2019 da Doğum Yapacak Tüp Bebek Hamişleri, Gelin Beraber Gün Sayalım :)

Cok sevindim canım. Tek olsun ikiz olsun. Rabbım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Aynen cok guzel bir duygu. Rabbım her isteyene nasip etsin

Uyku halini bilemiyorum ama zararlarını okudum ama tedavilerde veriliyormuş ddoktoruma mesaj atıp sordum kullancaksın dedi
Alerji oldgmda cok kullandm bu hapi da agrlk yapiyodu biraz ama dozu yuksekti mglari cok degisiyo o hapin. Kortizon iceriyo. Yaralari flsanda iyilestirici etkisi var. Doktor oyle dediyse tabiki bildigi vardir nete taklma sen canim

Alerji oldgmda cok kullandm bu hapi da agrlk yapiyodu biraz ama dozu yuksekti mglari cok degisiyo o hapin. Kortizon iceriyo. Yaralari flsanda iyilestirici etkisi var. Doktor oyle dediyse tabiki bildigi vardir nete taklma sen canim
Sağol canm ya aynen doktora güveniyorum benim 4 mg en düşük doz bi kere alıyorum günde

Valla geçen sefer hep karnımın altı taş gibiydi ve yürürken nefes darlığım vardı, doktorum ikiz normal ikiz normal diyordu. Bu sefer tek bakalım ne dicek bende merak ediyorum.

Kizlarrr aradilarrrr 2. Deger tam 12.gundee 1791 cikmis
Tebrik ederim çok iyi bir değer çıkmış

Benim de 12.gun değerim 945di benim de tek kese

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…