Aşılama 2019 Eylül Aşılamacıları

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Yani sürekli kimyasal gebelik geçiren biri olarak aynı gün aşılamamız oldu diye hatırlıyorum değerin gayet iyi masallah sadece takip lazım ve dikkat et kötü düşünme
Yarindan itibaren hastanelerdeyim cok sukurb🤲iyisiyle kotusuyle olacaga care yok tevekul ve dua 😔

merhabalar bende aranıza yeni katıldım çarşamba günü ilk aşılamamı oldum şu an 4 gün oldu olalı çok fazla bilgim de yok tabi bu konularda sizlerden bilgi almak isterim yardımcı olabilir misiniz?
Hosgeldin canim. Bende bu ay asilama yaptirdim ama 12. Gun adetim 3 gun erken geldi su an adetliyim. Sen sor cevaplayalim istersen 😉

Hayırlı olsun canım hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah belirtilerin var mi benim aşılamanın 11.gunu test yapmamak için zor tutuyorum kendimi
Tum belirtiler yazdgm gb cnim karin agrisi ama adet gb degil ve gogus hassasiyeti birde kaygan akinti oldu

Hayırlı olsun canım hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah belirtilerin var mi benim aşılamanın 11.gunu test yapmamak için zor tutuyorum kendimi
Bende dayanamadım idrar yaptım bugun çoook hafif çizgi var ama yanıltıcı bence. Bide benim reglime 1 hafta var yaa aşılama çok erken oldu sulandırıcı iğnem de bitti iki gün aspirin kullancam

Bende dayanamadım idrar yaptım bugun çoook hafif çizgi var ama yanıltıcı bence. Bide benim reglime 1 hafta var yaa aşılama çok erken oldu sulandırıcı iğnem de bitti iki gün aspirin kullancam
Hersey gonlunce olsun canim insallah seninledir bebisin ❤❤🤲 benim de senin gb surekli kimyasalim var doktor tutumlari da insani cok etkiliyor

Hersey gonlunce olsun canim insallah seninledir bebisin ❤❤🤲 benim de senin gb surekli kimyasalim var doktor tutumlari da insani cok etkiliyor
Ya ben niyeyse hiç umutlu değilim zaten tutsa bile sevinemicem asıl stres o zaman basliyo. Daha öncekilerde tuttuğunda belirti oluyodu Şimdi olan belirtiler hem çok hafif hemde hep ilacın etkisi yani kendimi dinliyorum psikolojik olarak bile belirti yok 😂😂😂 hayırlısı olmasa da inşallah ikinci aşılamada olur amin

Ya ben niyeyse hiç umutlu değilim zaten tutsa bile sevinemicem asıl stres o zaman basliyo. Daha öncekilerde tuttuğunda belirti oluyodu Şimdi olan belirtiler hem çok hafif hemde hep ilacın etkisi yani kendimi dinliyorum psikolojik olarak bile belirti yok 😂😂😂 hayırlısı olmasa da inşallah ikinci aşılamada olur amin
Insallah canim evet smdi daha da stresli ha gtti gidecek derken gunler gecmiyor koskoca 7 yil ardindan o kdr ugras didin 😳 bu kdr belirtiye ulasama bile 1. Asilamam da kimyasal olmustu . 3 a kdr bizim degil ztn bebekler. 16 yasmda oglm dogdu nasil olduu nasil dogurdm asi fala da yaptrmadm seker yuklemesidr ultrason falanda olmadi oyle sık sık bi bakmsm dogum gelms bile. Zaten koyde oturuyodum sehre gelincr bozulduk iyce

Bende dayanamadım idrar yaptım bugun çoook hafif çizgi var ama yanıltıcı bence. Bide benim reglime 1 hafta var yaa aşılama çok erkaen oldu sulandırıcı iğnem de bitti iki gün aspirin kullancam
Asilama gununden hesapla canım normal adeti baz alma aşılamanın kaçıncı günü test yaptin

Asilama gununden hesapla canım normal adeti baz alma aşılamanın kaçıncı günü test yaptin
Aynı gün yaptırdık daha var hayırlısı yaa Inşallah isteyen herkesin olur bizimde olur amin

Insallah canim evet smdi daha da stresli ha gtti gidecek derken gunler gecmiyor koskoca 7 yil ardindan o kdr ugras didin 😳 bu kdr belirtiye ulasama bile 1. Asilamam da kimyasal olmustu . 3 a kdr bizim degil ztn bebekler. 16 yasmda oglm dogdu nasil olduu nasil dogurdm asi fala da yaptrmadm seker yuklemesidr ultrason falanda olmadi oyle sık sık bi bakmsm dogum gelms bile. Zaten koyde oturuyodum sehre gelincr bozulduk iyce
Ya bencede yediğimiz içtiğimiz herşey etkiliyo şuan çocuk isteyen herkeste var nerdeyse bu durum 🤔🤔

Canim tuplerinde sikinti gorunuyorsa hic asilama yaptirma. Benim sol tupum dis gebelikten dolayi kapali. Bu ay asilama yaptirdim. Bugun 12. Günüm ve vaktinden 3 gun once adet oldum. Tutmadi yani. Direk tup bebege basvur
ama hamile kalabiliyorum iki düşüğün oldu birde oğlum var işte böyle bir sıkıntı cıktı karşımıza

Bugün benim bat günümmüş ayol beklenti olmiyinca rahat geçiyomuş zaman valla en iyisi böyle, hasta olup spor, detoks yapma modundayım fena halde, kesin şimdi bana inat üç beş gün gecikir gevşek

ama hamile kalabiliyorum iki düşüğün oldu birde oğlum var işte böyle bir sıkıntı cıktı karşımıza
Bende hamile kalabiliyorum canim. Benimde 1 dusugum, 1 dis gebeligim, 3 tane de kimyasal gebeligim oldu. Benimki de durmuyor dusuyor. Galiba tup bebegi deniyecez artik bizde

Bugün benim bat günümmüş ayol beklenti olmiyinca rahat geçiyomuş zaman valla en iyisi böyle, hasta olup spor, detoks yapma modundayım fena halde, kesin şimdi bana inat üç beş gün gecikir gevşek
Valla bende tup bebek kafasina girdim kendimi rahat biraktim 😉

X