2019 da Doğum Yapacak Tüp Bebek Hamişleri, Gelin Beraber Gün Sayalım :)

Iyi aksamlar kizlar cok yogun bi gun gecirdim yoruldm smdi ilik bir dus alicaz bebeklerimle❤ sabah ogurtu cok oldu isyerine gittm yine devam etti su cikiyo sadece ama. Sizler nasilsiniz:KK66:

Kızlar adet sancısı gibi ağrısı olan varmı? Benim karın ağrım bugünde devam ediyor lekelenme devam
Iyi aksamlar kizlar. Gecmis olsun sana da canimmm... Bende yasiyorum sanci dunden beri lekelenmem yok ama cok sukur. 2.adet zamani geldi benim ona bagliyorum agrilari. Ustune dun gaz sancisi cektim midemden butun organlarima yayildi kivrandim valla. Ustune bugun bas agrisi cekiyorum vucudum kiriliyo sanki. Hersey ust uste geldi.

Günaydın kızlar bu sabah ilk defa garip rüyalar gordum :110: bebegimi evde doğuruyorum ne acı ne sanci annem aliyor kucagina ağlıyor sonra koynuma veriyor kafasını kaldirip bana bakiyor o kadar guzelki gozleri burnu yanakları kalemle cizilmis gibi sonra guluyor konusuyor:KK57: aradan zaman geciyor biraz ellerine bakıyorum gozlerine down sendromlu olduğu nu anlıyorz tuhaf bı rüyaydi hayra yordum ilk defa gordum böyle bı ruya :110:

X