Aşılama 2019 Eylül Aşılamacıları

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Birşey sorucam size umarım cevap verirsiniz aşılamada ağrı yasadinizmi ağrılı bi işlemi acaba ?
Korkutmak istemem ama benimkide rahat geçmedi ama dayanılmayacak gibi değil. Geneli iyi geciyomus ama

Naptınız kızlar varmı bi gelişme eylülde yaptıranlar sonuç almıştır artık güzel haberler yokmu hiç bu ara😞 gerçi olsa da üzülüyorum olmasa da ya olunca neden ben değil olmasa neden böyle falan amaan napalım ya kendimizi üzmeye değermi
1 hafta oldu asilama bekliyorum igne etkisi takibi ile huniye adayim umutsuzun

Birşey sorucam size umarım cevap verirsiniz aşılamada ağrı yasadinizmi ağrılı bi işlemi acaba ?
Ablacim istersen ben sana cevap vereyim. Asilama isleminde hic agri hissedilmiyor. Sadece ordekagzini takiyor kanulu yerlestiriyor ve yikanmis spermleri kanulden senin rahmine şiringayla gonderiyor. Sonra bi 15-20 dk uzandigin masada dinlendiriyorlar. Sonra normal hayatina devam ediyorsun. Tabi ilk asilama yaptigin gun dinlenmeni tavsiye ederim. Ben isten 2 gun izin alip bi guzel dinlenerek gecirdim. 7 ekim tahlil gunum merakla bekliyorum sonucu 😉

Korkutmak istemem ama benimkide rahat geçmedi ama dayanılmayacak gibi değil. Geneli iyi
İnşallah canım son olsun bu yaşadıkların, çok zor süreçler gerçekten yaşamayan bilmez, bu ay bişey yapmıyoruz umudun yok ama inan bişey yapmadığım için daha rahat geçiyo yapsak daha çok umutlanıyoruz zoe oluyo sonra o negatifler, bende film çektirmiştim ama anestezili aldığımdan acısını bilmiyorum ama ona dayandıysan bundan pek etkilenmezsin eminim
Unutulmiycak bi aciydi benim icin anestezi istedim yapmadilar fakülte olduğu icin heralde pazartesi asilama günüm insallah rahat gecer diye dua ediyorum

:dua:
Ablacim istersen ben sana cevap vereyim. Asilama isleminde hic agri hissedilmiyor. Sadece ordekagzini takiyor kanulu yerlestiriyor ve yikanmis spermleri kanulden senin rahmine şiringayla gonderiyor. Sonra bi 15-20 dk uzandigin masada dinlendiriyorlar. Sonra normal hayatina devam ediyorsun. Tabi ilk asilama yaptigin gun dinlenmeni tavsiye ederim. Ben isten 2 gun izin alip bi guzel dinlenerek gecirdim. 7 ekim tahlil gunum merakla bekliyorum sonucu 😉
Umarim dedigin gibi agrisiz bi sekilde atlatırım senin icinde hayirlisi olsun canim insallah bebegin senle beraberdir rabbim kucaklarimizi gobislerimizi bos bırakmasın:dua:

Amiiinn inşallah bende umitsizim hiç olcak gibi gelmiyo yani inşallah olur tabi olmazsa bidahaki ay yine aşılama denicem
Bana aşılama vermedi dr bi kere denedik herşeyden nedense

:dua:
Umarim dedigin gibi agrisiz bi sekilde atlatırım senin icinde hayirlisi olsun canim insallah bebegin senle beraberdir rabbim kucaklarimizi gobislerimizi bos bırakmasın:dua:
Amin canim insaallah. Merak etme ben 2 tane rahim filmi cektirdim onlar benim cektigim en korkunc agrilardi simdiye kadar. Asilamada hicbir agri hissetmedim ki zaten acitacak hicbirsey yapmiyorlar merak etme 😉

Yani sende isteyebilirsin tekrardan aşılama genelde insanların ilk aşılaması tutmuyo diyolar
Evet bende öyle duydum hep burda da genelde öyle bi durum var ama yıldım ben ümitlenmekten ya olmicaksa da olmasın diyorum saldım artık

X