Aşılama 2019 Eylül Aşılamacıları

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Merhaba, geçrn sene benimde 2 aşılamam klomenle olmuştu ovitrelle ile çatlatılmıştı ama şimdi ki aşılamada yumurtalıklarım iğnelerle büyütüldü 14 gün boyunca göbekten iğne vurdum, benim yaşadıklarıma göre aradaki fark; klomenle sadece olan yumurtalarımın boyutu büyüdü o da 18-19 mm boyutlarına gelmişti, iğneyle yapılan aşılamada ise toplam 6 yumurtam oluştu ama aralarından 2 tanesi istenilen olgunluktaydı 21-22 mm falandı zaten yumurta rezervim düşük olduğu için fazla yumurta oluşmuyor bende 27 yaşındayım tüp bebek tedavimde bile sadece 3 yumurta toplanabilmişti, bence benim için iğneyle yapılan aşılama daha uygun çünkü klomenle yumurtam çoğalmıyo ama iğnelerle şansım biraz daha fazla gibi geliyor, belki doktorlarda bu sebeplere göre iğne veya ilaçla tedavi uyguluyordur. Tedavinize hayırlısıyla başlar hayırlısıyla güzel sonuçlar alırsınız inşallah

merhaba arkadaşlar. yazdıklarınızın hepsini büyük bir heyecanla okudum. bende eylül ayında aşılama tedavisine başlıcam. 4 yıllık evliyim. ilk bebeğime 1.5 yıllık evliyken hiç beklemediğim bi zaman hamile kaldım fakat 7 haftalıkken kalp atışını duyduktan 3 gün sonra rahmimdeki perdeden dolayı düşük yaptım. düşükten sonra parça kalmış 23 gün sonra şiddetli bir ağrıyla hastaneye gittim ve kürtaj oldum. düşüğün sebebi olarak perde görülünce ameliyat oldum. ameliyattan sonra 2 ay korundum korunmayı bıraktığım ay hamile kaldım ama adetim 10 gün geçti kanda beta hcg pozitif çıktı ama kanamayla beraber gitti doktor kimyasal gebelik dedi çünkü betahcg değerim 27 ydi. korunmadan devam ettim 2 ay sonra yine hamile kaldım ama bu kezde yaramaz sol tüpüme yerleşti ve dış gebelik geçirdim. metatraksat diye bir iğneyle sonlandırdı doktorum. 6 ay hamile kalmadım. dış gebelikten sonra 7. ve 8. aylarda ard arda kimyasal gebelik geçirdim. doktor sebebi bilinmiyor kimyasal gebeliklerin diyor. bütün testlerim tahlillerim taramalarım yapıldı hiçbir problemimiz çıkmadı. 1 yıldır hiç hamile kalmadım. allah izin verirse 10 eylül adetimde aşılama tedavisine başlıcaz üniversite hastanesinde. çok uzun yazdım ama gerçekten çok heyecanlıyım. ilk defa bir tedavi sürecine giricem. öncesinde hiçbir tedaviyi gerek görmedi doktorlar. umarım eylül ayı bebişlerimize kavuştuğumuz bir ay olur inşaallah.

Amin canım süreç hakkında soruların olursa yardımcı oluruz, bende bugün kontrole gittim 7-8 yum oluşmuş çok sevindim, salı günü tamamlıcaz aşılamaya inş hayırlısıyla güzel sonuçlar alırız, kavuşuruz hayallerimize hepinizin duacısıyım

Benim de rahim filmi temiz çıktı hormonlar vs herşey temiz artık eşimden şüphelenmeye başladım bide kistim var çikolata ama sorun oluşturmuyo gibi emin değilim
Hayırlısı canım, hiç-bir sorun olmamasına rağmen gebe kalamayanlar da var.

Merhaba kızlar bende 2 yıldır bebek bekliyorum olmadı henüz büyük ihtimal 15 Eylül de aşılama olucak ilk aşılamam umarım herkes mutlu haberi alır ♥
Bende iki yıllık evliyim canım, bat 28 sonra tedaviye baslayacaz benimde tahminen 11 12 si gibi aşılama yapilacak

Kızlar merhaba gecen ay bende aşılama yaptım maalesef tutmadı hasta oldum cok ağladım üzüldüm kafamdan tamamen atacam dedim ki öyle olmuyor elimden geldiğince düşünmemeye çalıştım bugun regl günümdü adet sancısı cok fazla olunca dayanamadım doktora gittim ve cok şukur hamile oldugumu öğrendim asla ümidinizi kaybetmeyin...

Ya maşallah canım gerçekten öyle umudumuzu yitirmememiz lazım sağlıcakla gelsin bebişin gerçekten çok güzel sürpriz olmuş

kızlar bende öncesinde 2 aşılama yaptırmıştım birini devlette oldum birisini özelde. sonra bahçecide tüp bebek tedavisine başladım mehmet beyde

Kızlaaar bugün aşılamam tamamlandı azıcık acıdı ama olsun inşallah nasip eder Rabbim bu acılarımızı sevince çevirir haberdar edicem sizi bi 13 güne inş
Inşaallah güzel haberlerini alırız canim igne mı hap mı kullandın aşılamadan önce bende bu hafta başlayacam da

Inşaallah güzel haberlerini alırız canim igne mı hap mı kullandın aşılamadan önce bende bu hafta başlayacam da
İğne kullandım canım gonalf 450 elimde bi kutu da kaldı fazla almışım, bakalım sana verecekler hayırlı olsun şimdiden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…