2019 da Doğum Yapacak Tüp Bebek Hamişleri, Gelin Beraber Gün Sayalım :)

tamam canım. Ayyy hadi inşallah pıtpıt duyacaksın ya. Yarın güzel haberleri bekliyoruz. Darısı başımıza inşallah :KK68::nazar:
Sağol canım, inşallah ❤️
Bu arada kızlar 12. Haftadan sonra benim dikiş atılacak. Rahim açıklığı varmış sanırım doktor ilk transferde söylemişti. Doktoru böyle bir şey söyleyen var mı o_O
Burdan tanıdığım bir arkadaş bu sorundan 26 haftalık erken dogurup bebegini kaybetmişti. Yine dogum yaptı ama senin doktorun dedıgı gibi dikiş atıldı. Aman ihmal etme lütfen

Sağol canım, inşallah ❤️

Burdan tanıdığım bir arkadaş bu sorundan 26 haftalık erken dogurup bebegini kaybetmişti. Yine dogum yaptı ama senin doktorun dedıgı gibi dikiş atıldı. Aman ihmal etme lütfen
Yok canım ihmal etmem asla. Doktoruma güveniyorum. Iyi ki erken anlamış:KK200:

Dün kendisiyle telefonda görüştüm. Anca gece geri dönüş yapabildi. Önceden tanıdığım bir arkadaş kendisini. Yatıyordu halen hastanede.Duaya ihtiyacı vardı. Çok kanaması varmış.
Allah'im sifa versin bebegini korusun... Dusunemiyorum bile durumunu rabbim guc kuvvet versin.

kızlar günaydın C A N O C A N O ya sen ikinciye gidiyon doktora daha ben siftah yapamadım doktorumumu değiştirsem pek eli ağır galiba

kızlar bende bugün bir kalça ağrısıyla uyandım anlatamam resmen kalça kemiğim ağrıyo varmı ilk başlarda bu sorunu yaşayan ben gibi:110:

Ayy tamda yazmistimmm:KK71: hadi hayirli olsunnnn.. unutma cek bebisin ilk videosunu
Sıra bekliyorum, sağol canım :)
Yok canım ihmal etmem asla. Doktoruma güveniyorum. Iyi ki erken anlamış:KK200:
❤️
Ayyy harika hadi inşallah. Sağlıkla duy pıtpıt minik kalp atışlarını minnoşun :nazar:
Sagol canım, amin inşallah
Dün kendisiyle telefonda görüştüm. Anca gece geri dönüş yapabildi. Önceden tanıdığım bir arkadaş kendisini. Yatıyordu halen hastanede.Duaya ihtiyacı vardı. Çok kanaması varmış.
İnşallah kanaması durur. Rabbim bebegini ve onu korusun. Kucagına alacağı günleri göstersin.
kızlar günaydın C A N O C A N O ya sen ikinciye gidiyon doktora daha ben siftah yapamadım doktorumumu değiştirsem pek eli ağır galiba

kızlar bende bugün bir kalça ağrısıyla uyandım anlatamam resmen kalça kemiğim ağrıyo varmı ilk başlarda bu sorunu yaşayan ben gibi:110:
12. Gün kan sonucundan sonra kese için gittim. Sagol canım darısı sizlere :)
günaydın kızlar herkesin güzel haberler alacağı bir gün olsun inşallah. C A N O C A N O hayırlısıyla görür gelirsin inşallah bebeğini
İnşallah canım benim, Sagol ❤️ :)

Brunettex Brunettex nasılsın canım? Umarım iyisinizdir
Ben hala hastanedeyim, düşük yapıyorum çok üzgünüm bu ikinci denememde aynı hüsran. Hersey baştan iyiken nasıl bi anda böyle oluyor anlamıyorum. Artık hiçbir Umudum yok, elimizden gelen herseyi yaptık takdir Allah’ın. Böyle uygun görmüş Rabbim. Çok kötüyüm. İnşallah sizlerin gebeliği sağlıkla devam eder Arkadaşlar, kendinize çok dikkat edin..

Ben hala hastanedeyim, düşük yapıyorum çok üzgünüm bu ikinci denememde aynı hüsran. Hersey baştan iyiken nasıl bi anda böyle oluyor anlamıyorum. Artık hiçbir Umudum yok, elimizden gelen herseyi yaptık takdir Allah’ın. Böyle uygun görmüş Rabbim. Çok kötüyüm. İnşallah sizlerin gebeliği sağlıkla devam eder Arkadaşlar, kendinize çok dikkat edin..
İnan cok üzüldüm canım. Ne desek içinde ki hüzün hafiflemez. Rabbim sabır versin. İnşallah hiç ummadığın anda bi yavrun olur. Veren Allah alan Allah. Her şeyin hayırlısı ❤️

Kızlar doktordan geldim. Kuzumun kalp atışı başlamış. Sesini de duyduk çok şükür:nazar:.
Bir aksilik oldu...
Karnım agrıyordu, belimi sıkıyor gibi hissediyordum ya. İçeride foliküller varmış ve büyümüşler. 10 cm den küçük olduğu için takip olacak dedi. Bol su ve yürüyüş dedi. Eger şikayet artarsa hastanede sıvı tedavisi olur dedi..
Var mı böyle folikül olan arkadaslar. İlac kullanımın dan geriden gelen yumurtalarmış.
10 gun sonra kontrol o_O

Kızlar doktordan geldim. Kuzumun kalp atışı başlamış. Sesini de duyduk çok şükür:nazar:.
Bir aksilik oldu...
Karnım agrıyordu, belimi sıkıyor gibi hissediyordum ya. İçeride foliküller varmış ve büyümüşler. 10 cm den küçük olduğu için takip olacak dedi. Bol su ve yürüyüş dedi. Eger şikayet artarsa hastanede sıvı tedavisi olur dedi..
Var mı böyle folikül olan arkadaslar. İlac kullanımın dan geriden gelen yumurtalarmış.
10 gun sonra kontrol o_O

İlk defa duyuyorum o nasıl bişeymiş acaba ya neyden oluyomuş ve ne gibi riskleri varmış çok geçmiş olsun inşallah sıkıntı olmadan atlatırsın

Bir aksilik oldu...
10 gun sonra kontrol o_O
Gözünaydın Canım,Allah'ım sağlıkla devam etsin hamileliğin inşallahhhh:)))sen taze mi embriyonla transfer oldun yoksa dondurulmuşnan,genelde taze embriyonla bunları yaşayanlar var

X