2019 da Doğum Yapacak Tüp Bebek Hamişleri, Gelin Beraber Gün Sayalım :)

Günaydın teyzoşlar
Ayy kendi gebeliğim aklıma geldi. İkisini ilerleyen zamanlarda ultrasonda görmek okadar eğlenceliki. Nasıl oynuyorlar birbirleriyle. Benimkilerden biri sürekli saklanıyordu hiç fotosu yoktu diğeri hemen ben burdayım pozları veriyordu. Sağlıkla devam etsin inşallah

Tamam canım çok teşekkürler. Banada geçen gebelikte şekerim çıktığı için diet önerdi sağlık ocağındaki doktor. Ah bu şeker hep baba mirası.
Bizim ailede de seker var malesef. Seker yuklemesi yaptırmayı düşünüyor musun?
Sana saglık ocagı niye öyle dedi ki. Ben bugün gidince hemen kan tahlili istedi. Hocam biz yaptırdık dedik. Baktı not aldı 70 lira muayene

Gebelikte şekerden dolayı çocukların birinin suyu faZlaydı, yine yakın takip olmalısın dedi. Geçen sefer yaptırdım negatif gelsede diet yap demişti perinatolog suyum faZla diye. Şimdi yaptırırmıyım konuşuruz doktorla.
Ben burda bi doktor buldum 350 muayenesi. İstediğin hastaneyle çalışıyor genelde amerikan, fulya acıbadem, ist cerrahi hastanesi fln. İstanbul çok pahalı yaa. Doğum ücretleride nedir hiç araştırmadım

Ben burda bi doktor buldum 350 muayenesi. İstediğin hastaneyle çalışıyor genelde amerikan, fulya acıbadem, ist cerrahi hastanesi fln. İstanbul çok pahalı yaa. Doğum ücretleride nedir hiç araştırmadım
Ooo cok pahalı gerçekten. Dogum ücretleri pahalı oluyor malesef :) ocak ayı zamı da olur büyük ihtimalle

Kızlar benden haberler çok iyi değil.kese gözüktü bebek oluşmuş ama olması gerekene göre boyutu küçük dedi.tekrar kontrole çağırdı o zaman kesin bişey söylerim dedi ama önceki gebelikte bugününde kalp atışını da duymuştum.
C A N O canın senin ki hayırlı olsun darısı kalp atışına inşallah

geç döllenme olabilir miymiş acaba böyle insanın içine atıyolar kurdu o güne kadar bekle dur

Sagol canım. Sizinde hersey yolunda gider ınsallah
Cnm maşallah ne güzel transferden sonra kaçıncı günde böyle göründü benim 21 gün oldu bende gittim kese görmeye ama çok minnaktı benimki salı tekrar gideceğim
Sagol canım,22 gun oldu bugün

Off bu muayne ücretleri öldürcek beni birde başta iyiye gittikten sonra ne yazıkkı diğerleri hiç tatmin etmiyor ben doktorumdan muayne ücreti hariç çok memnunum ama belki daha iyi daha uygun bulurum diye bir kaç kere aldattım kendisini :) ama yok ondaki cihazlar kliniğin güzelliği temizliğinden sonra hiç bir yeri beğenemiyorum Doğum ücretini sormadım bile henüz korkudan :))

Ne kadar muayene ücreti?

400 tl belki kimine göre uygundur ama tedavi vs derken fazla geliyor bana birde sık çağırıyor sağolsun caaağnım doktorum :)
Maalesef piyasa öyle. Ben acıbadem maslakta cem batukanı çok duydum ama fiyat bile alamadım karşılayamam diye. Yarı özel bir hastanede perinatolog araştırıyorum

Aynen öyle canım ikiz gebelik normale göre daha sık görüşelim dedi birde haklısın
Aman ihmal etme. Ben birde devlet hastanesine gideceğim. Tahlil falan orda yaptırırım diyorum. İlk gebeliğimde de oyle yapmıştım. 15 günde bir devlet 15 gun sonra ozel bide devlette de riskli gebelik bölümüne almışlardı, tüp bebek olduğu için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…