2019 da Doğum Yapacak Tüp Bebek Hamişleri, Gelin Beraber Gün Sayalım :)

Kızlar prednol kullananlar var mı benim gibi kalp atışına kadar kullanmam gerekiyomuş nettede çok iyi şeyler yazmıyo gebelikte kullanımı ile ilgili
Yumrta toplamadn sora vermslerdi canim 4 gun sanirm icmstm suan crinone ile corasprn devam benm. Zarari varmi bilmiyorm o ilacin ama agirlik uyku yaoar canim onu soliyim:)

Aynen öyle canım. Saglıkla gelsinler de gerisi bir sekilde olur
Hamur işinden uzak dur. Sık ye 5 öğün
Ayy uzak durmak ne mumkun pilavi makarnasi her aksam var. Yeri geliyo kizartmasi oluyo. Ayy nasil uzak durucam. Simdi haliyle yiyim bebege yarasin modu var. Napcam bilmiyorummm. Hareketsiz de yasantim var ondan daha cok aliyorum

Hadi hayirli olsn canimcm evet ya 3 aya kadr yasak dedi bizede zaten tedavidede olmamsti yasak die kocama hasret kaldm:) az az sknti olmaz sanirm abartmamak lazim

Ayy uzak durmak ne mumkun pilavi makarnasi her aksam var. Yeri geliyo kizartmasi oluyo. Ayy nasil uzak durucam. Simdi haliyle yiyim bebege yarasin modu var. Napcam bilmiyorummm. Hareketsiz de yasantim var ondan daha cok aliyorum
Azar azar ye bari. Bende azar azar yiyorum aralarda meyve yiyorum. Her aksam ballı süt iciyorum. Et balık sebze bakliyat dengeli yiyorum. Suyu fazla içmiyorum orası ayrı

Kiz daha aramadilar. ilki 824.6 cikmis bakalim arasinlar hemen haber vericem size de.
Benim 900 lu cikmsti 400 den 900 e oyle diyolardi ama tek benimde canim:) kesede belli olur net hali. Hormonlar tavan yapti bnde demek ki:))) saglikli olsnlar da doktorlarda tektn yanayms erken dogum ve dusk rski olabiliyoms oyle deynce rahatladm cok istiyodm ikiz nasip olmadi saglkli olsnda:)

Sen daha kese görmedin ki, dur bakalım hiç belli olmaz ya ikiz olursa

Hadi hayirli olsn canimcm evet ya 3 aya kadr yasak dedi bizede zaten tedavidede olmamsti yasak die kocama hasret kaldm:) az az sknti olmaz sanirm abartmamak lazim
Valla benimkide gozlerime gozlerime bakip ordan yiyoda artik yasaksa yasak. onca emek masraf var bi zevk ugruna bebislerimi kaybedemem dicem cok isterse bize 3 aydan sonra serbest dese de esim yapmaz huyudur 4. Aydan sonra karnim sismeye baslayinca korkar

Azar azar ye bari. Bende azar azar yiyorum aralarda meyve yiyorum. Her aksam ballı süt iciyorum. Et balık sebze bakliyat dengeli yiyorum. Suyu fazla içmiyorum orası ayrı
Ekmegi pilavi kesim bari bende. Tamda yeni tereyagi aldim pilavi onla yapicaktim yanina kuru offf

Selam kizlar gorduk kesemizi 1 tane bizimle:) bunu rabbim nasip etti ya sukurler olsn saglikli olsun. Tek icin sevndm hormonun yuksk olmasina iyi gidiyor demek ki. 2 hafta sora kalp atisi icin cagrdi ve bebisi gorcz detyli:) bitakim kan testi istede 2 tane idrar verdik geldik. Kizlar sanki keseyi gornce daha bi anladim hamis oldgumu rabbim hepimize kucagimiza almayi nasip etsin agrilari sordum normal dediler iste bikac yemek onerisi vs. Doktorum hemsireleri herks cok sevindi sarildik cok destkleri oldu sagolsnlar ilk defa bi randevuyu hamile olark bklemek daha baskayms gercektn sukurler olsun

12. Gun yksk cikms canim olabilir sende hayirlisi sagliklisi ne ise o olsun oyle dua edelim hep hadi gozun aydin❤
Amin canom Allah razi olsun. Benimde doktorum tekden yanaydi da iste tutma ihtimali yuksek oluyo biri tutmazsa biri tutar mantigiyla iki demistik sansimiza ikiside tutmus galibaa

Hayirli sekilde buyusun bebisssinnn. Aynen hamis oldugunu bilerek beklemek daha bi degisik geliyo insana. Bende kalbi duydukyan sonra tamam tamamen hamisim derim kendime

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…