2019 da Doğum Yapacak Tüp Bebek Hamişleri, Gelin Beraber Gün Sayalım :)

Eki Görüntüle 2214649 Eki Görüntüle 2214639
Siyahlı ikizlerle 2.5 aylık alttakinde şimdi sabah şişkinliğim yokkenki halim :nazar::eek:
maşallah canım çok tatlı görünüyorsun. :nazar::KK37: ya ben utanıyorum manasız hiphopcı gibi bol giyinmeye başladım :KK76:
Gayet iyi canım, Maşaallah. Ben 59 kilodan 61:110:
ya ben SAT'tan itibaren 3-3,5 arası aldım sanırım çok mu hızlı gidiyorum. kilo mu hepsi ilaç şişliğimi anlamıyorum. annem ilk gebeliğinde 9 kilo almış inşallah benim de oyle bisey olur :dua:
:eek: ikiz gebelik ve normal canım. Bu gidişle 20 ye varırız :KK53: aşırı da yemiyorum, normal yani. :KK51:inşallah fazla almadan atlatırız. Çatlaklara dikkat:duduk:
Emzirirken hızlı kilo veriyoruz, aklınızda olsun :KK45:
korkutmaaa :olamaz:

:KK48:bebis kipirdayana kadar agri sizi oldugunda dinlemek icin. Tabiii benim es izin vermiyo :sus:

ben şaka yapıyordum da sanki sen ciddisin :süslü:

Kızlar doktordan çıktım akıntım var deyince rahimağzona baktı normalmiş. Östrojene bağlı olabilir dedi. Bebiş iyiymiş şişkinliğimi ve akıntımı sormaktan kaç haftalık diye sormayı unutmuşum, kağıtta 3 cm diyor
senin hamilelik takviminden önde gidiyor boyu maşallah iyi olduğunuza sevindim :nazar:
[/QUOTE]
ya fit mama süper mama keşke biz de oyle olsak :KK36:

ya eşim mide yanmamdan mı yoksa cok kilo alacam korkusundan mı yediğime cok karışıyor
yoksa ben mi alınganlık ediyom ya :KK16:

Son düzenleme:
Günaydın kızlar dünden beri karnımda sancı var iki gündürde pembe lekelenmem. Dün doktor baktı kanama yada rahimde kasılma görmedim dedi ama bu lekelenme neden oluyor anlamıyorum. Korku çok kötü birşey

Günaydın kızlar dünden beri karnımda sancı var iki gündürde pembe lekelenmem. Dün doktor baktı kanama yada rahimde kasılma görmedim dedi ama bu lekelenme neden oluyor anlamıyorum. Korku çok kötü birşey
geçmiş olsun laiyka laiyka inşallah önemli birsey değildir :dua:
gönlünü ferah tut kafanı dağıtacak birseyler yap canım gerilme

benimki yememi istemiyor gibi davranıyor :KK70::KK70:
Dün dışarı çıkmıştık bir yerde oturalım dedik o bir tatlı dedi ben onu istemem diğeri olsun dedim. Bi baktım ikisinide sipariş vermiş. Hormonlar pik durumda ya nasıl kızıyorum sen misn hamile benmiyim hamile sen neden bana sormuyorsun canın ne istiyor diyede direk sipariş veriyorsun. Niye kızdığımı düşünüyor erkekler hiç anlamıyor halimizden

Dün dışarı çıkmıştık bir yerde oturalım dedik o bir tatlı dedi ben onu istemem diğeri olsun dedim. Bi baktım ikisinide sipariş vermiş. Hormonlar pik durumda ya nasıl kızıyorum sen misn hamile benmiyim hamile sen neden bana sormuyorsun canın ne istiyor diyede direk sipariş veriyorsun. Niye kızdığımı düşünüyor erkekler hiç anlamıyor halimizden
aynennn bi de bisey dediğin an hormonlardan denir :KK48: 9 ay deli muamelesi görcez

Ben de esimin soylefiklerine biraz aliniyorum sanirim.dikkat et ekmek cok yeme falan diyo. Aslinda haksiz da degil zaten kiloluyum
benim bir arkadaşım biraz toplu 2 hamileliginde de cok kilo almadı güzelleşti hatta resmen :KK68:

Kızlar günaydın. Çok yoğun bir mesaiye başladım. Yıl sonunu kapatmaya çalışıyoruz. Ben yeni ayıldım. Birazdan yeter ulennnnn deyip gidecem :mad::mad:
kolay gelsin canım cokk :KK200:

Benim eşimde karışıyor yemek yemeği çok sever ondanda ye bundanda ye vs.. bende sat’den bu yana 2,5 kilo almışım. İlk 3 ay normal bence
Kizlar doktor bana 2. Trimsterde dikkat etmeye basla esas ondan sonra alırsın kiloyu dedi zaten şuan trasnferden beri 58 59 değişiyor kilom 2 kilo almsm bende normal yani bide tabi kilo almaya musait yapida önemli bebeklerimz sağlikli olsunda tek:KK200:

X