Aşılama 2019 Eylül Aşılamacıları

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Kızlar bugün asilama oldum dua edin
Kahverengi leke akinti geldi biraz bu normelmis
İnş tutar

Bu arada doktor bana jel falan vermedi niye anlamadım. Haftaya bugün progestantesti ne çağırdı

Bu arada doktor bana jel falan vermedi niye anlamadım. Haftaya bugün progestantesti ne çağırdı
Hayırlı uğurlu olsun canım benim inşallah güzel haberler verirsin bize Batın kaç ekliyim seni de

Geçmiş olsun valla zor düşünüp duruyorum bende sonra dan çıktı pko da
Düzenim flan değişti hep
Bende de çikolata kisti birdi iki oldu noldu da oldu bilmiyorum ya habire bişey deniyoruz işte hiçbiri yaramadı napcaz daha bilmem

Bende de çikolata kisti birdi iki oldu noldu da oldu bilmiyorum ya habire bişey deniyoruz işte hiçbiri yaramadı napcaz daha bilmem
Bende soğan kürü yapmayıs düşündüm ama tedavi deyken yapmak ta riskli
Beklemek içimi yordu aynen ne düşüneceğim de şaşırdım zaten

Bende soğan kürü yapmayıs düşündüm ama tedavi deyken yapmak ta riskli
Beklemek içimi yordu aynen ne düşüneceğim de şaşırdım zaten
Onu da yaptım ben artık sıkıldım bıraktım üç ay bişey yapma dedi zaten dr öyle yapıcam gerçekten artık üzülmekten sıkıldım napalım nasip değil demekki diyorum artık

Benim de çiko var adetim düzenli ama bi senedir çocuk yok nedir bu çektiğimiz bilmem ki ya
Çiko mu :))) kuzum çikolu arkadaşım ilk asilamasinda tutmustu ayni anda yaptırmıştık hatta benimki tutmamsti bu arada bende pko var.. C-life macunu kullanmayı denedin mi instagramda #clifecikolatakisti yaz birsuru başarılı gebelik hikayesi okursun

Evet duymuştum canım ama ne yaparsam bana umut olarak dönüyo sonrası daha acı oluyo ya hişbişey yapasım yok o yüzden, biraz kendime geliyim alır denerim onu da

Onu da yaptım ben artık sıkıldım bıraktım üç ay bişey yapma dedi zaten dr öyle yapıcam gerçekten artık üzülmekten sıkıldım napalım nasip değil demekki diyorum artık
Of kızlar of.. ağlayasım geliyor gerçekten Rabbim nasip etsin bize gebe kalmayı. .
Okadar istiyorum ki kelimeye dokemiyorum
Hemen olsun istiyoruz sabır da ediyoruz elbet Rabbim ayarladıgi vakit var diyorum
Elimizden geleni yapiyorux

Seni çok iyi anlıyorum canım bende o kadar üzülüyorumki eşime belli etmemeye çalışıyorum kimseye anlatamıyorum ama içim doluyo sanki böyle, herkes kafandan attığın zaman olur diyo bişeyin yok diyolar ama ne kafadan atılabiliyo ne de sağlıklı hissediyorum, 1 seneyi geçtiyse sorun vardır bu tıbben böyle ama sebep şu diyen dr yok habire bişey deniyolar üstümüzde olmiyinca da üzülen biz oluyoruz

Sağol canım aldığın ne için?
Gerek yok dedi bana ama yine de tedbir almak istiyor insan
ya tutmazssa bunu korkuyorum(((sona derler endometrium az mm oldu falan bu yuzden kendine gittim aldim bebise yardim icin . zaten zarar vermez eger olmamis sadece adet gunleri baslayacak. ben cumartesi test yapcam o zaman 10 gun olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…