Aşılama 2019 Eylül Aşılamacıları

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
25 eylilde regli günüm idi 22 eylulde catlatma ignesi oldum 24 eylülde aşılamam oldu . Simdi ben ader gunumu bekleemek zorundamiyim sonuç icil.

25 eylilde regli günüm idi 22 eylulde catlatma ignesi oldum 24 eylülde aşılamam oldu . Simdi ben ader gunumu bekleemek zorundamiyim sonuç icil.
Çatlatmadan sonra 14. Günü baz alıyolar canım test yapabilirsin o gün ama ben aşılama sonrası 14. Gün olarak test yapiyim dedim içime doğmuştu olmayacağı günler geçti yapmadım zaten sonra da hasta oldum gerek kalmadı

Selam kızlar, adetle birlikte ben de aşılama sürecine gireceğim. Pozitif sonuç alanlarınız oldu mu? Düşündükçe bile stres oluyorum nasıl attınız stresinizi?
[/]
Çatlatmadan sonra 14. Günü baz alıyolar canım test yapabilirsin o gün ama ben aşılama sonrası 14. Gün olarak test yapiyim dedim içime doğmuştu olmayacağı günler geçti yapmadım zaten sonra da hasta oldum gerek kalmadı
Hayirlsii olsun inşallah. Benimde için de olacak hissi var umarım öyle olur aksi bu ay tüp bebeğe başlayacağım. Allahimdan dileğim hiç herke kalmaz buna o kadar zor ki beklemek. Gidip gelmek ilaçlar vs hiç dert değil ama beklemek yoruyor gerçekten.

Aynen öyle çok zor maalesef alıştım artık negatiflere ben sanırım, bize de dr ocağa kadar süre verdi olmazsa tüp dedi, senin sorun neydi canım

Kuzum benim eşimde varikosel vardı 1 yıl önce ameliyat oldu şimdi değerleri fena sayılmaz. Tabi o süreçte bende stres yapmisnolacagim ki geçen yıl sağlıkli sorunsuz olan değerlerim bu yıl iyi çıkmadı amh düşük cikiti ama olmayacak değer değil dedi doktorumuz.birde yaşım 41 oldu o yüzden hızlandırmak istedik.

Kuzum benim eşimde varikosel vardı 1 yıl önce ameliyat oldu şimdi değerleri fena sayılmaz. Tabi o süreçte bende stres yapmisnolacagim ki geçen yıl sağlıkli sorunsuz olan değerlerim bu yıl iyi çıkmadı amh düşük cikiti ama olmayacak değer değil dedi doktorumuz.birde yaşım 41 oldu o yüzden hızlandırmak istedik.
Hımm anladım canım, olsun sağlık olsun da inşallah bebek de olur, aşılama sonucunu bekliyorum merakla inş bebeğin şimdiden içinde bi yerlerdedir🙏🏻

Amin amin inşallah allahım isteyen herkse versin inşallah. Duam hep bu oldu. Sonuç ne olursa olsun burudan haberdar edeceğim

Amin amin inşallah allahım isteyen herkse versin inşallah. Duam hep bu oldu. Sonuç ne olursa olsun burudan haberdar edeceğim
Benimde öyle gerçekten düşmanımı bile evlatla sınamasın diyorum Allah, hayırlısıyla gelsin bebeğin canım bekliyoruz🙆🏻

Teşekkür ederim vakit ayırdığın için iyi geldin sagol. Gönlünden geçen gerçek olur inşallah

Aynen öyle çok zor maalesef alıştım artık negatiflere ben sanırım, bize de dr ocağa kadar süre verdi olmazsa tüp dedi, senin sorun neydi canım
benim de aynı. şubatta tüp yapcam. artık o gün gelsin modundayım hiç umudum yok. bekliyorum ama boşa bekliyor gibiyim sürekli negatif görmekten mahvoldum.

Günaydın kizlarrrr😍😘
Dun asilamamin 6. Gunuydu catlatma ignemin 8. Gunuydu .
Dun sadece bi damla seklinde leke geldi . Daha da gelmedi .bu yerlesme olabilir mi

:anneadayı::nazar:Kızlar bu arada gebeyim. Bugün kan testi yaptım 1256 çıktı değerim. Aşılama gününü saymazsam bugün 17.gündü. Rabbim bu mutluluğu hepinize yaşatsın inşallah. Belirtilerim başta çok vardı ama sonra gitti. Bir haftadır sadece gündüzleri mutlaka uyuyordum. Cuma günü de sabaha kadar kasık ve bel ağrısı çektim. Adet oluyorum zannettim ama çok şükür olmadım. Aşılamadan iki gün önce 15mm ve 20.5 mm büyüklüğünde 2 yumurtam vardı. Aşılamada yumurtalar çatlamamış dedi dr. Aşılamadan sonra tekrar çatlatma iğnesi vurdu. Rabbim nasip edince hiçbir şey engel olmuyor ama nasip olmayınca da her şey engel. 4 yıldır bu anı bekliyorduk. İnşallah hepiniz en kısa ve hayırlı zamanda anne olursunuz
Rabbim kucaginda koysun insaallah canim. Bende 4 yildir bekliyorum. Ilk asilamam. Belirtilerim var ama korkuyorum. 7 ekim tahlil gunum. Insaallah bende senin gibi mujdeli haberler veririm. 😍😘

Günaydın kizlarrrr😍😘
Dun asilamamin 6. Gunuydu catlatma ignemin 8. Gunuydu .
Dun sadece bi damla seklinde leke geldi . Daha da gelmedi .bu yerlesme olabilir mi
Olabilir canim. Dikkatli ol. Itme cekme yukari uzanma yapma adet gunune kadar. Agir kaldirma 😘

kızlar oksopar iğne kullanıp şiddetli baş ağrısı yaşayan var mı?

benim de aynı. şubatta tüp yapcam. artık o gün gelsin modundayım hiç umudum yok. bekliyorum ama boşa bekliyor gibiyim sürekli negatif görmekten mahvoldum.
Allah o günlere gelmeden bebek nasip etsin bize inşallah, ne kadar bende aynı şekilde ümitsiz olsam da Allahın işi işte😞

X