Aşılama 2019 Eylül Aşılamacıları

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
onunla ilggggili bilgi vermedi bana sadece cyclo prognava diye bir ilaç verdi o kadar niye öyle yaptı bilmiyorum sizce asilama yaptirsammi hazır rahim temizlenmisken
Rahim temizlenmesi diye bisey yok canim. Rahim kendi kendini temizleyen bir organimiz. O dedigin ilaci bana perde ameliyatimdan sonra 2 ay kullandirttilar. enfeksiyonu onluyordu galiba

Canim ben butun hamilelik belirtilerini yasadim asilamanin 3. Gununden itibaren. Ama 3 gun erken adet oldum. Hemen kendini o moda sokma ki uzulmeyesin. Ama git tahlil ver icin rahat etsin

Yani reglin yakınsa ver inşallah tutunmustur yine de çok umitlenme nolur nolmaz

onunla ilggggili bilgi vermedi bana sadece cyclo prognava diye bir ilaç verdi o kadar niye öyle yaptı bilmiyorum sizce asilama yaptirsammi hazır rahim temizlenmisken
Büyük ihtimalle açılmıştır araştırma hastanesinde yaptır bence zaten filme bakıp sana daha net bir bilgi verir

Canim ben butun hamilelik belirtilerini yasadim asilamanin 3. Gununden itibaren. Ama 3 gun erken adet oldum. Hemen kendini o moda sokma ki uzulmeyesin. Ama git tahlil ver icin rahat etsin
7.yila grdm eylul itibaryle 7 yildr husran smdide husra olsa bisey kaybetmem heralde

7 yıl dile kolay gerçekten alışıyorsun bı süre sonra sonucun ne çıktı canım inşallah gebeliktendir çektiğin sancılar
Ogle tatili grdi canim baktimda dusmemis daha e nabiza bekliyorum

Valla benimde oyle. Gordukce uzuluyorum kendi adima
Arrtk normale bagladim cok uzuldm cok agladm ama nasipten ote de yol yok diyorum duam belli istedgm belli dogum ölum gb degismeyecegi yaziyor kitaplarda ne diyelim tek tesellim bu varsa gelecek yoksa elimden duadan baska birsey gelmez sadaka omru uzatiyo da gerci karisik isler bak nasil error vermisim

Çok geçmiş olsun canım aşırı sancın varsa git tabi ki mutlaka kirpiğine ne oldu

Hahaha sirtimizi Allaha dayayalimda gerisi gelir insaallah canim. Devrelerimiz yine iyi dayandi . Buna sukur

Kizlar degerim 26 ilaclarnetkisi olablr mi ben sok

merhabalar bende aranıza yeni katıldım çarşamba günü ilk aşılamamı oldum şu an 4 gün oldu olalı çok fazla bilgim de yok tabi bu konularda sizlerden bilgi almak isterim yardımcı olabilir misiniz?

Hayır tatlım tutmuş hadi hayırlı olsuuunn iki gün sonra tekrar yap kan testini inşallah iki katına çıkar
Insallah kuzum ocakta 24 degerle basladi kimyasal oldu ama o normal gebelkti normal yolla kalmistm kese goremeden dustu lutfen dua eder misiniz

Insallah kuzum ocakta 24 degerle basladi kimyasal oldu ama o normal gebelkti normal yolla kalmistm kese goremeden dustu lutfen dua eder misiniz
Yani sürekli kimyasal gebelik geçiren biri olarak aynı gün aşılamamız oldu diye hatırlıyorum değerin gayet iyi masallah sadece takip lazım ve dikkat et kötü düşünme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…