2019 da Doğum Yapacak Tüp Bebek Hamişleri, Gelin Beraber Gün Sayalım :)

Senin ilerde gidiyor sanırım canım
Bebiş küçük olduğu için ölçümsel hatalar oluyor milimetrelik ölçüm bunlar. Önemli olan plesantanın yeri, rahim ağzı, kanama odağı olmaması, kalbinin atması. Ben 4. aydan sonra boy kiloyu önemsiyorum canım. Sağlıklı olsunlar zamanında gelsinler inşallah. İlk muayenemde sordum sat 8ekim dediler, sonraki muayenemde sordum6 ekim dediler. Dosyamda 7ekim yazılıydı :-) bende 9u bitirmek uzereyim. 2-3 gun oynuyor galiba

Bebiş küçük olduğu için ölçümsel hatalar oluyor milimetrelik ölçüm bunlar. Önemli olan plesantanın yeri, rahim ağzı, kanama odağı olmaması, kalbinin atması. Ben 4. aydan sonra boy kiloyu önemsiyorum canım. Sağlıklı olsunlar zamanında gelsinler inşallah. İlk muayenemde sordum sat 8ekim dediler, sonraki muayenemde sordum6 ekim dediler. Dosyamda 7ekim yazılıydı :-) bende 9u bitirmek uzereyim. 2-3 gun oynuyor galiba
Benimde 7 Ekim son adet :) Aynen ölçümle alakası var galiba. Saglıkla kavuşalım da 1 2 gün yanlış çıksın :)

Bana yazdı ama mümkünse kullanma dedi o yüzden sabretmeye çalışıyorum canım. 12. Haftada geçer hafifler diyenler var inşallah öyle olur
Hadi ya demek ki oda etkiliyo ilac olsgndan. Genelde ole diyolar canim ins oyle olur. Bugunu yine zor aksam ettim bisi yiyemedim 3 ten sora basima vurmaya basladi : s

Günaydın kızlar. Bugün dışarı çıktığımda yolda bir anne gördüm kucağında bebeği yağmurda ıslana ıslana bir yere gidiyordu. Allah kimseyi yalnız bırakmasın. Araba yok, şemsiye yok, yanında kimse yok. Yavrum ayakkabısız çoraplaydı. Kadıncağız nereye koşturuyorsa artık
Allah yardim etsin kiyamam yavruya dayanamiyo insan gorunce

Sende sisknlik var bnce canim:) bebis iyi olsn da olsn oh masallah kuzuya sevindm canim risk gormemeside super olms hep bole ilerlesn ins

20181212_154902.jpg
Buda biz :emir_bebek::KK23:

Maşallah :anneadayı: tek göbüş var ne güzel

Maşallah canım, hiç kilo almamış gibisin. Gayet iyisin yani:nazar::anneadayı:

Ay maşallahh çok güzelsin canım. Ödeminde yok gibi duruyor. Bizim bir hocamız vardı yatılı okurken hamileliğinde çok zarifti ona benzettim birden. Sağlıkla miyadında bir avazda inşallah

Masallah kuzum gayet iyi gorunuyosun❤ tek bebek olsa bnde bole olabilirdm zayif ve uzunm ama suan sansim yok koca bi karnla dolasiriz son aylarda:KK48:
Hepinize çok tesekkur ediyorum :KK200: Allah hepimize güzel dogum nasip etsin:dua:

X