2019 da Doğum Yapacak Tüp Bebek Hamişleri, Gelin Beraber Gün Sayalım :)

İnşallah canım rabbim hepimize sağlıkla kucaklamak nasip etsin :KK200: belki sana da sürpriz olur bir dahakine

Canım benim geçen hafta 5+1 di tek göründü bu hafta 6+1 de çift çok şükür :KK200::anneadayı: belki olabilir canım
İnşallah. Ben istiyorum ikiz yaa. Çok çocuk seviyorum ben. Normal doğurganlığım olsaydı 5 çocuk yapardım vallaa.

İnternette uygulamalar var ya transfer gününe göre blastokist gününe göre hesaplamalarda farklı çıkıyor
Benimde oyle oldu canim:) transfer gunune gore hesaplaynca 5+2 ciktim. Suan adete gore 4+6 gorunuyom. Yumrtalarm erken toplanmsti ondan sanirim:) nese merakimi giderdm pek bisi oynamiyomus:)

Şu kalcadan vurulan progestoron ignesini nezman biraktiniz artik cekilmez oldu yordu beni.
Kalca zor oluyo canim ya haklisin . Onu bilmiyorm yakiyo mu agir mi. Ben sabah aksam crinone jel kullaniyorm canim. 1 hafta koruyucu dusuk ignesi oldum suresi doldukca ben p li bi ismi vardi suan hatrlamiyorm 500 mg ama cok fena yapiyodu:s 2 kere oldm toplamda neseki bida demediler lekelenme olursa diyolardi bakalm yarin doktor ne dicek

Kalca zor oluyo canim ya haklisin . Onu bilmiyorm yakiyo mu agir mi. Ben sabah aksam crinone jel kullaniyorm canim. 1 hafta koruyucu dusuk ignesi oldum suresi doldukca ben p li bi ismi vardi suan hatrlamiyorm 500 mg ama cok fena yapiyodu:s 2 kere oldm toplamda neseki bida demediler lekelenme olursa diyolardi bakalm yarin doktor ne dicek
Ya ben hem fitil kullaniyorum hemde iğne yatakda donemiyorum oturamiyorum kalcalarim morardi. Igneyi yapan kisiye gorede degisiyor. Birazada lekelenmem var olmasa birakacam. Fitilim var daha niye igne verdi bukadar ya valla bunaldim

Ya ben hem fitil kullaniyorum hemde iğne yatakda donemiyorum oturamiyorum kalcalarim morardi. Igneyi yapan kisiye gorede degisiyor. Birazada lekelenmem var olmasa birakacam. Fitilim var daha niye igne verdi bukadar ya valla bunaldim
Tabi ne oturabilir ne yatabilirsn canim ya. Hergn mu oluyosn zorms vala. Evet kisilede alakali oluyo igneler genelde. Bi risk gordu demek ki veya garntici gidiyo bebise bisi olmasnda canim. Nekadr surcek kontrole gttn mi

beyazyaka beyazyaka işini beğenmemek nedir ya dikiş mi atıyo sanki ne gibi bişe olabilir ki?
Benim bir önceki tedavide kalp atışı kontrolü için tüp bebek tedavisini yapan doktor bir tarih vermişti. O tarihten önce daha sonra gitmeyi planladigim kadın doğum doktoruna ilaç yazdırmak için gittim beni muayene etmek istedi ve etti gelişmemiş diyince ben daha tarih var dedim o da sert bi tavırla " sen git o doktoruna bir daha görün bence" dedi. Hakli cıktı 1 hafta sonra ama gelişme ihtimali varki tedavi yapan doktor bekletiyor. Hastanın problem yasayacagini düşüyorsan ara soyle ortak karar alın bana niye bağırıyorsun. Bizim gibi tedavi goren umudun yerini cogu zaman endise saran hastalara boyle davranilmaz ki. Esim o gun sirbistandaydi. Gece uctu geldi korkudan. Bu seferki doktorum da önceki tedavide enox kullandın olmadı gene niye enox kullaniyorsun diye bana soruyor ben mi karar veriyorum ara sor dicem bilmiyorum dedim gectim
beyazyaka beyazyaka
Normalde 10-15mm olması gerekiyormuş benimki daha küçükmüş.içimde olumsuz bi his vardı zaten kaç gündür inşallah toparlar
Endişelenme sonradan ıyi gelisenleri okudum inşallah büyüyecek sağlıkla
Kızlar sizin doktorlar gebelik haftanızı nasıl hesapladı?son adet tarihine göre mi transfer gününe göre mi?ikisi arasında fark oluyor ya
taze transferde tutuyor sat a göre. Dondurulmuş transferi çözemedim bi turlu

Tabi ne oturabilir ne yatabilirsn canim ya. Hergn mu oluyosn zorms vala. Evet kisilede alakali oluyo igneler genelde. Bi risk gordu demek ki veya garntici gidiyo bebise bisi olmasnda canim. Nekadr surcek kontrole gttn mi
Her gun vuruluyorum 10 gun sonraya cagirdi.ilaclara da devam et dedi.zaten bende bebek icin katlaniyorum cekilecek dert degil.

Benim bir önceki tedavide kalp atışı kontrolü için tüp bebek tedavisini yapan doktor bir tarih vermişti. O tarihten önce daha sonra gitmeyi planladigim kadın doğum doktoruna ilaç yazdırmak için gittim beni muayene etmek istedi ve etti gelişmemiş diyince ben daha tarih var dedim o da sert bi tavırla " sen git o doktoruna bir daha görün bence" dedi. Hakli cıktı 1 hafta sonra ama gelişme ihtimali varki tedavi yapan doktor bekletiyor. Hastanın problem yasayacagini düşüyorsan ara soyle ortak karar alın bana niye bağırıyorsun. Bizim gibi tedavi goren umudun yerini cogu zaman endise saran hastalara boyle davranilmaz ki. Esim o gun sirbistandaydi. Gece uctu geldi korkudan. Bu seferki doktorum da önceki tedavide enox kullandın olmadı gene niye enox kullaniyorsun diye bana soruyor ben mi karar veriyorum ara sor dicem bilmiyorum dedim gectim

Endişelenme sonradan ıyi gelisenleri okudum inşallah büyüyecek sağlıkla
taze transferde tutuyor sat a göre. Dondurulmuş transferi çözemedim bi turlu

Çok haklısın canım atıyolar içimize kurdu başlıyoruz endişeyle gün saymaya

Şu kalcadan vurulan progestoron ignesini nezman biraktiniz artik cekilmez oldu yordu beni.
Bir yakınım dondurulmuş transfer olmuştu sonra yaşadığı sehirdeki doktor kes dedi tüp bebek yaptığı doktora sordu oda dondurulmuş olduğu için 3 ayı tamamla bence dedi. Ama iğnesi varmıydı bilmiyorum çünkü 3 ilaç kullanıyordu. İğneyide 3 günde 1 vuruluyordu. Gerçektende 3 ay doldurdu ilacı kesti 10 gün sonra ğembe lekelenmesi oldu iyki kesmemiş ilacı.

X