2019 da Doğum Yapacak Tüp Bebek Hamişleri, Gelin Beraber Gün Sayalım :)

Kızlar bugün hastaneye kan vermeye gittim
Gitmişken tekrar muayane oldum:)
Bu sefer karından baktı yine gördüm yavruşumu çok özlüyorum kızlar ya :) çok tatlıydı

Aynı ben :))
:KK19: ayy masallahhh masallahhh. Insan hic bir haline doyamiyor kii. Hele dogsun hic doyamazsin. Esek kadar okula gidiyo ama odasina girip yastigini koklayip seviyorum sipanin

Selam arkadaşlar hatırlarsanız dizlerim çok agrıyor dedim sonra benim bayağı kanamam oldu öldüm öldüm dirildim. Çok şükür kese duruyordu ama hala kanamam devam ediyor. Hastanedeyim yatıyorum. Lütfen bana dua edin. Allah’ım bebeğimi bana bağışlasın
Geçmiş olsun inşallah sağlıkla çıkardım hastaneden

Daha 16.gundeyim bu dgeri beklemiyordum acikcasi. Ayy bi de ben araligin basinda gidicem hastaneyeeee bi ton zamanimiz var. Cift mi tek mi merakimdan catliyorum
degil ne merak ne heyecan bitmiyor galiba bu ama ya 9 ay sürecek mi :KK16:
Benim gittiğim merkezde aynı, kalp atışına kadar.

Video mu cekeyım :KK45: doktor demez mı ne yapıyorsun diye :KK70:
video ne ben ne lens takmışım ne gözlük doktor görüyor musun bak dedi durdu
herşey flu hıhı görüyom dedim ne diyim :KK45:

Esim aradı hastaneyi, doktor pazartesiye kadar izne çıkmış, başka doktora gideceğim yarın :110:
olsun canım doktorun gelince ona da görünürsün :KK19:
o_O benim herife tak etti galiba. Aksam pijamalarla gezme yeter dedi. Bisey yapamasakta goz banyosu yapalim diyo:oops:
haha çok alemsiniz ama yani gözardı etmemek lazım demek :KK22:

Hayırlısı canım, kalp atışını duyalım da :)

Ya kızlar ben sürekli telaşlıyım sanki heran kötü bişi olcak gibi geliyor stresten sevincimi yaşayamıyorum sizdede varmı böyle durumlar 3 gecedir uyuyamıyorum düşünmekten
Zaman böyle düşünürek geçmez ki canım :) kendini ve bebeği strese sokarsın sadece. Dikkat ettiğin sürece bir sorun yaşamazsın. Olacaksa zaten olur. Güzel düşünelim güzel olsun :)

Selam arkadaşlar hatırlarsanız dizlerim çok agrıyor dedim sonra benim bayağı kanamam oldu öldüm öldüm dirildim. Çok şükür kese duruyordu ama hala kanamam devam ediyor. Hastanedeyim yatıyorum. Lütfen bana dua edin. Allah’ım bebeğimi bana bağışlasın
Cok gecms olsn canim acil sifalar. Allah bebegini ve seni korusun inss

Valla bende pijamamı tişörtümün üstüne çekip evde gaffur gibi dolanıyorum aman dürtüleri uyanmasın diye

Benimde öyle. Enox karnımı mahvetti. Pruloton kalçalarımı mahvettii. Sizdede öyle oluyomu kalçadaki igne yerim sürekli kaşınıyor.
Evet benim de acayip kaşınıyor alkollü pamukla bol bol ovalayıp buz kalıbı koyuyorum ara ara. Başka çaresini de bulamadım

X