Aşılama 2019 Eylül Aşılamacıları

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Seni çok iyi anlıyorum canım bende o kadar üzülüyorumki eşime belli etmemeye çalışıyorum kimseye anlatamıyorum ama içim doluyo sanki böyle, herkes kafandan attığın zaman olur diyo bişeyin yok diyolar ama ne kafadan atılabiliyo ne de sağlıklı hissediyorum, 1 seneyi geçtiyse sorun vardır bu tıbben böyle ama sebep şu diyen dr yok habire bişey deniyolar üstümüzde olmiyinca da üzülen biz oluyoruz
Aynen öyle bir Allah birde yaşayan biliyor
Bebeğim bir gösterse kendini dicem ki hamile kalabildim bebeğim benimle..
Ama işte bekliyoruz
ya tutmazssa bunu korkuyorum(((sona derler endometrium az mm oldu falan bu yuzden kendine gittim aldim bebise yardim icin . zaten zarar vermez eger olmamis sadece adet gunleri baslayacak. ben cumartesi test yapcam o zaman 10 gun olacak
Ben şimdi doktor söylemeden karıştırmak istemiyorum estrofem ve folik asit kullanıyorum. Sadece şuan. . Rabbim hayırlı etsin

Canım bir de ilk aşılamada belirtin varmıydı ve vajinal progestan kullandın mı?

Kullandım progestan, hatta kan sulandırıcı da kullandım tek belirti dişi kedimin üstüme işlemesi idi yatakta yatarken hiç yapmazdı. Şimdi hayatta değil maalesef kaybettim onu düşükten 2 hafta sonra öldü. Kazada hemde evden kaçmış. Çok acı çektim çok yalnızdım çok zordu benim için. Düşüğün acısını unuttum kedim öldüğü zaman.

Kullandım progestan, hatta kan sulandırıcı da kullandım tek belirti dişi kedimin üstüme işlemesi idi yatakta yatarken hiç yapmazdı. Şimdi hayatta değil maalesef kaybettim onu düşükten 2 hafta sonra öldü. Kazada hemde evden kaçmış. Çok acı çektim çok yalnızdım çok zordu benim için. Düşüğün acısını unuttum kedim öldüğü zaman.
Ciddi misin çok üzücü ya onlar da evlat gibi oluyor biliyorum nasıl da sezmiş işte senin için yepyeni bir sayfa yepyeni bir hayat olsun inşallah bazı üstüste gelen şeyler onun habercisidir bence.

Ciddi misin çok üzücü ya onlar da evlat gibi oluyor biliyorum nasıl da sezmiş işte senin için yepyeni bir sayfa yepyeni bir hayat olsun inşallah bazı üstüste gelen şeyler onun habercisidir bence.

Evlat gibi olmaz mı? Çok.... Nasıl seviyordum onu. Bir tane de büyük kedim var erkek ama dişi başkaydı... erkek kedimi de çok seviyorum bembeyaz pamuk gibi. Aldığımızda 5 haftalıktı annesi ölmüştü. Beni annesi biliyor.

:KK200:
20190910_222754.jpg

Evlat gibi olmaz mı? Çok.... Nasıl seviyordum onu. Bir tane de büyük kedim var erkek ama dişi başkaydı... erkek kedimi de çok seviyorum bembeyaz pamuk gibi. Aldığımızda 5 haftalıktı annesi ölmüştü. Beni annesi biliyor.
Yaa ne güzel onla deşarj olursun moral deposu o açıdan çok şanslısın valla kendine sarmana bi nebze engel Üzerine işer inşallah yine 😄❤️

Oyyy çok üzüldüm ya kedi aşığı biri olarak candan parça olur aileden biri olur o ya bebek gibiler ya bende şimdi bitane sahiplenicem ama izinlerde tatillerde napcam bilmiyorum

benim de oglum var 6 yasinda girmis)))2 aylikten beraberizzzz . esime de dedim ogluma kabul edeceksin eger evlenmek istiyorsun....3 sene beraberiz biz ama en onemli bebis gelmiyor(((
20181024_193430.jpg

Kızlar benim de asilama olalı bugün tam 7 gün oldu jeli kullanıyorum, hiç bir belirti hissetmiyorum tutmadı mı acaba asilama. Çok merak ediyorum o_O

Kızlar benim de asilama olalı bugün tam 7 gün oldu jeli kullanıyorum, hiç bir belirti hissetmiyorum tutmadı mı acaba asilama. Çok merak ediyorum o_O
Belirtileri çok dinlemeyin. Kişiden kişiye değişiyor. Bazılarında tüm belirtiler oluyor ama gebelik olmuyor bazılarında hiçbir belirti olmuyor ama gebelik oluyor. İnşallah hayırlı sonuçlar alırsınız.

Belirtileri çok dinlemeyin. Kişiden kişiye değişiyor. Bazılarında tüm belirtiler oluyor ama gebelik olmuyor bazılarında hiçbir belirti olmuyor ama gebelik oluyor. İnşallah hayırlı sonuçlar alırsınız.
Inşallah, benim hiç bilgim yok bu konuda. Insanda bir sürü soru işaretleri oluyor . Saolun :)

Inşallah, benim hiç bilgim yok bu konuda. Insanda bir sürü soru işaretleri oluyor . Saolun :)
Rica ederim. Ben de tecrübeden değil başkalarının anlattıklarından yaşadıklarından biliyorum. İlk gebeliğimde göğsüm şişti sadece adet belirtisi dedim geçtim. Hamile olduğumu öğrendiğim gün düşük yaptım. Kısa süreli tecrübe

Benım 2.günüm ağrım flan yok benimde uzulmelimiyim kızlar ya

Canım işlemin rahat geçtiyse ağrın olmaması normal hatta şanslısın benim rahim ağzı darmış çok ağrılı oldu üçüncü gün normale dönebildim.
Evet benimki de acıdı yaparken birde aniden tak tak yapı verdi neye uğradığımı şaşırdım zaten ama elhamdülillah iyiyim bugun

Evet benimki de acıdı yaparken birde aniden tak tak yapı verdi neye uğradığımı şaşırdım zaten ama elhamdülillah iyiyim bugun
Benim göğüslerim normalde olduğundan çok acıyor ama progestan dan sanırım belirtiye yormak istemiyorum sizde var mı?

Benim göğüslerim normalde olduğundan çok acıyor ama progestan dan sanırım belirtiye yormak istemiyorum sizde var mı?
Benım 2.gün daha yok ama progestan vermedi doktor bana jele vermedi. Sadece folik asit ve estrofem kullanıyorum
Bakalım belirti olucak mı ama yine de kaptirmayalim belirtilere göre kendimizi bacim

X