2019 da Doğum Yapacak Tüp Bebek Hamişleri, Gelin Beraber Gün Sayalım :)

Allah sabrını verecek işallah kuzum benim

İlk defa duyuyorum o nasıl bişeymiş acaba ya neyden oluyomuş ve ne gibi riskleri varmış çok geçmiş olsun inşallah sıkıntı olmadan atlatırsın
Tedavi görürken yumurta geliştirici ilaç kullanıyoruz ya, yumurtalar uyarıldıgı için kimi zaman böyle arkadan gelen yumurtalar oluyormuş.
Gözünaydın Canım,Allah'ım sağlıkla devam etsin hamileliğin inşallahhhh:)))sen taze mi embriyonla transfer oldun yoksa dondurulmuşnan,genelde taze embriyonla bunları yaşayanlar var
Sagol canım, evet taze oldu. İlaçtan dolayı oluyormuş galiba

Bu arada kızlar 12. Haftadan sonra benim dikiş atılacak. Rahim açıklığı varmış sanırım doktor ilk transferde söylemişti. Doktoru böyle bir şey söyleyen var mı
Ben 26 haftalık ikizlere hamileyken bir gece ansızım suyum geldi. Yani doktorum ikiz olduğu için erken doğurdun dedi doğurduğum hastane ağrısız doğurduğum için rahim ağzı yetmezliği dedi. Pzt ölçtürdüm 4.5cm kapalıydı sorun yoktu cuma 10cm açıkla doğurdum. Ben bu hamileliğimde açılma olmayı beklemeden direk diktirme yanlısıyım ama doktorum sık sok ölçelim ikiz olmadığı için birden açılma olmaz kendini belli eder dedi bende hiçbirşey anlamadım bu işten.

Günaydın kızlar
Ben hastaneye, bebişimi görmeye
Canımm çok şükür kalbinide duydun tek gebelikmiymiş?
Dün kendisiyle telefonda görüştüm. Anca gece geri dönüş yapabildi. Önceden tanıdığım bir arkadaş kendisini. Yatıyordu halen hastanede.Duaya ihtiyacı vardı. Çok kanaması varmış.

Ayyy canımmm en son kanamam olsada kese duruyor demiştin şimdi kesin mi düşük yaptığın?
Canım geçen hafta bende gittiğimde folikuller var dedi ama boyutunu ölçmedi. Vücudun bir yandanda östrojen salgılıyor foliküller büyüyor dedi. Sorun görmedi herhangi birşeyde demedi.

Bana takip edilecek dedi. Karnın çok fazla şişerse hemen gel dedi. Acaba senin karnının şişmesi bu sebepten dolayı mı ?

rabbim sabır versin inşallah hayırlısı böyleymiş doktor peki neden olduğunu söyledimi? kaçıngün embriyosuydu? gerçekten içim parçalandı bol dua et hayırlısı dile

Evet tek bebek :)

Bana takip edilecek dedi. Karnın çok fazla şişerse hemen gel dedi. Acaba senin karnının şişmesi bu sebepten dolayı mı ?

Valla zaten sağ yumurtalığım yok sol yumurtalığım var ağrımda hep solda oldu. Birde benim tüp bebek iğnelerim 18 eylülden 24 ekime kadar sürdü tek yumurtalığım olduğundan çok yumrta elde edebilsin diye. Belkide bu foliküller ondan kaynaklanıyor dediğin gibi. Karnımın şişmesini progesterona bağladı barsakları yavaşlattığı için gaz dedi

Tedavi görürken yumurta geliştirici ilaç kullanıyoruz ya, yumurtalar uyarıldıgı için kimi zaman böyle arkadan gelen yumurtalar oluyormuş.
Sagol canım, evet taze oldu. İlaçtan dolayı oluyormuş galiba
Hmmm anladım canım aynısını ben yaşadım dr.um baştan gördü ve dediki bana bu ay yapmayalım bidaki adetinle yapalım dedi ,çünkü sıva var dedi ve sonra sanci çekersin ,o üzden dondurduk bir ay dinledim ve gerçekten iyiki dr.mu dinledim çünkü çok sancımı çekti 5 yada 6 gün , ama hiç korkma hiç bişey olmaz Allahın izniyle, geçer inşallaaaahhh yürüş ve bol sıvı tüket

Anladım canım, şu günleri sağ salim atlatabilsek biran önce hayırlısı ile.
Bide siz gece cok ruya görüyor musunuz ? Hamile olduğumdan beri kabus gibi rüyalar görüyorum

Sagol canım inşallah. Tüp bebek merkezini aradım. Normal dedi. Böyle olabiliyormuş, sorun olmaz dedi.

Bide siz gece cok ruya görüyor musunuz ? Hamile olduğumdan beri kabus gibi rüyalar görüyorum
Dün akşam annemi gördüm hastaydı. Benim işler çok zor mayısta kız kardeşim doğuruyor ben bebeklerimi kaybedince rapor aldı geldi eşiyle ben doğumuna gidemicem herşey yolnda giderse
Annemin ameliyat olması lazım büyük bir ameliyat karseşim gelemez gebe ablamın çocuğu var. Ameliyat istda bir gece ablam kalsa bir gece ben kalıcam yanında en az bu sefer kocam kaynana elimiz sıcak sudan soğuk suya değdirmiylr bana laf edecek zaten erken doğum yaptın sen gece kalma diye
Erkek kardeşim evlenecek edirnedeler kız istemeye git nişana git düğünü planla vs ben bebeklerimi edirnede doğurduğum için eşim edirneden nefret eder annemlere doğumdan sonra bana küsmeyin darılmayon ben edirnede ik evladımı kaybettim bir daha gelmem demişti şimdi kocayı ikna et gitsin istemeye düğüne. Kocamda inat benim le dedim mi lo demez. Stresten her gece kabus

Ben ha
Ben hamilelik boyunca kabus rüyalar görüyorum canım ,bir defa canım sıkısıyla uyandım ve sabaha kadar uyamadım kıvrandım bebeğime bişey oldu sanıyordum ,o üzden kafana takma rüyaları olur hamilelikte

Bu dönemde sen ve bebegin önemlisiniz canım. Zaten kaybın var. Sana anlayış göstereceklerdir. Annecıgıne de çok geçmiş olsun. Zaten böyle şeyler hep üst üste gelir. Her şeyin hayırlısı. Hamilelik döneminde kabuslar görmek normal. Benım ilk gebeliğimde aynı böyle kabuslu gecelerle gecti. Bende hep wc ye gidiyorum kan geliyormuş. Tövbe yarabbim, hep bunla uyanıyorum. Gözümü yumsam hep kabus

Hamilelerin ortak derdi Allah hayra yorsun
Aminnnn sen gene tücrebelisin daha önce gebelik geçerdin doğurdun ,ama ben 13 sene çocuk hasreti yaşıyorum hiç gebe kalamadım, ilk defa gebe kaldım ve herşeyden korkuyorum sanki dikenin üstündeyim ,Allah hayırlısını versin inşallahhh ne diyim

Ayyy canım, saglıkla sıhhatle kucagına al inşallah. Cok haklısın. Bunca zamanın bekleyişi hasreti var. Rabbim hayırlısıyla zamanında kavuştursun meleğinle seni

geçmiş olsun canım. O nasıl bişi acaba ciddi bir durum değil dimi?

oy oy kıyamam Allah bağışlasın işallah sağlıklı sıhatli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…