor yine . Benim 7+4 iğne oldu şimdi. Muayene ücreti falan 1000 tl yi geçiyor

150 ml iğneyse mesela , sadece 6 tanesini ödüyor, onun da tüm fiyatını ödemiyor yine . Benim 7+4 iğne oldu şimdi. Muayene ücreti falan 1000 tl yi geçiyor
Hadi ya çokmuş devlette ücretsiz oluyor sanıyordum kimbilir özelde ne kadardır Allah yardımcımız olsun canım inşallah kavuşursun bebeğine Allah emeklerini boşa çıkarmasın

Hadi ya çokmuş devlette ücretsiz oluyor sanıyordum kimbilir özelde ne kadardır Allah yardımcımız olsun canım inşallah kavuşursun bebeğine Allah emeklerini boşa çıkarmasın

Amin inşallah, bu daha başlangıç bakalım. Hayırlısı olsun napalim . Allah herkesin gönlüne göre versin inşallah

Amin inşallah, bu daha başlangıç bakalım. Hayırlısı olsun napalim . Allah herkesin gönlüne göre versin inşallah
Merhaba arkadaşlar ben de tıp fakültesinde başladım. Geri ödemelerde kadının yaşı, evlilik yılı, ilk çocuğu mu, düşük yaptı mı vs bunlar değerlendiriliyor. En yüksek %70 ödeme yapıyor sgk. Gerçekten çok pahalı. Ben 12 gonal f450 otrivelle birlikte 540 ödedim 3 yıllık evliyim yaş 38 1 düşüğüm var. Doktor katkı payı almadılar henüz prof. Osman f. Kara ya gidiyorum.

Merhaba öncelikle hakkınızda hayırlı neyse o olsun size birkaç sorum olacak rahim filmi zor mu aşılama için neden adet olmayı bekliyorsunuz
Rahim filmi için çok korkmuştum okuduklarım yüzünden ama hiç te düşündüğüm gibi değil miş. Sadece adet artış gibi bi agrım oldu, bir filim çekildiği gün kanamam bunlar da normalmiş. Ikinci soruna gelirsek canım ben pKo luyum adetimin ikinci günü vajinal ultrasyanlo muayene oluyorum doktor kistlerime bakiyor ve artış varsa tedaviyi yapamayacagini söylemişti. Adetin 3.günü de ilaçla yumurta geliştirme ye başlıyorum sonra iğne sonra aşılama. Gerçi daha hiç yaptırmadım ama klomen+çatlama iğnesi tedavisi gördüm doktorum bu ay da son kez bu tedaviyi yapalım dedi. Bir sonraki ay aşılama. Inşaallah ona hiç gerek kalmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…