2019 da Doğum Yapacak Tüp Bebek Hamişleri, Gelin Beraber Gün Sayalım :)

tebrik ederim doktor dediğin boyle olur. yeri gelir hastayı yatıştırır. Kese çapı ölçtü mü?

tebrik ederim çokkk kese kontrolu muydu?
Çok teşekkürler. Geçen hafta keseyi görmüştüm tekti. Bu hafta hem raporum yenilenecekti gitmişken baktı ve sürpriz iki tane olmuşlar
Gözünaydın canım

@cantanem senin adına çok seviniyom inşallah bende sağlıkla görürüm evladımı
İnşallah canım benim
Kızlar ben kontrole gittim iki bebeğim var çok şükür rabbime
Maşallah Rabbım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım
Gönül rahatlığıyla yiyebilirsin
çok sevindim senin adına canım. Rabbim saglıkla kucağına almayı da nasip etsin

Oh be için rahatlamıştır çok sevindim adına

Gozun aydin canim sevindm senin adina:) senin bir oldysa benim de 1 olur yakndi degerler diger arkadasnda ole olms. 2 transferler hep 1 oluyo oyle duyuyorm ya :s

500 gordm o nedir anam sasirdm bnde canim:) abartiyirlar bazende. Benimde allahtn ozel sigortam var 30 tl gibi bi fark oduyorm anlasmali hastaneye sukrettim suan:) odenmeyen hastanelerde var da ordakileri begenmedgim icin gtmiyorm degstrmem asla doktorumu bunla derman buldum yola devam❤

Canım çok teşekkür ederim aminn inşallah sağlıkla hayırlı gelsinler
Canım önce tek kese vardı. Sonra iki kesemi oldu
Evet canım geçen hafta hem kendi drum hem Prof baktı tekti kese. Ama kendi drum sonradan görülebilir bir tane daha demişti öyle oldu
çok güzel ya 2 kere tebrik ederim o zaman
Teşekkür ederim

Yaaa ne güzel çok sevindim adına sağlıkla inşallah
Çok teşekkürler canım aminn inşallah
Masallah canim gozun aydin ❤
Teşekkürler canım
Aaaa soradan oyle oluyormuyms canim harika bi haber:)
Canım benim 14. Gün değerim 2580 di drum tek keseye şaşırmıştı bu değerle. Sonradan da görünebilir demişti. Dediği gibi oldu. İnşallah sağlıkla ilerler rabbim kucağımıza aldığımız günleri de göstersin

Anladm canim cok sevindm gercektn saglikla kucagina al inss hepimiz alalim❤ 10 ve 12 ye bakmistm. 400-900 olmstu. 14 u bilmiyorm hic ama bu hafta cok merak ettim:))

Ya benimde değerlerim öyleydi canım. Ama tek kese gözüküyo. 5hafta 2 günlükmüş. Acaba benimde önümüzdeki muyanede çıkarmı acaba.

Anladm canim cok sevindm gercektn saglikla kucagina al inss hepimiz alalim❤ 10 ve 12 ye bakmistm. 400-900 olmstu. 14 u bilmiyorm hic ama bu hafta cok merak ettim:))
İnşallah canım rabbim hepimize sağlıkla kucaklamak nasip etsin belki sana da sürpriz olur bir dahakine
Ya benimde değerlerim öyleydi canım. Ama tek kese gözüküyo. 5hafta 2 günlükmüş. Acaba benimde önümüzdeki muyanede çıkarmı acaba.
Canım benim geçen hafta 5+1 di tek göründü bu hafta 6+1 de çift çok şükür belki olabilir canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…