2019 da Doğum Yapacak Tüp Bebek Hamişleri, Gelin Beraber Gün Sayalım :)

Selam kizlar gorduk kesemizi 1 tane bizimle:) bunu rabbim nasip etti ya sukurler olsn saglikli olsun. Tek icin sevndm hormonun yuksk olmasina iyi gidiyor demek ki. 2 hafta sora kalp atisi icin cagrdi ve bebisi gorcz detyli:) bitakim kan testi istede 2 tane idrar verdik geldik. Kizlar sanki keseyi gornce daha bi anladim hamis oldgumu rabbim hepimize kucagimiza almayi nasip etsin:dua: agrilari sordum normal dediler iste bikac yemek onerisi vs. Doktorum hemsireleri herks cok sevindi sarildik cok destkleri oldu sagolsnlar ilk defa bi randevuyu hamile olark bklemek daha baskayms gercektn sukurler olsun:dua::KK200::anneadayı:
Cok sevindim canım. Tek olsun ikiz olsun. Rabbım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Aynen cok guzel bir duygu. Rabbım her isteyene nasip etsin :KK60:

Uyku halini bilemiyorum ama zararlarını okudum ama tedavilerde veriliyormuş ddoktoruma mesaj atıp sordum kullancaksın dedi
Alerji oldgmda cok kullandm bu hapi da agrlk yapiyodu biraz ama dozu yuksekti mglari cok degisiyo o hapin. Kortizon iceriyo. Yaralari flsanda iyilestirici etkisi var. Doktor oyle dediyse tabiki bildigi vardir nete taklma sen canim:KK66:

Alerji oldgmda cok kullandm bu hapi da agrlk yapiyodu biraz ama dozu yuksekti mglari cok degisiyo o hapin. Kortizon iceriyo. Yaralari flsanda iyilestirici etkisi var. Doktor oyle dediyse tabiki bildigi vardir nete taklma sen canim:KK66:
Sağol canm ya aynen doktora güveniyorum benim 4 mg en düşük doz bi kere alıyorum günde

Valla geçen sefer hep karnımın altı taş gibiydi ve yürürken nefes darlığım vardı, doktorum ikiz normal ikiz normal diyordu. Bu sefer tek bakalım ne dicek bende merak ediyorum.

Kizlarrr aradilarrrr 2. Deger tam 12.gundee 1791 cikmis
Tebrik ederim çok iyi bir değer çıkmış :KK200:
Benim 900 lu cikmsti 400 den 900 e oyle diyolardi ama tek benimde canim:) kesede belli olur net hali. Hormonlar tavan yapti bnde demek ki:))) saglikli olsnlar da doktorlarda tektn yanayms erken dogum ve dusk rski olabiliyoms oyle deynce rahatladm cok istiyodm ikiz nasip olmadi saglkli olsnda:)

Selam kizlar gorduk kesemizi 1 tane bizimle:) bunu rabbim nasip etti ya sukurler olsn saglikli olsun. Tek icin sevndm hormonun yuksk olmasina iyi gidiyor demek ki. 2 hafta sora kalp atisi icin cagrdi ve bebisi gorcz detyli:) bitakim kan testi istede 2 tane idrar verdik geldik. Kizlar sanki keseyi gornce daha bi anladim hamis oldgumu rabbim hepimize kucagimiza almayi nasip etsin:dua: agrilari sordum normal dediler iste bikac yemek onerisi vs. Doktorum hemsireleri herks cok sevindi sarildik cok destkleri oldu sagolsnlar ilk defa bi randevuyu hamile olark bklemek daha baskayms gercektn sukurler olsun:dua::KK200::anneadayı:
Benim de 12.gun değerim 945di benim de tek kese :KK24:

X