2019 da Doğum Yapacak Tüp Bebek Hamişleri, Gelin Beraber Gün Sayalım :)

Evet benim de acayip kaşınıyor alkollü pamukla bol bol ovalayıp buz kalıbı koyuyorum ara ara. Başka çaresini de bulamadım
Doktorum demişti. Çok rahatsız olursan göbekten olan igneside var diye. O nasıl. Daha az acıyosa onu alayım bari. Bu kalçadan olan mahvediyor beni. Eşim vuruyo iğneyi. Her vurduğunda kavga ediyoruz

Benimde öyle. Enox karnımı mahvetti. Pruloton kalçalarımı mahvettii. Sizdede öyle oluyomu kalçadaki igne yerim sürekli kaşınıyor.
Morarir ya karndan igneler kotu yapiyo benm yok allahtn suan. Prulotn cok kotu canim ya bikac kere vuruldm ovaliyo hemsirede ovalanmasi gerekiyoms iyi yapiyosun. Ay bide yap yap bitmiyo nasi bi ilacsa cok uzun suruyo alerji igneleri acayp kotudur bu ona benziyo demstim ilk oldgmda allah kolaylk sabir versin canim

Ben de geldim cantanem hadi hepimiz için hayırlısı inşallah
Bu arada yaşım 30. 2. deneme. Ilki negatifti.
Cuma kese gördük çok şükür

Ben de geldim cantanem hadi hepimiz için hayırlısı inşallah
Bu arada yaşım 30. 2. deneme. Ilki negatifti.
Cuma kese gördük çok şükür
Hoş geldin canım
Rabbim saglıkla kucağına almayı nasip etsin. Bende yarın kalp atışı için gideceğim :)

Listeye ekliyorum

Gördüm canım cuma gördüm çok şükür. Dün bi daha gittim daha nett gördük. Allah'a binlerce şükür. Sen gördün mü
Sukurler olsun canim masallah. Bnde gordum cumartesi keseyi:) bu ctesi tekrar gidicem tahlil vermsti onlarin sonucuna bakck hmde bebisi goruruz blki:) 1 aralik demsti kalp atisi icnde o gunede ulasalim inss canim

Sukurler olsun canim masallah. Bnde gordum cumartesi keseyi:) bu ctesi tekrar gidicem tahlil vermsti onlarin sonucuna bakck hmde bebisi goruruz blki:) 1 aralik demsti kalp atisi icnde o gunede ulasalim inss canim
Inşallah canım. Sorun olmayacak inşallah. Güzel düşünüp güzel dua edelim hem kendimize hem birbirimize

Inşallah canım. Sorun olmayacak inşallah. Güzel düşünüp güzel dua edelim hem kendimize hem birbirimize
Evet canim hep oyle dusunerek geldk bugunlere boylede devam eder inss. Az kaldi bizde dugacagiz allahin izniyle. Sen ne durumdasn tatlim bulanti vs varmi. Bu hafta kotuym ben 3. Gune geldm hic gecmiyo ne yesem olmuyo sanki:s cok istahli gidiyodm smdi kesiliyorm cok yiyemiyorm

Doktorum demişti. Çok rahatsız olursan göbekten olan igneside var diye. O nasıl. Daha az acıyosa onu alayım bari. Bu kalçadan olan mahvediyor beni. Eşim vuruyo iğneyi. Her vurduğunda kavga ediyoruz
Ben göbekten olanı yapmadım hiç onu bilmiyorum nasıl olur. Ama prolutona 12. Haftaya kadar katlanmam lazım. Sağlıklı olsunlarda ne yapalım artık bunlar da geçer inşallah

Iyiyim çok şükür. Bulantı yok bende. Ama Canım birşey istemiyo genelde.

Kesilme sendede oldu demei canim. Bebisler iyi olsun da:)
Evet canim yani midem yemek ye diye sinyal vermese çok da yiyesim olmuyor. Evet canım bebislerimiz ıyi olsun da gerisi geçer. Bu arada benim doktor ikiz gibi görmüştü ama geçen gittim 1 tane net göründü. Doktor tek demedi ama tek galiba. Hiç fark etmez. Allah korusun minnoşlarımızı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…