Aşılama 2019 Eylül Aşılamacıları

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Allah o günlere gelmeden bebek nasip etsin bize inşallah, ne kadar bende aynı şekilde ümitsiz olsam da Allahın işi işte
Umutsuzluk yik kizlar dua var. Eger kalkabilirseniz saatinizi kurun gece namazina kalkin. Ibadet icin en makbul saatler. Teheccut namazi kilin ve dua edin. Rabbimin hazinesinde cok bize de verir insaallah. Yer gok dua ustune

Umutsuzluk yik kizlar dua var. Eger kalkabilirseniz saatinizi kurun gece namazina kalkin. Ibadet icin en makbul saatler. Teheccut namazi kilin ve dua edin. Rabbimin hazinesinde cok bize de verir insaallah. Yer gok dua ustune
Namaza başlamayı düşünüyorum bende canım bakalım inş düzenli kılarım en azından ruhuma iyi gelir

Namaza başlamayı düşünüyorum bende canım bakalım inş düzenli kılarım en azından ruhuma iyi gelir
Kesinlikle cok iyi geliyor canim. Rabbinle bas basa kalmak inanilmaz bir duygu. Huzurundasin ve istegini birebir dile getiriyorsun

Catlatma iğnesinin gününü saymazsak bugün 11. Gün ve test negatif cıktı Bugün bekleyeceğim umarım erken yapmışımdır

Merhaba bayanlar 1 buçuk senelik evliyim ve evlendiğimden beri çocuk istiyoruz ama hala nasip olmadı malesef bende geçen aydan beri Tedavi görmeye başladım eşim ve bende hiç bir problem olmadığını söyledi sevgili doktorum bu ay yumurtlama günümde yumırtalarımı büyütme amaçlı doktorum adet bitiminden yumurtlama günüme kadar klomen+estrofem diye bir ilaç kullanmamı istedi bugünde muayneye gittimde ise ovitrelle çatlatma iğnesi+duphaston kullanmamı söyledi ayriyetten estrofeme devam ediyorum o 28 günlük bir ilaç yarın sabah çatlatma iğnemi vurulucam iğneden sonraki belirtilerimi ve gebe kalırsam inşallah herşeyi sizinle paylaşıcam sizlerde benimle paylaşabilirsiniz birbimize destek vermek ve morali yüksek tutmak çok önemli bi dönemimizde rabbim isteyen herkesin kucağını doldursun inşallah:)

Insaallah muradina tez zamanda kavusursun canim. Cogumuz burda onceki konusmalarda paylastik bi onlara goz at yine sana yardimci oluruz

kızlar iyi akşamlar yardımcı olurmusunuz ben 2 gün önce hsg çektirdim sol tüpümde geçiş yok sağ tüpünde sanırım var ama tam değil çok kötüyüm asilama yapmaktan bile korktum artık sanki olmayacak gibi başına böyle bişey gelen oldumu

Tedavisi vardır inşallah şifa bulursun sıkma canını moralini yüksek tut

Korkacak birşey yok korkma vardır onunda çaresi.

Peki hsg çekildikten sonra açılma oldu mu? Eğer olmadıysa uygun tedavi yöntemleri var tıkalı tüpler cerrahi müdahaleyle acılıyor uzulme

Canim tuplerinde sikinti gorunuyorsa hic asilama yaptirma. Benim sol tupum dis gebelikten dolayi kapali. Bu ay asilama yaptirdim. Bugun 12. Günüm ve vaktinden 3 gun once adet oldum. Tutmadi yani. Direk tup bebege basvur

Peki hsg çekildikten sonra açılma oldu mu? Eğer olmadıysa uygun tedavi yöntemleri var tıkalı tüpler cerrahi müdahaleyle acılıyor uzulme
onunla ilggggili bilgi vermedi bana sadece cyclo prognava diye bir ilaç verdi o kadar niye öyle yaptı bilmiyorum sizce asilama yaptirsammi hazır rahim temizlenmisken

Kizlar allah hepimizin yardimcisi olsun dua edin bana butun gece agridan uyumadim sancidan ve wcden cikamadm birzdan acile gidecegm asilamanin 11. Gunu erken mi kan vermek icin bilmiyorum ama eger enfeksiyon kaptysam bilmem gerek. Hala sancim var insallah hamilelik belirtisidir erken mi 11. Gun. Hic inanmam.dalga gecerdim hatta ama sol kirpigim kamancorman rimel surdm ama birbirine grdi ooff ne hallere dustm ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…