Aşılama 2019 Eylül Aşılamacıları

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Bende adet ağrısı sandım göğüslerim de hassasiyet gelişti.Normalde de göğüslerim çok sızlar adet öncesi üzülmüştüm ama testler yapıldı sonuçlar pozitif gelince içim rahatladı.Akıntı bende de oldu ama normalmiş genelde oluyormuş.

Mrb canim benimde 3 kimyasalim var benimde lekelenmelerim uzun sürüyor.mesela bu ay yumurtlamadan 10gün sonra yani bu pazartesi lekelenmelerim basladi daha bugün söküldü.gecen ayda 3 4 gün lekelenme 5gün regli ve sonrasindada 2 gün lekelenme toplam 10günü buldu. Ben kan pirtilasmam oldugundan coraspin kullaniyorum acaba omu yapiyor. Kafama takiliyor bu erken baslayan lekelenmeler yüzündenmi hamile kalamiyorum acaba

bende ecopirin kulanıyorum yok sanmıyorum çünkü benimki ondan önce yani korunmayı bıraktıktan 7 ay sonra başladı leken ve bitmedi ben ecopirin gyno ferro folik asit duphaston kulanıyorum

Bu sabah 'ta test yaptım gölge gibi sadece ikinci çizgi çıktı bilemiyorum ya yarın sabah kan testi yapacam inşallah rabim yüzümüzü güldürür

Naptınız kızlar varmı bi gelişme eylülde yaptıranlar sonuç almıştır artık güzel haberler yokmu hiç bu ara gerçi olsa da üzülüyorum olmasa da ya olunca neden ben değil olmasa neden böyle falan amaan napalım ya kendimizi üzmeye değermi

Beklemedeyiz

Birşey sorucam size umarım cevap verirsiniz aşılamada ağrı yasadinizmi ağrılı bi işlemi acaba ?

Birşey sorucam size umarım cevap verirsiniz aşılamada ağrı yasadinizmi ağrılı bi işlemi acaba ?
Soruyu bana sormamışsın ama aşılama olduğumdan cevap vermek istedim benim biraz acıdı o da kendimi kastığımdan soktukları aparat canımı acıttı ama öyle dayanılmaz falan değildi

Soruyu bana sormamışsın ama aşılama olduğumdan cevap vermek istedim benim biraz acıdı o da kendimi kastığımdan soktukları aparat canımı acıttı ama öyle dayanılmaz falan değildi
Cevapladığın icin teşekkür ederim hsgm cok agrili gecti oyuzden korkuyorum bu ay asilamam var panik atak gibi bisey oldu bende insallah bu acilara değer

Cevapladığın icin teşekkür ederim hsgm cok agrili gecti oyuzden korkuyorum bu ay asilamam var panik atak gibi bisey oldu bende insallah bu acilara değer
İnşallah canım son olsun bu yaşadıkların, çok zor süreçler gerçekten yaşamayan bilmez, bu ay bişey yapmıyoruz umudun yok ama inan bişey yapmadığım için daha rahat geçiyo yapsak daha çok umutlanıyoruz zoe oluyo sonra o negatifler, bende film çektirmiştim ama anestezili aldığımdan acısını bilmiyorum ama ona dayandıysan bundan pek etkilenmezsin eminim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…